merit5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise tegin sarnase ringi, kuigi jah veits pikemalt. Ning hiljem soovisin, et oleks veel kauemaks mõnesse kohta jäänud. Kuid 12 päeva on ka ma arvan, et piisav, et tõesti maitse suhu saada. Pärast saad tagasi minna. Kuigi kiireks läheb küll. Aga põhi kohad näeks ilmselt ära. Ise tegin San Francisco - LA - San Diego - Grand Canyon - Las Vegas - Death Valley - Yosemite National Park- San Francisco.

mina ei vaataks lastminute.ee. Ükskord leidsin sealt mitu head pakkumist ning siis hakkasin helistama ja uurima nende kohta. 5 kohta kuhu helistasin, ütlesid, et see pakkumine enam ei kehti. Suht mõtetu lehekülg. Mina nüüd vaatan alati reisibüroode kodulehekülgi. Neid on küll palju, kuid kõiki ei pea ju läbi klõpsama: http://www.neti.ee/cgi-bin/teema/ARI/Turism/Reisibyrood/

Peab uurim jah! Aitäh kõigile! :)

Mida tähendab keelatud? Lennud peaksid ju väljuma ka öösiti. Kas keegi tuleb mind ära ajama kui oma nurgas toolil öö läbi istun?

Aitäh vastamast! Lugesin ka selle blogi läbi. Väga huvitav oli. Igatahes mõtteainet mul nüüd on sinna minemise osas.

Käisin eelmine aasta Rhodose linnas. Linn ise on pisike ja meie kõndisime selle jala läbi. Bussiga sõitsime sellisesse kohta nagu Faliraki (Rhodosest all poole mere ääres). Seal oli hästi ilus liiva rand, kuid mitte just eriti privaatne. See Faliraki linn ongi pigem selline pisike turistidele mõeldud linnake. Kui ma õigesti mäletan, siis bussi pilet oli 1,5 eurot (vähemalt õpilasele) ja bussid ise on korralikud. Ühesõnaga ma soovitaks kindlasti sõita bussiga kuhugi!

Üldiselt toit väga maitsev. Üks praad keskmiselt 10-12 eurot. Aga millega me alt läksime oli see, et liha kohta tuleb ütelda, et kas tahad pool toorest või mitte. Kaks korda tellisime šašlõkki pärast oli vere maitse suus :P Kuid teenindus restoranides lihtsalt super!!!