mammmumaarjamari
Reisihuviline
mammmumaarjamari
Liitus Tripiga 17 aastat tagasi
0 meeldimist
0 mittemeeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ega sa juhuslikult nyyd kunagi hakka Bacast Eesti poole minema? Otsin kaaslast mammmu@gmail.com . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0
HispaaniaElu välismaal

Mina olen mineja! Kirjuta,msn maarja55@hotmail.com 13 juuni jõuan Barcelonasse! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0
Suveks HispaaniasseElu välismaal

Tere, no teadsa lugu, mul on sama idee. Et lähen Hispaaniasse no täpselt sellist lihtsat tööd tegema. Olen keelt öppinud ca 7 kuud ja nüüd oleks ju vaja praktiseerida. Ja ei ole hispaanias käinud kah. Mul on lennu pilet 3 juuni Valencia. Võtsin sinna sest pilet oli odav, ja edasisis plaane pole. Aga võiks olla :))

Selle suhtes, et kui sa mõtled kah minna nii juuni alguses siis kirjuta mulle ja ma kirjutan pikemalt kes ja kus ja mis jne

mammmu@gmail.com

0
0

Veelikka, Mina tegin selle nalja ära.Noh saatsin emme lennuki peale ja siis ise hääletama. Mäletan pikka allaminkut tee peale(mis tegelt vb 500m aga ilm oli liiga kuum!!) ja siis paljud pervod peatusid ja tahtsid midagi....nii et vaata juba ise, kui on mingi india-pakistani moodi olekuga onuke siis ma arvan et ta tahab miskit muud kui heasydamlik olla..Aga ma hakkasin minema tookord Comosse (p-it) aga see on suur pluss et lennujaama läheduses paljud räägivad inglise keelt, mis muidu Itaalias on (mul oli vähemalt) harv nähtus!! JA hakka liikuma ikka kohe lennukast, sest kui sa lähed linna on sul sealt väljasaamisega suuremad probleemid. Ja mu meelest see lennukas on ilusti suure kiirtee ääres!

Igatahes eduuuu mis muud. Ja pipragaas kaasa!!!:)

0
0