topsuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

55 meeldimist
3 postitust
133 kommentaari
Viimased kommentaarid

Grande1, ei puutugi Putin asjasse, Turist lihtsalt ironiseerib!

Piirangute kohta ei oska midagi kosta, aga tööpuudus peaks seal praegu ikka väga räme olema.

Alaril väga hea komm! Just nii need asjad käivad. Natuke siiski praegune epideemia ja reisimise mured minu arvtes haakuvad. Aga see tiigi näide on ikka suurepärane!

Korstnal hea ja huvitav mõttekäik. Pisut lisaks veel,  et kui keegi peale põdemist 50 aastat rõugearmilisena ringi käis oli ta ikka vastupidi suisa õnnesärgis sündinud. See oli ikka väga tappev haigus, koroona on selle kõrval nohu! Ja tuberkuloos niitis nagu vikatiga, mingist 50 aastast pold juttugi.

Jaanusm, sa ei ole ju lollpea, milleks sa praegu sellist demagoogilist jura ajad?

Vabadus, eks elamine on mõnes mõttes üldse üks pidev risk. Mis puutub " debiilsetesse" piirangutesse  siis eks nendega üritatakse pidurdada haiguse levikut. Ole hea ja anna mõni idee, kuidas ilma piiranguteta ja ilma vaktsineerimata selle nakkushaigusega võidelda? Nagu ma ennistki märkisin, siis kõik on paha. Paha tõesti kui sul vaktsineerimisega sedamoodi läks. Kui pole saladus, mis vaktsiin see oli ja, milles jama seisnes? Kindel, et ikka vaktsiinist?

Aga palun, jaanusm, esita oma ettepanekud, kuidas selle epideemiaga siis võidelda. Vaktsineerimine paha, piirangud pahad, mask paha... Ei ole küll kõiki kommentaare lugenud, aga kes on arvanud, et keegi on põdemise ära teeninud? Et kui inimene on näiteks allergik peaks ta elu lõpuni ainult kodu piires liikuma, sest paljud inimesed ei vaktsineeri ennast lihtsalt seetõttu, et pole tuju või arvavad, et nad on haiguskindlad. Ohjaa, sellest, miks on vajalik karjaimmuunsus ei hakka kirjutama, liialt äranämmutatud teema. Aga huvitav, milline oleks praegu maailm kui vaktsineerimine oleks Jennery ajast alates vabatahtlik?

Natuke hüplik see kommentaar sai, aga olgu.

Lp. Kalla, kas ma saan õigesti aru, et kavatsed lihtlabaselt valetada oma vaktsineerituse kohta? Aga, mis siis saab kui oled enese teadmata  nakatunud ja teistelegi haiguse edasi annad? Kaasinimesed ei tea ju karta midagi, sest oma sõnul oled sa vaktsineeritud. Kas sul südametunnistus ei hakkaks vaevama kui mõni inimene seetõttu raskelt haigestub, äkki surebki? Mõtle ikka enne kui midagi sellist üritad!

Kanaari saared hetkel koroona suhtes üks ohutuim koht Euroopas. Virust vähem kui Eestis.

Üsna kallid on, ma soovitaks hoopis lennukit, kas Binter või Canaryfly. Laevad, kas Naviera Armas või Fred Olsen.

Uuri kohalike eestlaste käest, ehk oskavad abiks olla. Näiteks ise kasutan tenerifesiesta. com, on ka teisi.

Aga proovi teha, kui ei saa siis lihtsalt ei saagi teha seda bronni. Ei juhtu ju midagi. Mina tegin küll Bergamost väljuva lennu Stansteadist väljuvaks, ei mingit probleemi.

Esiteks- kuni märtsi kuuni toimuvaid lende saab tasuta muuta. Ise tegingi seda ja ei olnud mingit probleemi, juurde ei pidanud midagi maksma. Kõik toimis nagu lubatud oli.

Selle linna nimi on ka eesti keeles olemas! Lendavad küll ja Air Baltic lendab samuti.

Hmm jaa, aga kuidas siis üldse teada saada, millised lennud reaalselt väljuvad ja millised on nn. fantoomväljumised?

Vahepeal oli juttu, et Norwegian teeb kuni järgmise aastani ainult Norra siselende. Praegu aga, vaadates nende kodulehte, saab kenasti selleks sügiseks pileteid osta. Ehk oskab keegi selle kohta midagi tarka kosta?

Me teeme kõik vigu. DrRock samuti, nagu nähtub eelnevast kirjutisest. Miks madalate kirjaoskustega, miks need sõnad mitmuses on? Ja tegelikult muditakse plastiliini või sõbra kaelasooni. Need ei ole näpukad, täitsa põhimõttelised vead on. Aga olgu, tekst on muidugi arusaadav, ma niisama tögasin, või peaks ütlema mudisin?  

Üks asi muidugi on veel- eks siin tuleb ette ka neid arvamuse avaldajaid, kelle emakeel pole eesti keel. 

Kui aus olla siis koma asukoht pole see kõige häirivam asi. Tõsiselt häirib kui sõnade järjekord on suvaline, lisaks valesti pandud või üldse puuduvad kirjavahemärgid. Kas , koma on, nii ,või naa ei sega lause mõttest aru saamist ,lihtsalt silmal mugavam teksti jälgida.

Jütsikene, ehk tundub uskumatu, aga ei räägitud. Samas, kuhu mujale sa selle ikka paigutad. Ja käsitsi kirjutades nii kui nii suht tinglik.

No vaevalt on võimalik leida mõnda inimest, kes eesti keelt absoluutselt vigadeta kirjutab. Suure algustähe kohta mainiks, et vajutad küll vajalikku klahvi, aga sunnik ei reageeri kohe ja ongi väike täht platsis. Nii et tehniline praak. Ja Veigo, kui mina koolis käisin siis ei olnud inimestel veel arvuteid ja ausalt, ei räägitud meile koolis seda tühiku asja. See  teadmiseks. Eks peab püüdma muidugi võimalikult vähe vigu teha, selleks, et meist üheselt aru saadaks. Seda me kõik ju soovime.

Kui soe peab olema ja, mis kuudel sa minna tahad? Ja mis on sinu jaoks vaatamisväärsus?