trip-krainetrip-ukraine-dark

topsuke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

67 meeldimist
4 postitust
157 kommentaari
Viimased kommentaarid

Esiteks, kas pead silmas Euroopat, et kus kandis aprillis soe on? Ja milline temperatuur on sinu jaoks soe? Jah, saan aru, tahad ise otsida. Aga kas mõtled siis suvaliste kohtade ilmaajalugu läbi kammima hakata? Ütlen ausalt, et inimene, kes on koolis käies geograafia tunde külastanud ei pea nii palju vaeva nägema. Kas sina oled või mitte, ma ei tea. Üks koht ilmaandmetega tutvumiseks on: www.tutiempo.com, küll hispaania keelne, aga see ei tohiks väga segada.

Võimalik, et küsin rumalalt, aga kui vanalt nad loevad inimese täiskasvanuks? Minu teada ei ole kõigis riikides see number 18. Või siiski on? Ise olen päris palju Ryanairiga lennanud, pole midagi hullu olnud. Kas ostsid piletid vahendajalt või Ryanilt otse? Ehk on asi selles.

Vee soojusega on nii, et novembris 23-24 Tenerifel. Ja seda alati, stabiilselt. Dubais muidugi veel soojem.

Ütled, et said autoga ainult 1 päev sõita, miks sulle uut autot rendifirma ei andnud? Ega sa midagi rääkimata ei jäta? Seda mõtlen veel, et võta nende kodulehelt täpsed kindlustuse tingimused, lase tõlkida ja pea nõu juristiga. Samas praegu ju tundub, et kindlustus on kõik katnud peale isiklike asjade, ravi peaks ju ainuüksi süüdlase liikluskindlustus katma. Kui kindlustus ei toimiks siis oleks ju sinult hakatud pappi küsima, pole ju seda. Segane värk.

Vabandust, aga mis peaksid asjasse puutuma eesti kindlustused? Plus Caril on ju ilma omavastutuseta kindlustus, kui sa just purjus ei olnud.

Poegkaru, nagu öeldakse- karul pole aru, veel vähem karupojal. Ehk natuke üritad mõelda, mida praeguse pildi järgi märtsi lõpu kohta oletada võiks.

Et oleks selge milline ilm võiks Tenerifel märtsi lõpus olla vaatame otsepilti Tenerifelt.https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/espana/canarias/santa-cruz-de-tenerife/playa-del-duque.html

Õigus oli loomulikult töökaaslasel. 25 kindlasti, pigem rohkemgi! See 20 ehk ööpäevane keskmine ( väga soe juuli kuu on eestis 18,5- 19). Teine asi see kui Tenerife ilma vaadata annavad saidid põhja lennujaama andmed, see aga kõrge ja lisaks veel Teide põhja küljel. Ja kui peaks kaliima sel ajal tulema võib ka 40 varjus olla.

Vabanda Päike, minu lohakus.

Kalla ja Päike, kas te tõesti käite sellistes kohtades ilma, et oleks ühegi haiguse vastu vaktsineeritud? Miks te sellist vene ruletti harrastate? Ja see, et mõni mittevaktsitu põdes kergemini kui mõni vaktsineeritu ei näita ju mitte midagi. See ju sama loogika kui, et minu onu jõi viina, tegi suitsu ja elas 90 vanaks, aga naise vend oli karsklane, tegi sporti ja suri 75-lt. Kas me siis teeme sellest järelduse, et joomine ja suitsetamine tervisele kasulikud?

Takso sõidab umbes pool tundi.

Hotelli hind tuleb juurde odavale piletile!

Vaata ka Helsingist Norwegianiga lende.

Jõuab ju lahedalt vaktsineerida ja kindlam tunne ka kui vaktsineeritud.

Ei ole käinud, aga hinne 7,2 tähendab minu arust, et pole hullu, käib küll. Kui väga nõudlik pole. Vaata kuidas asukoht sobib ja, kas autot saab lähikonnas parkida.

Lisaks veel, et kui tahad autot rentida, tee seda võimalusel kohe.

Kindlasti sellest valikust Tenerife. Aga et aprilli alguses Tenerifel ilm nii ja naa? No ma ei tea kui soe siis peab ilm olema? Ehk viibisid rohkem mägedes, seal võib muidugi ilm olla nii ja naa. Kanaaridel on selline reegel, et saarte edelarannikud on soojad, sest peamine tuulte suund on kirdest. Kirde passaat on päris vastik ja jahe. Veebruari lõpus võib ookeani vesi pisut karastav olla, eriti siis kui hommikune mõõn, hiljem kui vesi tõuseb voolab avaookeanilt jälle soe vesi randa. Aga päike on sel ajal juba päris käre.

Täna siis selline tore üllatus, et FCS vormi täitmisel saad lõpetuseks teada, et meie covidi sertifikaat on not valid. 3 süsti tehtud, viimane 2 nädalat tagasi. Abikaasal kuur lõpetatud 5 kuud tagasi ja samuti not valid. Ja äralend laupäeva hommikul. Välisminnist ei osatud midagi öelda, eks homme helistan Hispaania saatkonda. Ehk lennata lihtsalt kohale ja kogu moos?

Hea inimene, kui sa ise nii palju vigu oled teinud siis, mida sa loodad?

Minu teada on hinnad soodsamad kui võtta pikemaks ajaks elamine. See on aga alates 6-st kuust. Võin ka eksida. No 800 toa eest tundub küll pisut jõhker, eriti selles kandis. On veel selline sait nagu idealista.com. Veel on Tenerifel eestlaste ettevõtteid, mis kinnisvaraga tegelevad.

See 18-20 on vast ikka ööpäeva keskmine. Kui päevane temperatuur peaks alla 20 jääma rannikul, lõunarannikul eriti, oleks tegemist ekstreemse külmaga. Ja Tenerife ju samas kõrval.

Palma kliima on vihmasem ja jahedam. No läänerannik mitte nii väga, aga seal purskab vulkaan. Ilus saar muidugi- Isla Bonita!

Noor pensionär peab ikka super vormis olema kui nii mägises kohas rattaga sõitma hakkab.

Tingimusi arvestades Kanaarid. Euroopa, odav, soe, päike. Küpros ehk ka, Madeira. Jah, lisaks veel Egiptus ja Iisrael, Jordaania, Dubai.