Lt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
8 postitust
21 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ostsin Tez'st täiskasvanu + 2 last paketi Kiroseizi, maksumus 1500. Tez tühistas ja praegu saadaval sama asi, samad kuupäevad, sama hotell Domina travelist, ainult maksumus tuleb 2200+. Kas kegi oskab öelda, millest selline hinnavahe. 100 - 200 neelaks veel alla, aga 700+ hinnavahe on kuidagi müstika.

Huvitav millal teised peal Go Adv. oma reisid taastavad?

Arvesta 1 ots kuni 1000 punkti siis, sest sul on pilet low economy. Ise lendasin samas klassis New Yorgist Frankfurti ja sain 900 kopikatega. Helista SAS eesti teenidusnumbrile ja kui seal oma bookimise nr ütled, siis öeldakse vist täpne summa.

Eurobonuses ei teeni miile vaid mingi konkreetse punktisumma, mis sõltub regioonist kuhu lendad ja klassist, kuhu pilet bookitud on. Kasutada saab ainult ühte lojaalsuskaarti, seega pead ise otsustama kumba kasutama hakkad. SAS'i kaart kehtib ka Estonian Air's ja muudes Star Alliance'i firmades. Kui on aegajalt lendamist ka EA'ga, siis soovitan SAS'i punkte koguda. LH kaardi kohta ma täpset infot ei oma, kuna ei mul pole seda. Olen LH's kasutanud alati SAS'i kaart, kõik on toimind, punktid jõudnud kiiresti kontole.

Lugesin palju nende snorgeldamise ekskursioonide kohta nii siit kui tripadvisorist. Kõik need tripid olid 2-3 snorgeldust, lunch on boat ja siis tagasi. Kas on ka sellist, kus tehakse 1 snorgeldus ja siis näiteks mingi saare randa ja seal saaks lapsed 2 tundi korralikus liivas mängida? Hurgadas olid sellised paketid. Mis se Tiran Island endast kujutab, kas seal tehakse rannapeatus? Minek koolivaheajal kahe lapsega Sharmi.

Kas keegi võiks lühidalt lahti seletada Sharmi (Naama Bay läheduse) marsade liikumist. Kas on mingid kindlad marsruudid või uhavad mööda peamaanteed? Kas on mingi fix tariif või oleneb see sõidu kaugusest? Hurghadas sõitsin nende marsadega, 1LE'st sai ühest linnaotsast teise. Kas Sharmis on sama teema, et ajad käe üles kui bussike tuleb, istud sisse, maksad ja kiui vaja maha minna, siis annad märku. On Sharmis sama värk? Tahaks nagu sõltumatu olla ja liikuda siis kui ise tahan, et mitte hotellibussis trügida.

Kui keegi juhuslikult on näinud laste rannakomplekti müügil El Daharis või Sakkalas, siis andke teada, muidu pean tõesti siit soetama ja kaasa tassima.

Oskab keegi öelda, et kas Hurghadas (El Daharis näiteks) müüakse ka lastele rannavarustust (ämber, kühvel, vormid, sõel, jne). Lihtsam on siit mitte kaasa tassida ning kohapealt osta ja siis see kraam pärast sinna jätta. Tavaliselt kuurordid on sellist kraami täis. Oskab keegi nõu anda?

Kui ilm on ilus, siis võtke takso ja sõitke sellisesse kohta nagu Belmontas. Kesklinnast taksoga max 10 minutit. seal on jõe ääres kena vabaaja veetmise kompleks. kohvikud, restoranid, purskkaevud, vesiveski. hästi korda tehtud park. eestis meil sellist kohta ei ole, saab säästa ennast kaubandusest. kaasa võtta sularaha, sest suve aeg nad kaarte ei aksepteeri. piletit kui sellist asja seal ei ole. otsi internetist, neil võib mingi www kah olla, pane Belmontas sisse. kui see ei meeldi, siis kas vanalinn või kauabanduskeskused Europa või Akropolis

Ma olin Obzoris, see kuulub Iberostari ketti. Pead sa seda hotelli silmas?

autorendis on seal siiski suht Ok autod, mulle sattus vanem aparaat lihtsalt sellepärast, et õhtul tekkis mõte ja hommikuks tahtsin autot saada ja võtsin selle mis saadaval oli. http://www.goldensands.bg/ - vaata seda lehte. Seal on siiski suht Ok hotellid, konditsioneer on olemas enamikes. Küsimus on asukohas. Kriteeriumeid pon mitu, et kas on rannas või on keskuses, kus on õhtul melu ja võib olla mõnele see ei istu. Keel on seal saksa, inglise, vene. Teenindajad räägivad vabalt inglise keelt. Mulle meeldis seal väga, hotell oli rannas, toidud normaalsed, kauplejad polnud pealetükkivad, hinnad olid soodsad. Ainsaks miinuseks oli see et hotellis oli ka vene turiste, kes kartuses toidust ilma jääda, sind rootsi lauas vahest eemale tõukavad. Nad reisivad ka peredega nii et vahest on neid kokku 8-10 tükki. Kui üks seisab näiteks omleti sabas, siis ära imesta kui ta koka käest 7 omletti tellib. Või varahommikul keegi basseini ääres 9 lamamistooli "ära broneerib" - olgugi et see on hotelli reeglite järgi keelatud. Olen olnud ka enne ja pärast seda erinevates kohtades ja võin öelda et seal oli olukord siiski suht viisakas võrreldes muude kohtadega. Kui on küsimusi mingi hotelli suhtes, siis võin nats aidata.

siis pole mõtet all incl võtta. olin 2006 sügis Golden sandsil ja olin Iberostar hotellis. Asus keskusest umbes km eemal ja diskoteekide tümakas hotellituppa ei jõudnud. Kõik oli väga Ok, toas hästi lai voodi, korralik dush, vann jne. toitlustus oli 5+, suur valik maitsvaid sööke. Lõunal ja ka mõned õhtud sõin restoranides. Head toidud normaalse hinnaga. Hinnad olid odavamad nats kui eestis, kui portsud suuremad, seda eriti just salatite näol. Salatid olid seal peamiselt tomat, kurk, fetajuust jne. Kuuma ilmaga toimisid need hästi, enamat ei läinudki alla. Chopska oli vist nende rahvuslik salat. Õlle ja veini hinda ei mäleta kuid kindlasti pold need kallid, sest muidu mäletaks. Õhtuti olin hotelli lähedal suures rannabaaris, kus kell 8-10 oli happy hour, kõik kohalikest jookidest kokteilid olid 2 ühe hinnaga. Gin Tonic oli 2 eurot 2 klaasi, siis sai neid ikka tarbitud. Maitsel pold vahet, kas Gordons või kohalik gin. Võibolla nüüd kui Bulgaaria on euroliidus on hinnad muutunud. Rentsin auto kah kohapealt, anti 10 aastat vana Opel Astra, kondistioneeri sees polnud kuid lahtiste akendega tegi oma töö ära. Ei maksa uskuda ka neid hotelli tutvustusi, et kus on kirjas 300m rannast. tegelt läheb tee üles mäkke ja rannast tagasi hotelli on 20 minutit ülesmäge.

Ma ei võtaks AI. Variant on võibolla ka HB. sõltub muidugi sellest et mis on reisi eesmärk, kas rannas lebotada või mööda ekskursioone käia jne. kuhu täpsemalt minek ja mis hotell. ise olen Golden Sandsil käinud.

Suured tänud kommentaaride eest. Mul veel paar kiiret küsimust: kas hotellides on toit normaalne? Kusagilt kuulsin, et tuleb olla ettevaatlik, et mitte saada toidumürgitust. Vesi, millega nõusid pestakse, võib sisaldada baktererid. Mingid välismaalased foorumis nii seletasid. Nad olid saanud märjad noad kahvlid jne.

Ega sa juhuslikult seal bungalotes ei elanud? Need tunduvad kuidagi ainult 4 seina ja voodi keset tuba. Huvitav kuidas seal dush või selline asi on?

Kui kaua Hurghadast bussiga või lennukiga Kairosse jõuab?

Kas need Bosnia mahajäetud ja sõjas pihta saanud majad olid kaugel Montenegro piirist? Kaua sa autoga sinna sõidsid? Kus kandis Moraca kanjon asub ja sama küsimus ka Komarnica kanjoni kohta. tänud ette. Peugeotis sain Ivica kaudu endale auto ära bookitud, tänud soovituse eest.

kas Peugeot pakub ka lastele turvatooli? lisatasu eest ikka ma mõtlen. saatsin neile e-maili, aga vastust ei kipu sellele küsimusele tulema.

veel üks küsimus, kas ma pean Peugeotis või ükspuha millises autorendis praegu ära bookima või piisab sellest et ütlen neile 2-3 päeva varem, et sooviks saada 306 või 207 mudelit? on neil see autopark suur?

Tänan vastuste eest, mul see kehv lugu, et kui Dubrovnikust auto võtta, siis ma pean selle ka Dubrovnikusse tagastama. Montenergros aga viibin 10 päeva, seega pean ma piiride vahel pendeldama. Kui auto Dubrovniku lennuväljale tagastada, on sealt lihtne pärast omalkäel Herceg Novisse saada? näiteks marsa või liinibuss või midagi sellist?

On keegi ka Berliini poolt selle peale sõitnud?

suured tänud info eest. Äkki keegi oskab öelda kui kaugel see kasvõi rannikult asub? ja kas sinna lähedusse autoga saab?