Orav

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

eks see ilmselt sõltub reisi eesmärgist.

Meil oli peamine tingimus soe merevesi, sest ei näe põhjust teise Euroopa otsa sõita et basseinis ujuda. Ja kombinatsioon ilusad ilmad + soe vesi on Mallorcal garanteeritud kindlasti kõrghooajal st juuni keskpaigast septembri keskpaiga/lõpuni. Muul ajal ilmselt võib olla nii ja naa. Võib minna hästi ja võib minna halvemini. Loodus jah kindlasti alati ilus ja vaatamist väärt.

Feya -

Kõige kallim oligi meil ilmselt lennureis - (Finnair, ~1000 € 2 täiskasvanut + laps), Soome sõitsime super sea cat'iga (oli estraveli sooduspakkumine 250.- ots, nii et sealt lisandus veel 1000.-) Ja kuna meie lend läks kell 6 hommikul, siis olime Vantaas ka veel öö hotellis (veel 100€) Sadamast Vantaasse viis Finnairi buss, mille pilet oli 5,90 täiskasvanu.

Majutus maksis ~ 400€ 6 ööd ja auto rentisime EuropCarist (Easy Jeti kaudu), mis maksis koos lapse turvatooliga alla 200 € Teemapargid jäi meil alla 100 €

Nii et eelarve jäi sinna 2000€ kanti.

Kui olla nõus vahemaandumiste ja ooteajaga seal vahel, siis saaks kindlasti odavamalt hakkama.

ruhnu kodulehel selline lause nt: 2001 - Augustis käivitus laevaliin Roja - Ruhnu - Roja. Kaks aastat tagasi alustas läti turistide toomist saarele jaht Engure sadamast. Ruhnu kahes kaupluses on võimalik maksta lattides.

http://www.ruhnu.ee/ajalugu.html

koduleht on: http://www.engure.lv/

uurid äkki emmast-kummast sadamast?

Lätiga on ju imelihtne. http://www.latviatourism.lv/info.php?id=50 vali sealt populaarsemad vaatamisväärsused ja otsi kaardilt üles.

Maha ei oskaks ma küll midagi võtta. Pigem oleks igal pool palju rohkemgi teha. Aga võtke kaart ette, märkigi need punktid peale ja siis vaadake milliste ärajätmisega enim aega võidaksite...

Muide, Lätis tasub peatuda esimeses ettejäävas Statoilis ning võtta sealt 2007a teeremontide kaart. Ülikasulik, kui väiksemate kohtade vahel seiklemiseks läheb.

Ja kui ma nüüd õigesti mäletan, siis Tukumsi linnake jäi täpselt teepeale Kuldigast Liepajasse sõites. Kas see oli see koht, kus Veoautodega sisse ei lastud, st. teel olid konkreetsed betoonist kitsendused ees, mis vaid sõiduauto läbi lasid? (See oli üks armas pisike linnake ka jah).

Meil oli keskmine kütusekulu 7,4 (pardakompuutri järgi). Rahaliselt läks bensujaamades ~2800.- Kõige odavam oli bensiin Eestis (tasub paak täis võtta)siis tuli Leedu 123 jaamad (meie võtsime Kaunasest), muidu oli Leedus veidi kallim kui Lätis.