veronic

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Käisme mehega 2 aastat tagasi augustis Mumbais ja Goas. Canheri koobastes ka. Lahe oli.Mumbai jaoks võtsime päeva ja edasi põrutasime rongiga Baga beachi.( nii umb 17 h) Goas oli hoolimata päevast päeva sadavale vihmale väga vahva. Nädalaga palju ei jõudnud näha ega kogeda kuid võtsime sellest piskust viimase:)

Käisin ise 3 aastat tagasi ....Kuum oli,ujuda sai-suvi ühesõnaga! Kuigi kohalikel olid õhtuti paksud joped seljas( väga naljakas vaatepilt:P)

Ei ole sõjaliste ekstreemsuste fänn:P Lihtsalt olen kuulnud üsna palju huvitavat sellest maast ning tema inimestest - vot sellest ka huvi:)

Eks mul läheb selle reisi planeerimise ja korraldamise ning rahakogumisega veel ikka veidike aega. Ja kui olen omadega valmis siis hakkan muretsema kohalike elude ja olude pärast:)

See on suht ulmeline:) Sellisel juhul on tõesti mõtekas lennata Accrasse ja sealt juba edasi bussiga vms. Huvitav kuidas sealsete viisadega on. Siinkohal märgin ära et küllakutse saamine pole probleem.

Jah 2.5 nädala pärast lähen tõesti Indiasse aga otsustasin et järgmine sihtkoht saab olema Elevandiluurannik. Millal see reis toimuma saab ei oska hetkel öelda aga üritan enne võimalikult palju infot hankida. Siis on pärast lihtsam. Aga kas kuidagi ümberistumistega Abidjani lennukiga ei saa? Näiteks kas Prantsusmaalt vms?

Minu meelest saab seal täiesti edukalt puhata ja rannas lebotada ilma et sind kiusama tullakse. Olen seal käinud 2 korda ja mõlemad korrad viibisin nädalakese. Hommikuti on rannad suht tühjad - mõnus aeg väikse sõrgi jaoks. Edasi on seal rahvast küll kuid ega ikka sind segama ei tulda kui sa selja pöörad ja välja ei tee:) Nii sain mina edukalt hakkama!

Üldiselt oleks ok kui jääks vahemikku 300-500 eeku:P