siil udus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tule taevas appi!!!!! Nad ju elavad seal, kuidas saab väita, et nad segavad?

Saab, aga kohapeal valmistatud umbes 35% alkoholisisaldusega datlitest valmistatud. No ma ei tea, ilmselt siis puskarit. Aga very secret! Keelatud ju. Ja tegelikult oli minu meelest Shali väravate lähedal ka mingi alkoholipood, sisse küll ei astunud, aga pudelid olid riiulitel rivis.

Vastu peaksid süstitud saama ühe korraga, vähemalt mind süstiti küll mõlema vastu nö ühest pritsist, nagu kompleksravim või mis.

Vähemalt Siwas küll olid normaalsed pistikud, ka suht tagasihoidlikus elamispaigas. Ilmaimesid ei näinud - viimase nädala seisuga. Läpaka ja mobiili akud täitusid tänulikult.

Veetsin puhkust Siinai läänekaldal. Kui huvitab, siis küsi julgesti.

Kusagil paar aastat tagasi mul poeg toppis mu läpakasse mingi sellise programmi, millega copy-paste abil sai tõlkida inglise keelt eesti keelde (ühesõnaga copy-sin netist teksti inglise keeles ja siis lasin selles programmis tõlkida). Kas ka vastupidi, ma ei mäleta. Kusjuures moodustas inglisest eestisse nii valed sõnavormid, et lausa naljakas oli. Aga teksti sisust selle abil sai ikkagi aru. Nüüdseks keel juba üsna suus tänu reisimisele ja tagantjärele toonased ponnistused ajavad naerma. Kahjuks ei mäleta selle programmi nime, kuid võin kinnitada, et miskit sellist peab olema.

http://translate.google.com/translate_t?langpair=en on ka päris tore asi, tõlgib lauseid ja puha ja kui teksti eesti keeles kirjutada, siis tunneb ära küll, et on tegemist eesti keelega, aga tõlkida siiski ei oska. Küll aga paljudest teistest keeltest.

Tartu rahvaülikoolis ja Studio Linguas juhendaja Roy Lowthian. Tema kohta on info - He worked in the Middle East for nine years and studied Arabic at the American University in Cairo. Kursus ilmselt siis inglise keele baasil. Tea keeltekoolis on õpetaja kinnitamisel, seega ei pruugi Kattri olla. Tallinna Rahvaülikoolis kindlasti tema.

Olen sõitnud Nuweibast Kairosse, Hurghadast Luxorisse, bussiteenus pole tõepoolest mõeldud ainult kohalikele. Mulle tundus, et ka bussipiletid olid sama hinnaga kui kohalikel, muidu nad teevad küll vahet igal pool (muuseumides, laevasõidul jne.). Bussipilet osta aegsasti, ära looda sellele, et saad selle bussijuhi käest. Ja usu, sinusuguseid seiklejaid on teisigi. Ja mitte vähe.

See on ju röövimine? Kohalikus netipunkis? Äkki 5 krooni tund?

teenustasu suurus sõltub ju väljavõetud summa suurusest, nii et vahet pole palju võtad.

Olen alati kontrollinud teenustasud ja summad üle ja saanud samuti soodsa kursi, nii et peljata pole midagi. Võibolla mõne teise panga puhul on teisiti, rääkisin Ühispangast. Muidugi on hea omada juba minnes mõned väiksemad kupüürid jootrahaks, kas siis dollaris või poundis, euromüntidega pole neil seal suurt midagi peale hakata.

vähemasti Ühispanga kliendil. Viimati võetud summa ja teenustasu (see on vastavalt võetud summale) olid kursiga 2,08684. Loetud päevad tagasi. On ka soodsamalt saadud varem, kuid need on imepisikesed erinevused. Sularahaautomaatidega võib juhtuda, et nad mõnikord pisut tõrguvad korraga suuri summasid väljastamast, ei maksa heituda, võtke korraga 500 poundi kaupa ja saate vajamineva kokku. Viimastel reisidel pole enam raha Eestis vahetanud, vaid kasutanud ainult sularahaautomaatide teenust, väga mugav.