topsuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
20 meeldimist
0 postitust / 55 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ega jah, selle video juures pole enam midagi parata, aga üldiselt võiks küll inimesed hakata videosid ikka horisontaalselt filmima. Isegi nägemisväli on inimestel horisontaalne! Tegelikult ei viitsinud videot eriti vaadata, niivõrd häirib see uksepraost piilumine.

Gran Canaria kõige paremad rannad on edelarannikul; Anfi del Mar, Amadores, Puerto de Mogan...

Saare keskosa on ilus, nt. Fataga. Palmitos Park- väga tore loomaaed, looduslikult kaunis kohas. Lisaks Puerto de Moganile soovitaks Anfi del Mar, saad sinna Puerto Ricost soovi korral laevaga. Väga kaunis valge liivaga rand. Las Palmase vanemad linnaosad jne. Söögikohtade osas ei oska aidata, aga Puerto de Mogani sadamas, no seal, kust allveelaev väljub, on mingid söögikohad, kus alati palju rahvast.

Ära peepmeez pahanda, aga äkki tahavad kõiksugu orienteerumisseadmed õigesti sissetoksitud nimesid. Tenerifel muide on palju erinevaid randu, heledast liivast süsimustani ja liiv on toonist olenemata peene struktuuriga ja pehme.
Fuerteventura rannad ilmselt paremad, aga saar ise tuulisem.
Teemaalgatajale: ega tõesti pole muud valikut kui Egiptus või Kanaarid. 11-aastasega ma siiski kaaluks Tenerifet- sealse veepargi pärast. Siam Park on ikka mega koht!

Af, sa ei saa vist ikka asjale pihta, selle jaama andurid ilmselt kuskil künka otsas, kus tuul lõõtsub, sestap ka selline näit. Vaatasin ise huvi pärast eelmise aasta märtsi kui oli räme kaliima ja sooja 36 pügalat, selle saidi järgi ikka ainult 26.Usu selle vahe tajumiseks pole termomeetrit vaja, aga vaatasin ka termomeetreid, erinevaid kusjuures ja loomulikult varjus, mitte päikese käes. Huhuu saab asjast täpselt õigesti aru, just nii seal asi ongi, see on piirkonna omapära. Kindel see, et Tenerife või GC edelarannikul külm küll ei ole. Tead, ma olen seal ikka väga palju olnud. Hea sait veel www.tutiempo.com, veel www.skylinewebcams.com- kui muidu ei usu.

Ja Afi lisatud leheküljelt on minu kirjeldatu selgelt näha.

Oeh, Kanaaridel puhub peaaegu pidevalt kirdepassaat, sestap saarte idarannikud tuulised ja jahedad talvel. Samas edelarannikud soojad, mäed peavad selle vastiku tuule kinni. Ühelpool mäge võib olla tuul, 15 kraadi sooja ja vihm, teisel pool mäge särab päike ja sooja 25 kraadi. Ise kogetud. Nii et õigus neil, kes räägivad külmast ja tuulisest ilmast kui neil kes jälle soojast pajatavad. Ja Af, Santa Cruzis kindlasti jahedam ilm kui näiteks Costa Adejes. Täna näiteks 19-24.
Kõigele lisaks on teemaalgatajal soov puhkama minna märtsis, siis peab Kanaaridel pigem liigset kuuma pelgama.

Aurinko pakub praegu päris soodsaid pakette Tenerifele, Los Gigantesesse. Väga kena kohake, hinnaks 449 euri inimene üheks nädalaks. See oleks siis märtsi kuus. Julgen soovitada!
Ise organiseerimisega on sedasi, et nädala aja juures erilist võitu ei saa, pealegi lähete esimest korda. Kui aga tahate minna pikemaks, nii 2 nädalaks, on mõistlikum ise reis klapitada. Siis võib juba päris palju võita.
Kui soov autot rentida, võtke PlusCarist. Info mõttes: www.tenerifesiesta.com

Neile nõudmistele vastavad ainult Kanaarid, kuivõrd neid muidugi Euroopaks saab lugeda.

Maili peale peaks kinnitus tulema. Arvan, et info saad homme kätte.

Jaanusm paraku ei tea, mis asi on pakettreis. Naljakas on see, et ikka ja jälle ilmub välja keegi, kes seda ei tea kuigi asjast on aastaid jahutud. Lp. Jaanusm, pakettreis on see kui sinu eest on organiseeritud lend, transfeer, hotell, lisaks saad kasutada kohapealse reisiesindaja abi kui vaja ja sama esindaja käest osta ekskursioone kui soovid. Kõik. Punkt. Tegelikult sama kui ise organiseerides, ainult, et keegi teeb selle töö sinu eest ära. Sa, Jaanusm, ajad paketika mingi grupireisiga segi.

Palju maksis Riia lennujaamas parkimine? Kui ei ole saladus, milline oli lennumarsruut Riia- GC-Riia, ega ei olnud vaheööbimist?

See 4 inimest mul lihtsalt näiteks toodud, aga kui inimene ksi reisib siis pakkettidele tuleb juurde lisamaks, sest seal arvestatud min 2 in toas.
Ja Emma, sinnakanti organiseerivad meilt reise 3 korrraldajat, Aurinko, Novatours ja Teztour, teised nn. bürood on edasimüüjad.

Nojah, eks kõik me püüa anda parimat nõu. Nagu ennistki mainisin siis nädalase reisiga ise sebides loomulikult teab kui suurt võitu ei saa, eriti kui sooduspakkumisega võrrelda, aga prooviks rehkendada, no nii ligikaudselt.
Lend sinna ja tagasi - 250
2-toaline kortermajutus, 4 inimest
1 nädal max 200 per nägu( leiab kindlasti ka odavamalt)
auto 20 euri päev 35 per nägu( kokku perioodiks 140 kogu seltskonnale)
umbes 500, mis sisaldab ka autot.
100-150 inimese peale võidab isegi viimase hetke pakkumisega võrreldes, sest pakettides autorrenti ju ikka ei ole
Ja mida pikem periood seda rohkem võidab

Sa Dim vist ei loe eelnevaid arvamusi läbi enne kui kirjutad. Ära pane pahaks aga su viimane jutt on ikka väga mööda. Viimase hetke pakkumised tõesti hea hinnaga, aga paraku inimene soovib reisida märtsis.

Dima, Toomasel siiski õigus, arrvata, et ta peab silmas ööbimise hinda inimese kohta. Ja kui võtta auto PlussCarist siis seal kõik kindlustused ja maksud hinnas. Ja ei pea lendama Helsingist, Norwegianiga saab ka Tallinnast sinna lennata. Muide Vantaa lennujaama Tallinnast minna on väga lihtne ja mitte kallis kui takso hind mitme peale jagada. Muidugi nii lühikeseks ajaks minnes pole hinnavõit kuigi suur. Muide kus kohas sa oled näinud Kanaaridele paketti AI ja 600? Ega sa Egiptusega segi aja?

Kui ilma lapseta ja loodus tähtis siis hoopis Tenerife. Seal olles võib võtta ekskursiooni Gomerale. Omal käel lend ja elamine tuleb odavam, söök sealmaal mõnevõrra odavam kui meil. Lend näiteks Norwegianiga, kas Tallinnast või Helsingist, tagasitulek Ryanairiga läbi Bergamo. Elamise kohta uuri www.tenerifesiesta.com, sealtkaudu saab ka auto rentida.

Lapsega soovitaks Gran Canariat, rannad paremad kui Tenerifel. Just nimelt edelarannikul- Puerto de Mogan, Amadores, Anfi del Mar. Eriti see viimane! Elamise võib muidugi võtta Playa del Inglesis või Maspalomases. Mööda kiirteed eelpool mainitud kohtadesse 15- 20 minutit.

Fuerteventura on kindlasti tuulisem.

Ma küll ei ole Norwegianiga kasutanud mingit rahvusvahelist nimekuju, vaatamata sellele on kõik korras olnud, aga ma kasutan soomekeelset lehekülge, ehk on asi selles.