trip-krainetrip-ukraine-dark

Xeoniid

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Einoh jah... Lugedes seda pahma ja sõimu mis hääletamise vastased kirjutavad tekib ahastus. Ise tulin alles ümber euroopa reisilt häälega. Muidugi jah vahepeal sai ka erinevaid töid tehtud mistõttu läks veits kauem kui plaanitud. Aga see selleks. Aastal 2012 võtan reisi jälle ette missiis et olen 25 aastat van jne... Elu peab huvitav olema ja huvitavaid seiku jagub nii et vähe pole. Minu arvates on hääletajad omamoodi rahvas ja igast hääletajast kes ei riku seadusi pean ma alati lugu. Hispaaniasse eestist pole tegelt tõesti eriti midagi minna. Heal juhul 7 päeva. Kõik oleneb ilmast ja iseendast ka. Jah tõsi ta on et naistel on kergem peale saada aga vastasugupool..... Minul kui meesterahval on siiski kõik 4 trippi euroopas olnud väga head ja ilmselt see on ka põhjus miks ma alati uuesti tahan minna... Raha kaasa pole ma kunagi võtnud vaid juhutöid teinud mida on hea tahtmise juures alati võimalik leida. Kuna hääletamine pole keelatud ja Autojuhti keegi püssiga taga ei aja siis on see iga inimese oma teha kas ta hääletab või ei ja iga autojuhi teha kas võtab peale või ei... Ja kasu saavad mõlemad enyway. Hääletaja saab oma sihtkohta ja autojuht saab reisikaaslase kellega suhelda. Ahjaa Ja niipalju kui minu kogemused näidand on häälega reisides näed huvitavamaid asju ja koged lahedamid seiku kui turismipürood kasutades. Ja väike risk on kl alati olemas aga kes ei riski see shampust ei joo. Aga reisistiil on igaühe enda valida ja maitse üle tavaliselt ei vaielda..

Aga teema juurde.

Eelarve - Sellest ei tea ma suurt midagi. Kuni Müncheni läks päevas kusagil 3 Euri aga see läks ka mingi 4-5 päeva. (tegelikult oleneb eelarve sellest kui kauaks plaanid minna. See on vähemalt minu arvamus)

Üldiselt oleks soovitav Inglise Keel suhtlus tasandil selgeks saada. Vähesel määral ka Vene Keel kuna kuni saksamaani olen pidand rohkem seda kasutama.

Plaan on minna 2012 mai keskpaigas. Kas üksi või kellegagi koos. Eelnev kogemus olemas ja ka plaanimajandus valmis. Plaan minna Elama ja tööle Holland,Prantsusmaa,Hispaania,Portugal või Itaalia.Kui kellegil mingi sarnane idee peaks tekkima siis võib ju ühendust võtta läbi Facebooki (Crops Crower)