ronja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
14 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Novatours maksis tagasi rohkem kui kokku leppisime- tühistasime Türgi reisi koroona tõttu enne selle kriisipiirkonnaks tunnistamist ja leppisime Novatoursiga kokku, et tagastab 2/3 summast, kuid nad maksid hiljem omalgatuslikult tagasi kogu summa. Teise reisi lennupiletite raha kandis Finnair tagasi ticket.fi-le juba aprillis (ticket.fi-st sai need ostetud), kuid ticket.fi on täitsa vait olnud. Pole ka jõudnud nendega veel suhelda, sest alles äsja sain Finnairist teada, et nemad on omalt poolt juba ammu raha tagastanud.

2000, Itaalia. Canon Digital Ixus, 1MP (kaamera maksis rohkem kui reis). https://pasteboard.co/JoWv5eW.jpg  src="https://pasteboard.co/JoWv5eW.jpg" alt="" />

Meie ostsime selle sama pakkumisega reisi Punta Canasse, võlus just see ilu ja loodus. NY ja Miamis on ka peatus. Lähme juba jaanuri lõpus. Punata Canas on plaanis puhata ja lülastada Manati parki. Kõik muud ideed ja mõtted on väga oodatud.

Lühidalt, 10 päeva. Ei plaani ka midagi erilist, lihtsalt üht "rahuliku uitamise" reisi, mistõttu eelistan mittekriminogeenseid sihtkohti. Ilmselt lähengi hoopis Hong Kongi.

Suur tänu vastusee eest. Mul on hetkel tavaline pass, sellega peaks Kanadasse saama minna. Üks võimalus on osta ka viisa, kas ma sain õigesti aru, et see maksab peaaegu 2 tuhat krooni? Hetkel tundub olevat odavam uus biomeetriline bass teha?

Ok, ma lugesin lõpuni, tundub, et 23 kg on ikka lubatud, hea seegi:)

Otsisin, kuid siin summasid ei ole märgitud, tundub, et enne 28.03 ostetud piletitel on pagas hinna sees?

http://www.klm.com/travel/ee_en/prepare_for_travel/baggage/baggage_allowance/index.htm

tänan kasuklike linkide eest. Tundub, et tuleb ikka autoga minna. Kas oskate soovitada mõnda usaldusväärset, samas soodsat rendifirmat Las Vegases.

Kas on keegi hiljuti Hurgadast el Gounasse sõitnud? Mis on marsa või taksojuhile mõistlik hind maksta sellise otsa eest? Tean omastkäest, et hinda peab alati alla kauplema või öeldagi kohe, omahind. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed!

Ok, siis peaksin kohalikku raha vahetama, kas on seda mõistlik teha Eestist või kohapealt?

Mul väljub lend hommikul 7.30. Nii vara on vist kõik poed ka kinni? Kui palju varem peaks tegema check in? Mul ei olegi reaalselt piletit, sain meilie vaid kinnituse, see ongi nagu pilet.