trip-krainetrip-ukraine-dark

Martina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina tõin kaasa peaasjalikult värskeid aedvilju turult (artišokk, tomat, spargel...) Sealsetel aedviljadel, puuviljadel lihtsalt on nii palju parem maitse ja hind. Sorbetti olen ostnud vedelal kujul pakendatult, mis tuleb kodus sügavkülma panna (parim tõesti sidruni oma). Mereande (rannakarpe) olen kaasa toonud. Ja loomulikult juba eelmistes postitustes mainitud juustud, sink. Kes juhtub Sitsiiliasse minema soovitan kindlasti proovida tuunikala marja õlis. Ise satusin sellest täiesti sõltuvusse. Kahjuks pole seda õnnestunud mujalt Itaaliast leida:(

Kas tagantjärgi saab punkte kanda ka siis kui pardakaardi konts on kadunud ja alles vaid elektrooniline pilet? Ja kas saan enda kontole kanda ka endaga koos reisinud 7 a lapse punktid?

suur suur aitäh, heade soovituste eest. Auto on meil täitsa olemas, iseasi palju ma seal sõita julgen.

viibime Roomas juunis 10 päeva, milliseid kohti soovitad külastada 7 aastase lapsega. Olen kuulnud, et seal on loomaaed, aga mis veel? Võib pakkuda ka kohti Rooma ümbruses.

Ise olen Roomas käinud korduvalt ja seekord tahaks just reisi lapsele pühendada.

maksab keskmine suurus 2.5 eurot. Hästi suur kauss rannakarpe 9 eurot. suveniire pole eriti vaadanud, aga mingit väiksed pinocciod nööri otsas olid alates 2 eurost.

Roomas käies sattusin n.ö Kaltsukate tänavale. Kahjuks ma muidugi ei mäleta tänava nime (aga oli päris kesklinnas). Sees käisin 2 poes. Hinnad olid minu arvates kallid. Nt. suvekleit (firmat erilist taga ei olnud) maksis 15 eurot. Ketsid maksid 8 eurot.

Sõidan otsast-lõpuni Lufthansaga.

Ka minul on varsti elu esimene lennureis ees. Sain siit eelnevat lugedes paljudele on küsimustele vastused aga veel tahaks teada vahemaandumiste kohta. Mis siis toimub, kui on vahemaandumisega lend ja vahe on pea 3 tundi. Tulen lennukist, läbin need turvakontrollid??? Kas pagas andakse ka tagasi? Kas järgmisele lennule minnes, tuleb uuesti check in, passikontroll jne. Kuidas toimub pärast pagasi kätte saamine? Kas need lindid, kus kohvrid tiirlevad on ka kuidagi lendude järgi märgistatud. Ja kui Tallinna lennujaam on pisike ja eksimisoht üsna väike, siis äkki keegi osakb mulle rääkida Frankfurdi lennujaamast? Kas enam-vähem normaalse Inglise keelega saab hakkama lennujaamades üle kogu Euroopa? (hetkel mõtlen Frankfurti, Roomat).

Lethe ole hea kirjuta pärast ka kuidas sul reis läks.