trip-krainetrip-ukraine-dark

hotkalle

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aga millal hooaeg algab Sardiinias ikkagi täpsemalt? Kas aprilli keskpaigas näiteks on veel kõik kinni?

Kumb siis nüüd Sinu võrldluses olulisem on kas kiirus või mugavus?

See Sinu Tallinna praami põhjaeestlasest sõitja alustab no ütleme kell 16:30 nüüd jääb vahele 2 (loe kaks) ööd - 1 laevas ja teine lübecki lähedal ja siis jõuab ta sinna lõuna saksa õhtuks. lisco praamiga sõitja alustab tõesti TLN 4:00 aga seejärel on ta ka lõuna saksas järgmise päeva õhtuks. Tundides on vahe umbes 42 vs 50 tln stockholmi kahjuks. Rahaliselt on ka tunduvalt odavam (ära jääb ka taani saksa praam või sillamaks, kütus leedus odavam kui rootsis).

Rännumees 01/04/2010 - 11:02. to: hotkalle

Sest see on oluliselt aeglasem variant kui teise väljapakutud? Ilmselt on inimeste eesmärk >ikka võimalikult kiirelt Lääne-Euroopasse jõuda, mitte aga laeva peal loksudes puhkuseaega >kulutada.

möhh??? Vähemalt Lõuna-Eestist tuleb kiirem Saksa jõudmine. Poole päevaga siit Klaipedasse,

no näituseks nii:

Klaipeda Wednesday 14.00 Sassniz (Rügen, saksamaa) Thursday 07.00

st et startides K hommikul Eestist oled N õhtuks juba Saksa lõunaosas.

Sõites praamiga tln-stockholm - poolest päevast start - öö laevas - päev sõitmist läbi rootsi - öö Saksas ja siis alles lõunaosas.. Tuleb ju pikem!

Ma üldse ei saa aru et miks ei kasutata meil seda Klaipeda - Saksa (Kiel või Sassnitz) praami varianti....

budapest on käkitegu -

http://cruises.about.com/od/europeanrivercruises/ss/vikspirit_log1.htm

Pakun et teema algataja on enesele teadmata avanud terve reisistiiliuniversiumi- ülesanne on leida punkt kuhu 1 aasta kestel eestist lähtudes on võimalik jõuda kasutades ainult (ühis)veetransporti.Eraldi kategoorias võidavad need kes suudavad leida kõrgeima punkti kuhu niiviisi on võimalik jõuda.

Kombineerides saksa taani inglise ja hollandi praame ja reini kruiisi jõuab ju kohale. Tegelt keegi võiks selle ette võtta küll ja blogida, minu arust igati tasemel ettevõtmine, vähemalt pole kuulnud et keegi oleks ära teinud...:)

Taani saab laevaga - saab, hollandisse ka edasi saab

Edasi uurige siit lehelt:

http://www.cruisingholidays.co.uk/river/rhine/index.htm

Nii et näitsikul on täitsa variant kohapeale jõuda!

Kas miskit on seal lofootidel siis juhtunud või kust pärineb väide et telkida on raske. Vähemalt mõni aasta tagasi küll põhja norra kandis ei olnud mingi probleem telkimiskoha või kämpingukoha saamisega ja seda isegi hilisõhtul tulles.

1 ilus koht ka soovituseks kus saab siis ööbida: http://www.kalle.no/

Svolvaer- Skutvik praami piletid ostsime ka koha pealt. kui praegu reisimateriale vaatasin siis seal kirjas et rohkem kui 4 päeva enne väljumist ei reserveeritagi...

Minge Gotlandile ja te ei kahetse, käisime 1 aastasega eelmisel aastal.

Ise üritame seekord koguni Itaaliasse minna. Sellest kuidas laps vastu peab saab ainult järgmisel aastal rääkida:)

Aitäh kõikide soovituste eest, neid variante ma näen isegi, aga ma pidasin silmas ikka üht korralikku organiseeritud ühisreisi fännidele mitte liinibussi. Koos võimaliku ise sporditegemise võimaluse, kultuuri/vaatamisväärsuste-programmi (sudeedimaa, dresden, karlovy vary ka praha jne jäävad niööelda käeulatusse ju), majutuse, piletite, asjatundliku reisisaatja, lõbusa ennustusvõistluse jne-ga. Otepääle koguneb 10000 publik jälgima MK etappi. Eesti peale oleks kindlasti kogunend 50 inimest kes sellise reisi MM ile ette võtaks. Nii et rohkem ma ootanuks reisbüroode tegelinskite kommentaare, et miks sellist asja ei tegeleta, kui seda kuidas isiklikult kohale jõuda ( põhimõtteliselt saan oma autoga:)).

...Pean silmas bussireisi just...

Lennureise ma näen 2miili reisidel.