mauno

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

to ärimees Tallinnast pole minu soovitud sihtkohta otselendu, kui lendaksin üle Berliini v Londoni tuleks ca 3000 juurde maksta - pole ju mõtet.

to Mine öise bussiga See on jah 1 variant, mida kaalun. Selle miinus on järgmise päeva magamatuse tunne, sest bussis ma kahjuks magada ei saa (osad inimesed on kahjuks sellised).

mul ka varane lend. lennuk väljub 6:30. päris magamata siiski ka olla ei tahaks. muidu on järgmine päev lihtsalt 'maha kantud'.

R: Südames oleme migrandid Laalalalalalaa Tähtsam kui kodumaa On peotäis Soome raha

kui mina veel koolis käisin, loeti Eur-Aasia piiriks Kuma-Manõtši nõgu, mis jätab selgelt kõik 3 Taga-Kaukaasia riiki Aasia poolele.

juba mitmeidki tuhandeid aastaid. kui see sulle oluline on.

..läheb minu mälu järgi 7.15 välja. soovitan natsa varem minna, sest seal on pileti järjekord ja kui on palju inimesi, ei pruugi kohta saada. lisaks arvesta sellega, et pagas tuleb seal ära anda - lisatasu 1EUR.

kas siis keegi ei oska midagi tarka öelda?

oskad ehk öelda, kas kuskil on mingi sait, mis hoiab erinevate hotellide sooduspakkumistel silma peal? kust ise infot otsisid/leidsid?

Kuidas ei ole mõtet hostelis ööbida, kui seal saab magada alla 15 euri eest öö, kuid Sinu poolt nimetatud hotellides on hinnad 2-3 korda kõrgemad. Mitme päeva puhul on tegemist ikkagi arvestatava summaga, kas pole?