trip-krainetrip-ukraine-dark

scrub

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

mina olin hotell bristolis. Mulle meeldis kõige rohkem asja juures see, et meil oli bassein ja baar kuue sammu kaugusel toa uksest. ei olnud vaja kusagil koridorides ringi jalutada. Hästi hubane koht oli. Uksi ukus ei hoidnudki, kõik oli käe jala juures.

see hipi variant võiks päris lahe olla :D

mina käisin kos´l ja 320 euriga tulin välja. no tegelikult oleks võinud rohkem olla raha, sest suveniire ei saanudki siis enam :S Meie tegime nii, et võtsime kodust mingeid makarone ja siukest muud kiirtoitu kaasa (meil oli apartmendis köök), kohalikku sööki käisime ka söömas, aga kui näksi isu tuli, sai odavalt läbi. Välja minnes (tantsukohad/joogikohad) võid arvestada, et alla 5 euri jooki ei leia...samas on seal happy hour üle linna ja selle ajal saab kaks kokteili ja kaks shoti ühe hinnaga... saare bussiliinid on 1-3 euri, kui tahad ringi sõita.suitsud on 2-4 euri. Söögikohtades on nii, et alla 10 euri üks eine on raske läbi saada.

kas ilma kaardita saab ka saata raha?

seal peaks kuskil olema mingi eesti saatkonna taoline asjandus... Või eesti lähinaabri saatkond, soome või midagi, sealt pekas saama abi.

suurepärane koht! teiste saartega ei oska võrrelda, pole mujal Kreekas köinud, aga seni on see mul parim reis olnud. Täielik puhkus. Kartsin, et kohalikud on pealetükkivad kui türklased, sest see türgile nii lähedal, aga kaugeltki mitte. Vga chillid ja sõbralikud olid. baari poolt tuli toite ja jooke kui sa neile ainukt vastu naeratasid. Muidugi on nad hindades nende üllatustega arvestanud. Kosilt kohvritäit träni ei maksa kaasa osta, kuid see-eest tundsime endid vägagi teretulnuina ning suurte sõpradena. Ilmad on püsivalt ilusad :D Saar on samuti ilus, seal neid aslusid ikka on, soovitan laenutada AV või olleri, et maastikku lähemalt tunda õppida. Kosil on peamine arveldamise meetod sularaha. Läksin sinna mõttega, et euroopa riik ja infoühiskond jne, pärast aga pidin muudkui sula välja võtma, aga seal on ju see ka, et mingid protsendid lähevad veel maha (teenustasu või midagi). raha soovitan kõik kohe sulas kaasa võtta! Kosi linnarannas ei käinud, küll aga mõnulesime Tigakis. Väga lahe, ei tekkinud küll kilukarbi tunnet. Kalareisil ´kahjuks ei käinud, kuid need, kes tulid, kiitsid seda ikka sajaga. Nissyrose saare ekskursiooni soovitan võtta ette omal käel, kuigi ei tea, kuidas vulkaani otsa saab ilma eksursioonita. Noortel soovitan kindlasti minna Kosi linna Club Fashionisse! See on ainus klubitaoline koht seal. Barstreet võlub oma pakkumistega, kuid tantsimiseks on etem siiski Fashion. Seal toimuvad ka võistlused, vist ligi kolm korda nädalas, 300 euri peale ning konkurents ei olegi väga suur: ehk veab ja saate reisiraha tagasi :D Igatahes on Kosilt fantastilised elamused garanteeritud, kui vaid õige seltskonnaga minna! ;)