trip-krainetrip-ukraine-dark

triibuli

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tundub, et me hakkame liikuma siit (tln) alles mingi lõuna paiku reedel , seega jõuame leetu miski õhtul hilja. Mida soovitate? Kas mõned tunnid kuskil telgis und ja varakult teele? Kas siis veel päästab midagi? Ses mõttes, et jumala pärast seda Varssavit täis päeval ei läbiks? Või pole enam vahet ja teeme leedus korraliku une ja hommikul teele?

Jah, seda vaatasime lõpuks jah, et see venemaa jääb kahjuks ette. Tänud igatahes vihje eest. >Eks me üritame kuulda võtta, aga nagu sa ütlesid- tore on planeerida, kuid tegelikkuses kujuneb ikka teekond nii nagu ettegi ei kujuta. Aga igatahes üritan palju kasulikku üles kirjutada ja kõrvataha jätta,äkki on kasu.

Küsiks sellise asja kohta, et kas Praha linnas on ka enamjaolt tasuline parkimine ja mida peaks teadma, kui autoga seda vallutama minna? Palju keskmiselt parkimine maksab? Ja kas keegi oskag öelda sellise bobiraja kohta miskit: "Bobová dráha Prosek " Kas ma saan õigesti aru, et see asub ka Prahas? Kas tasuks minna? Mis koti veel soovitaksite läbi käia. Pean silmas just siis kohti, mis Prahast allapoole,lõuna suunas jäävad. Brnos sai eelmine aasta ära käidud ja nendes Macoha koobastes. Decin- sihukses kohas juba tegevust leidisn. Seal sain aru, et on miski loomaaed ja Pravčickˇa Brˇana- mingi suuur kivi? Rahn vms..

Nii, et kui on veel miskeid soovitusi, mida siin trip-is pole viimasel ajal ära toodud, oleksin tänulik igasuguse info ja ka linkide eest. (P.S. tsehhi keelt muidugi ei valda, soovitatavalt võiks lingil vähemalt mingid pildid olla, või siis in english :)) Ja teab kegi hetkeseisu, kus bensiin odavam on, kas Poolas või tsehhis?

Tänud, ma just ise mõtlesin ka, et peaks kuskil kella 7 aeg hiljemalt startima.

Me läheme augusti alguses. Mis autoga lähete? teaks silmad lahti hoida. Meil veel autot paika pandud ei ole. Brno kanti paraku vist ei lähe, aga teil soovitan kindlasti ära käia ;) KÄige siis seal koobastes ka Macoha (kirjapilt võib vigane olla), seal on tõesti lahe, eriti seal koopa sees jõe peal paadiga sõita :)

Tundub, et tuleb jah seekord ka se Varssavi linn ette võtta. Aga me vaatame, kuidas ja kui kiirelt jõuame, kui sõit läheb libedalt, siis leedus ma arvan, et ei ööbi, kui siis lihtsalt puhkame oma ca 4 tundi ja paneme edasi. Tahaks selle deem Poola ikka öhtul"ösel läbida :)

Oo, tänud lingi eest! Poleks ise osanud seda leida. Nagu ma aru saan, siis selle kleebin akna paremale poole? Kõrvalistuja poole? Ja jäi pisut selgusetuks: Part two of the coupon is to be retained. - mis see tähendab? Mis ma selle teise poolega tegema pean? On alles keeruliseks asi aetud. Eelmine aasta sai Tšehhis käidud ja polnud sellest vidina olemasolust halli aimugi... siis ikka täiega "joppas", et vahele ei jäänud. Pagana imeasju need võõramaalased välja ei mõtle.

Ausalt öeldes, muidu nagu suhtleks vene ja inglise keeles üldjuhul, aga kuidas seda vinjetti nimetatakse nendes keeltes, pole halli aimugi, eriti kui tsehhid eriti ei räägi vene ega inglise keelt, kuda ma neile selgeks teen, mida ma saada tahan :)) Kas sa oskad öelda, mismoodi see antud vinjett vene ja inglise keeles oleks?

Ja kui keegi oskaks mind seoses tsehhi reisiga pisut aidata ja üldse minu lollidele küsimustele, siis äkki jätaksite oma meili? Või ka muidugi siin teemat edasi arendada.

Ja mis saab, kui ma seda ime vidinat vinjetti ei saa- ei leia, mis mind ees ootab, kui "vahele jään"?

Kas ma olen õigesti aru saanud, et selle saan osta tsehhist, suvalisest esimesest ettejuhtuvast bensukast? Ja kuidas ma seda küsin seal? Mis keeles? JA kuidas seda nimetatakse ka siis palun kas keegi oskab öelda? Ja kas sel kleebisel on mingi a la kehtivusaeg ka või mis see endast kujutab?

Kas Tšehhis on ka mingi teemaks või mingi seesugune asi? (Nagu a la Jurmalas)?

Eelmine aasta käisime seal Brno kandis ära, seega see aasta sinna poole vist ei lähe enam, kui just aega üle ei jää :)) A ma kardan et mitte:) Niigi kahtlen praegu, kas on mõtet minna nädalaks. Samas mul on kindla päeva peale tagasitulek, ei saa muneda.

Kaldun arvama, et see Autoroute vist on väga hea abimees sellisel juhul?

Kaardi järgi ekseldes vist läheb aega rohkem.

Ja Varssavist ei taha mitte midagi kuulda enam :PP Üritame seekord selle Poola siiski öösel ette võtta- ainult et ma ei tea, millal me siis magame, vahetustega ainult vist on mõeldav. Uhh ulme ma ütlen.

Seekord ma mõtlesingi, et peaks selle kuidagi öösel läbima, aga sellegipoolest tahaks mingit otsemat ja kiiremat teed, et Tšehhi jõuda. Ja Eestist peaks startima võimalikult vara hommikul tõenäoliselt? Ja kui enamus Poolat läbitud, kas siis puhkus teha või pingutada Tšehhini välja? Niipalju küsimusi :( Autojuhte 2-3. Mina neist kõige vähema sõidustaažiga, ei kujuta ette mitu tundi järjest vastu peaksin.

Äkki oskad öelda selle msn-i kodukal antava kaardi kohta, et kas seda teed mis see annab, võib usaldada ja seda kaudu minna või peab/tasub ikkagi see teekond läbi Varssavi ette võtta?

www.msn.com siis seal keskel on maps & directions, sealt alt saab panna siis start punkti ja finishi, kuhu jõuda tahad.

linki ei saagi kahjuks siia lisada :(

vot seda minagi imestasin, et kakoi torm... mul lihtsalt tekkis küsimus, et äkki ongi nii iga nädal, et see LTE väike pann ei suuda lihtsalt seda ühe laksuga ära sõita... aga reklaamima ju ometigi peab, et otselennud tenerifele ;PP (loodetavasti see nii ikka ei ole)