gretegrete

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Maroochydore on vahva, ikkagi pisike aga sai väga koduseks. Meri on enamikest kohtades 1km-5km raadiuses, ütleme siis nii, et põhikohad (klubid, restod, poed jne) on just selles rannalähedases kuurortis. See on paik, kuhu kohalikud jõuludeks ja vaheaegadeks kohale saabuvad, seega seal turismindus õitseb ja tööd restokates on kerge leida. Moolooloba (see paik on kohe maroochydore kõrval) ma ise käisin seal tööl a elasin maroochydores. Mooloolabas on väga nunnu mereäärne esplanaad. Meri on seal ilus. Surfida saab ka ( kui huvi just on) seal on head paigad algajatele, madalamate lainetega. Mina üürisin seal oma kutiga korterit, maksime 250$ nädalas. Elasime ilusti ära. A jah, oleneb mida hing ihaldab, kui tahad suurlinna, siis seal lähim suurlinn on Brisbane. Samuti teiseks lemmikpaigaks kujunes mul MElbourne. Nii et kui nüüd kunagi soovin tagasi minna, siis suundun kohe MElbourne'i.

Tere! Ma ise elasin seal läheduses, kohas nimega Maroochydore, sealt oli 45mintsa Noosa'sse. Noosa ONGI mega ilus koht. Kuid see on rohkem turistlik kui teised kohad seal, seega tähendab ka see seda, et elu on seal ka tsipa kallim. Tööd leiab igal pool, peamiselt ikka hospitality vallast. Mina soovitan küll soojalt... aga samas mina olin ka väga rahul seal Maroochydore's. Noosa on küll armas aga pisem, seal 1 peatänav ja rand ja siis nagu mujale polegi kuhugi minna :) aga ise sai seal küll mitu korda chillimas käidud, lihtsalt võtsime ühistrantspordi ja sõitsime kohale. Kui veel küsimusi, lase aga tulla, mul on nii hea meel siin nostalgaist rääkida. Olen ise juba tagasi aga kisub ikka sinna...

näiteks,kui ma tahangi aastaks õppima minna, kuigi see aastane õppemaks on üle mõistuse. JA kui kool lubabki alguses poole aasta eest maksta ja see oleks ok viisa taotlemiseks, siis viisa antakse mulle ikka aastaks, nagu ma aru saan. A küsimus tekib, et aga elamisraha olemasolu on ju ka vaja ette näidata viisa taotlemisel. Et sul kontol ikka ilusti oma 120tuhhi istub(mis oli vist aastane elamisraha). Kas seda raha olemasolu ikka kontrollitakse?!? on kellelgi kogemusi?

mul taotlus juba tehtud, seal ikka juhendati et Ä=AE, nii ma siis ontlikult järgisin juhendeid. Enam muuta ei saa.