camaro

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

kõige lihtsam ja soodsam minna Turust Silja või Vikingi laevadega Marienhamni - mugavam hommikuste väljumistega minna. hinnad leiad siit: http://www.tallink.ee/ee/tab1/carPackages/CarPackageTurAla.htm

http://www.vikingline.ee/soiduplaan_hinnad/liinihinnad/autopakett/tur_ahv.asp

Juhul kui sa ise ei ole kodus reisi koostamisega siis uuri reisibüroost ka seda, et äkki on laevakompaniil sooduspakkumised neile kes teevad 2 sõitu nende laevadega- mõtlen Tallinn-Helsingi ja edasi Turu-Marienhamni liinil.

ei ole käinud aga läheks kui kaaslane olemas. käisin novembris estraveli kaudu sama firma kruiisil barcelonast ja ühtegi halba sõna pole öelda. seega kui huvi siis anna teada.

Olen käinud 3 kanaaril. Gran Canaria - peod, valge liivarand, soe, loodus kesine. Keskendunud turismile! Sobib eelkõige noorele. Kui vaja vaid rannapuhkust siis võta hotell Maspalomase piirkonda, kui ka igaõhtust pidu ja pillerkaart siis playa del ingles! Tenerife - pidusid vähem, tume klibune rand, loodus võimas! Lanzarote - neist kõige vulkaanilisem - vähe taimestikku, ainult hotellide ümbruses ja mõned haljasalad. Aga kui huvi vulkaanilise saare vastu siis Lanzarote super selleks. Palju ekskursioone "still a live" vulkaanile.

Armas aeg - kui sa lähed reisile, siis peaks ikka nii palju raha olema et saaksid end inimesena tunda ja süüa väljas! Sa lähed välismaale ja siis püüa ka täiega puhata! Gran Canaria on väga heade söögikohtadega ja soodsate hindadega. Näiteks on palju Buffee- restorane kus on inimese kohta hind alla 10 eur. Ärge olge vihased mu peale selle kommentaari kohta!

Kas saaksime kuidagi ühendust võtta teineteisega. Mul küll lennupiletid ostetud kui hotellid mitte ja võiks siis ka niisama tuttavaks saada enne kruiisi. PS: minu kajutisse saate siis tulla rõduga kajutiga vaateid nautima.

Sa peaksid minema Kanaaridele- enam on soovitav minna Fuerteventurale või Gran Canariale. Gran Canarial soovitan hotelli Bahia Felizis, kuna seal kohe hotelli juures eraldi surfi rand. Muidugi pole see 5+ surfirand aga piisavalt hea.

kuna lähen üksi siis üle 30-ne. seega topelt hind. Kuna eestlased ju kardavad võõraga kruiisile minna:))))

kruiisist lähemalt siis: hinna sisse ei kuulu siis laeval teatud extra klassi restoranis söömine, alkohoolsed joogid ja jääshow. Muud tegevused kuuluvad hinna sisse. Spa protseduurid kallid ning mõnes mõttes mõtetud võtta. Ekskursioonid u 4 tunnised igas sihtkohas ning maksumus 25-50 eurot inimese kohta. Samuti on hinna sees laeva teenindus ja jootraha. ise võtsin rõduga kajuti.

Kui saad siis andke endast märku kuna ise lähen 11 öö kanaari saarte kruiisile 27 novembril Barcelonast. mobiil 5044517