spek

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
2 meeldimist
17 postitust / 20 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

vajan veel punkte
palun pakkuge

viisa sai lennujaamast koodi olemasolul ilma ühegi tàiendava kûsimuseta 50 euri eest 10minutiga. reisibyroo annab koodi 5 pàevaga. jah, Helsinkis on bad kidakeelsed. kuigi selle koodi kohta nagu huvi ei tuntud...

Tip, kirjutasid, et Kilil käinud ei ole. Täpsustangi, et see päris Lahemaa rahvuspark ei ole, kus viibid palju süda lustib. Ka ei ole väitnud, et aklimatti tegema ei pea :) Usun, et keegi siin sellist pole väitnud ega ei väida ka.
Tripi bronnides või siis vähemalt väravates võtad ju endale kas 5, 6 või 7 + päeva permiti + tüübid, kes su kama tassivad. Ja kui üleval lähebki raskemaks, laskud allapoole, aklimattid ära ja ründad uuesti, its up to you. Küsimus on nii tervises kui rahas. Ah jaa...võid ju võtta nii firmast kui "FIE'st" giidi, siis viimase puhul arvesta, et Sul sellist kindlustuskatet ei tohiks olla, nende äriplaanis sellist mõistet lihtsalt pole. Keeniast helikat järgi ei tule, kui siis 6K USD'se arvega.

3700 peal ei tasu küll väga pidama jääda, kui tervis tugev. mine rahulikult stabiilse pulsiga, kasvõi 120ga keskmist, ja teed ära. jood rohkesti vett. või enne reisi võtta veel kõrgmäestiku tablasid, minumeelest kasutasid seda pea kõik. ega seal 3700 peal väga põnev chillida pole, eriti kui ilma pole :)

vabalt saab sportlik imimene hakkama, kui just väga jooki panema ei hakka laagris :)
5-7h päevas

Estonian Air ei broneeri neid, miskipärast, teistele kui ainult voucheri omanikule.

Madexpress pole vastanud ka mulle juba märtsist või veebruarist saadik. Aga sellest pole ka lugu. Selle aja jooksul korduvalt seal käinud, saab soovitada küll, http://www.spitsbergentravel.no/Start/
Suvel on vast tükk maad odavam, siis ei ole saane vaja :) Aga kui erinevaid kohti näha tahad, siis peaks paadiretke võtma, sest miskeid autoteid või atv radasid seal ei ole

Kuna ka siinpool on õnnestunud treide ,siis ühieksin ostusooviga.
Ostan Eurobonus lennumiile, alates 18000 punktist.

Hind: kokkuleppel
kontakt: parkus.parkus@mail.ee

veigo, selle kommentaari võiksid siiski ära kustutda. See on selline lahtisest uksest sisse murdmine või pole see kogemus piisavalt suur. Igal juhul kinnitan, et Aivari näol on tegu arvestatava kontaktiga Filipiinidel.
To Kate81: tulin paar nädalat tagasi Palawanilt. 2 päeva PP's on vast enough :) El Nido ja Sabang Beach on pro! Sõit El Nido'le on muidugi "pain", aga elate üle - 1 päev läheb lihtsalt sõidule. Saarel ATM'id vist ainult PP's, seega varu korralikult sulli kaasa.