qwe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi. Tahab minna:
0 meeldimist
2 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

"Hotelli valikul on oluline piirkond; et kodutude liikumispiirkondade lähedale ei satu – vastik ja pimedas ohtlik."

Mis piirkonnad sellised on ehk mis piirkondi tuleks vältida? Või mis on soovituslikud piirkonnad, mis päris hinna poolest ka ülemõistuse ei oleks?
Kas näiteks Oaklandi lennujaama juures tasuks hotell otsida ja sealt siis linnas ühistranspordiga käia?

Austrias soovitatakse näiteks väga väikest soolakaevanduse piltilusat linnakest (saab ka kaevandusse endasse): Hallstatt

Kui on kaks eraldi broneeringut, aga teeme check-ini koos (järjest), siis on ka lootust kõrvuti istuma saada?

10 päeva täitsa ok. Kõik oleneb mida reisilt tahta, kui suur on eelarve jne.
Selline aeg tähendab seda, et saate ca nädalakese kohapeal uudistada (Baierimaa ja võibolla sutsu Austriat või Itaaliat või Šveitsi jne). Samas tuleb arvestada, et mägiteedel sõitmine on hoopis midagi muud kui kiirteel ajakulu mõttes.

Baieris soovitaks ikka Alpidesse sõita ja siis külastada kohustuslikke kohti ka :) Neuschwanstein jne. Ehk siis kui juba autoreis plaanis, siis võiks pigem maal ringi sõita, kui suurlinnas (München) olla. Aga eks see maitse asi. Idee poolest saab natukene kõike.

Marsruut ühtepidi võiks olla näiteks Varssav-Berliin-München ja teistpidi läbi Austria/Tšehhi.

Kui lõppeesmärk on võimalikult kiiresti Müncheni kanti jõuda, siis peale ööbimise (kui juhte vähe või lihtsalt ei taha autos magada) ärge liialt teele jäävate maade peale "aega kulutage". Kuigi väikeste teede ääres leiab augustis juba väga palju väga maitsvate produktide (virsikud, murelid, kirsid) müüjaid ;)

Karjmaal telkimist ei oska kommenteerida, kuid kämpinguid peaks ikka leiduma päris tihedalt. Loomulikult tasub enne välja uurida kus täpselt ja kui tihedalt valitud marsruudil neid on, kuid ise oleme siiamaani ikka alati telgi ja auto jaoks koha leidnud.

Selleks, et alles kolmandaks päevaks Berliini jõuda, peate ikka korralikult neid pauste tegema :)

Üldiselt kui hommikul Tallinnast välja sõita, olete õhtul Poola "alguses" kohal. Ka juhul kui teete paar nii 1-2 tunnist pausi.
Ning siis teise päeva õhtuks/õhtupoolikuks (samuti koos mõne ca 1 tunnise pausiga teel) ongi Berliin juba käes. Matkaautoga kiirteel ilmselt küll päris 140ga ei uha, aga sellegipoolest saab kahe päevaga koos igasuguste pauside ja ka korraliku öömagamisega Berliini kohale.

otsi kämpinguid ja need ongi ametlikud telkimiskohad:) kas teed eelnevatl otsingust internetis ja kirjutad paremate/huvitavamate andmed üles või siis otsida tee ääres kämpingute reklaame ja juhatavaid viitasid.
aastaid tagasi sai ise oldud praha juures camp drususes, seda (vähemalt tollases seisus) julgeks soovitada küll

...küll 7 tunniga ei saa, nagu keegi eespool mainis, isegi mõõdukalt kiirust ületades mitte. ikka mingi 10 tundi peaks vähemalt arvestama ning lisaks võimalikud metsa/kohvipeatused juurde.