tarvi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen viimase paari kuu jooksul korduvalt käinud ja pole end veel ebaturvaliselt tundnud (tõsi, selle väga pineva paari nädala jooksul mõni kuud tagasi siiski vältisin seal nädalavahetustel olemist). Praegu muretsemiseks põhjust ei ole. 

Hotellide hinnad on tõesti maas, aga kauaks ilmselt mitte. Viimasel korral juba tundus, et rahva vool on tagasi pöördumas (kaubanduskeskustes olid taas inimesed ja igapäevamelu varasemale Hongkongile kohane).

Ise oppisin 2 aastat Aarhusis ja ytlen, et Kopenhaagenist Aarhusi soit rongiga on kovasti kallim kui paarsada krooni, kui just "orange" piletit ei saa, siis pigem 400-700 ringis. Soovitan bussiliini 888, millega saab a) kiiremini b) odavamalt, vahel on ka lennupiletid CPH-AAR vahel suhteliselt soodsad, kui vahekenegi EuroBonuse punkte on, siis sootuks tasuta! :)

tere tere jah tirlimps :D Anna, jah? :)

See oleneb konkreetsest hotellist ja lepingust. Hotels.comiga olen palju broneerinud ja pole kunagi mingit topeltmaksmist või segadust olnud. Usun, et kõik õige :)

Loomulikult tasub välja printida, siis 101% :)

Käisin ka Assooridel... eem, vist oli 2005 aasta... see on PARADIIS. Olime ka ainult Sao Miguelil, aga see oli väga kift... seal on ka sellised lahedad väiksed laguunitaolised saared, kuhu saab päevaks minna... samuti vaalasid vaadelda jne :)

Ise käisin täpselt sama marsruudiga nagu ülalkirjutanu... kuidagi tundubki, et olime äkki samal reisil, hehee.

Siin natuke pilte ka: http://www.company.pri.ee/pics/Azores

Santa Monica on väga kift! Elasin sealkandis mai-august 2008... Ise olin küll Marina Del Reys, mis on Santa Monica rannast umbes tunnikese jalutuskäigu kaugusel (vahepeal on kurikuulus Venice Beach - suht hipide linnaosa, oli vare väga ohtlik linnaosa, kus nt American History X filmi tegevus toimus... nüüd seal enam eriti ohtlik pole).

Soovitangi Santa Monica/Venice/Marina Del Rey peale mõelda... Del Rey on natuke kallivõitu. Võta mingi odav pisike funky stuudiokorter, selle saab heal juhul 800-1500$ kuus... teine võimalus on jagada kellegagi, siis saab hea õnne korral odavamalt.. alates $500 või nii.

Töökoha poolest - Venice Beachil oli üks taanlaste baar/pubi, kus päris palju rahvusvahelisi töötas, usun, et seal oleks ehk võimalus.. Hästi lahe seltskond oli koos jne. Kurat, ma nime niimoodi ei mäleta, aga saan kindlasti välja uurida, mul peaks see koht piltide peal olema kuskil, hehe.

Marina Del Rey on parim! :) Santa Monica on ka OK, jah. Mulle meeldis Venice ka, aga seal on kahtlasem seltskond veidi.

Ühesõnaga hoia Ida-LAst eemale. USC kant jne. Sõpradel halvad kogemused seal.

Ettevaatlik peab olema, aga üldiselt pole hullu midagi.

Ma olin Congress Plaza hotellis. Hästi hea hind oli, aga ma ei tea, see oli mingi soodukas. Suht lähedal kõigele ja aknast hästi ilus vaade järvele jne :)

Toad polnud kõige uuemad, aga maja ise oli lahedalt ajaloolise hõnguga :D. Uksehoidja teadis rääkida, et kunagi oli see maailma suurim hotell.

Minul oli 55 minutit JFKs ja polnud siselend (tulin LA-JFK ja siis JFK-Varssav) + pidin eraldi check ini tegema (pagas läks otse küll, aga enda pidin eraldi checkima ini, sest olid erinevad lennufirmad). Jõudsin hästi. Ma arvan, et paanikaks pole põhjust.

Eeem, LAXini küll LA metroo ei ulatu... pead võtma bussi ja siis metroo ... LA on linn nagu iga teinegi, aga ma ei soovita sul üksi sellisel kellaajal seiklema hakata.. ei taha õuduslugusid rääkida, aga on väga halbade kogemustega tuttavaid küll ja küll.

Mul oli Pariisi lennujaamas aega 55 minutit (läksin Stockholm-Pariis-Los Angeles.) Ei olnud viga midagi.

Bookinghouse'iga ei tea küll, et mingeid lisakulusid tuleks. Ilmselt on pilet samal paberil ka, nii et saad check ini algusest lõpuni teha.. Ma ei näe küll, et sul suuri probleeme tuleks.

Laptopi võid muidugi võtta lennukisse kaasa :)) ainult tõusmisel ja maandumisel peab olema välja lülitatud.