trip-krainetrip-ukraine-dark

eellu

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Nonii, Norras käidud ja elamused oi kui suured. Nädala jooksul jõudsime väga palju näha. Sõitsime siis kokku natuke üle 3000 km. Ööbisime telgis. Kohapealt kala oli ikka päris kallis, aga me ei sattunudki eriti kuskile kalaturule. Käisime siis enamus vaatamisväärsused läbi ja muidugi nägime ka palju, palju muud põnevat. Eestlasi nägime üpris palju, aga siis jõudsid nemad alati meid ennem näha :D Kõige esimeses ööbimiskohas, järve ääres, nägim ka esimesi "mägesid". Tipus oli veidike lund, aga alguses oli seegi juba suur elamus. Esimestel päevadel oli ahhetamist ja ohhetamis väga palju, aga kui juba tagasi hakkasime tulema, olime kõigega juba harjunud. Küsimus Norras elavatele eestlastele: Kas te olete kunagi Norras ka politseid näinud? Nimelt ei näinud me kordagi politseid. Aaga olgu, mis ma siin ikka pikemalt patran, need kes on Norras käinud, teavad mida see maastik ja loodus endast kujutab;)

kadrile Eesti kroonides bensiini rahaks 6000 krooni. 5000 Eesti krooni on Norras teemaksude ja ööbimiste ja selliste asjade peale. Toit on endal kaasas. Ainult kala ostame, et grillida. Minul on veel 1000 Eesti kroonides kaasas, et suveniire ja selliseid värke osta (olen 13). Ja Rootsi jaoks on veel 2000 Eesti krooni kuna ühe öö peame Rootsis ööbima. Praegu ma küll kirjutasin Eesti kroonides, aga tegelikult on meil rahad juba ära vahetatud. Peres on meid neli.

Tahtsin öelda seda ka, et tänan kõigile, kes abistasid, meil oli sellest väga palju kasu. :)

Aga ma mõtlen, et kui me laevaga Rootsi lähme siis saab ka üle :O

Aga ka ID-kaardiga üle Rootsi ja Norra piiri saab?

Kas teil plaan sel... Kahjuks stardime 22.juuli ehk siis järgmine pühapäev.

Veel üks jama on sellega, et plaanisime ka minna kindlasti trolliteele, Geirangeri fjordi vaatama ja Briksdali liustiku juurde, aga jama on see, et me ei leia kohe kuidagi neid kaardilt üles :D