Lilit11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Turismifirma on nõus maksma sõidud, aga ei nõua vastu mitte mingit firma promo. Seetõttu ei ole ma kohustatud ühtegi eesti reisisaatjat intervjueeritavana kasutama ja pigem siis otsin teisi eestlasi, kes kohalikku elu tunnevad. Meilile on juba mitmed kasulikud vihjed tulnud, nii et minu poolt on kõik okay ja võib teema lõpetanuks lugeda...

Noh jah, internetist võin ju taustainfot leida, millest ja kuidas lugu teha... Siia foorumisse panin kysimuse just seetõttu, et otsin eesti keelt kõnelevaid allikaid, ja lugude fookused hakkavad veidi sõltuma sellest, kelle me rääkima leiame. Ega pole lihtne google´i kaudu leida kedagi, kes säravalt eesti keeles Tuneesia loodusest rääkida oskaks. Aga paar vihjet on mailile juba laekunud, aitähh nende saatjaile!

Vabandan. Valmistan ette paari telelugu nendest paikadest. Asi ongi hägune praegu, sest on lihtsalt yhe turismifirma poolt pakutud võimalus sealtkandist „midagi“ teha. Kui keegi endast emailile lilit.lee@mail.ee märku annab, võin täpsemalt rääkida- mis kanal, mis saade jms. Igatahes pole tegu kollase ajakirjandusega;)