spek

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
3 meeldimist
15 postitust / 29 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

annan tasuta ära. kirjuta

AY booking codes R through V can earn either 50% or 100%. If the fare basis says "VA" in the 2-3 or 3-4 letters, then the fare is treated as Value and the factor is 100%. Otherwise, factor is 50%.

vajan veel punkte
palun pakkuge

viisa sai lennujaamast koodi olemasolul ilma ühegi tàiendava kûsimuseta 50 euri eest 10minutiga. reisibyroo annab koodi 5 pàevaga. jah, Helsinkis on bad kidakeelsed. kuigi selle koodi kohta nagu huvi ei tuntud...

Tip, kirjutasid, et Kilil käinud ei ole. Täpsustangi, et see päris Lahemaa rahvuspark ei ole, kus viibid palju süda lustib. Ka ei ole väitnud, et aklimatti tegema ei pea :) Usun, et keegi siin sellist pole väitnud ega ei väida ka.
Tripi bronnides või siis vähemalt väravates võtad ju endale kas 5, 6 või 7 + päeva permiti + tüübid, kes su kama tassivad. Ja kui üleval lähebki raskemaks, laskud allapoole, aklimattid ära ja ründad uuesti, its up to you. Küsimus on nii tervises kui rahas. Ah jaa...võid ju võtta nii firmast kui "FIE'st" giidi, siis viimase puhul arvesta, et Sul sellist kindlustuskatet ei tohiks olla, nende äriplaanis sellist mõistet lihtsalt pole. Keeniast helikat järgi ei tule, kui siis 6K USD'se arvega.

3700 peal ei tasu küll väga pidama jääda, kui tervis tugev. mine rahulikult stabiilse pulsiga, kasvõi 120ga keskmist, ja teed ära. jood rohkesti vett. või enne reisi võtta veel kõrgmäestiku tablasid, minumeelest kasutasid seda pea kõik. ega seal 3700 peal väga põnev chillida pole, eriti kui ilma pole :)

vabalt saab sportlik imimene hakkama, kui just väga jooki panema ei hakka laagris :)
5-7h päevas

Estonian Air ei broneeri neid, miskipärast, teistele kui ainult voucheri omanikule.