elu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina ja minu tütar, momendil küll juba 5 aastane. oleme väga palju lennanud ja reisinud,alates 3 kuusest ja ei kurda millegi üle.Palju ikka endas ka kinni ja 1,3 aastane magab kindlasti sul pool 5 tunnisest lennust. Soovitan ka Eilati, seal ka kõik lapsele vajalik poodides olemas.

Kas on Elatisse minejaid. Meie läheme kahekesi, mina ja 5a tütar, meil soov minna Jeruusalemma võibolla leiduks keegi, kes oleks ka sinna sõidust huvitatud, saaks auto võtta ja koos minna (kui keegi oleks autojuhiks ka ma mõtlen), kuna ise võõral maal väga ei julge sõita, juhina siis ma mõtlen?

Olen lapsega minemas Elati 28.02, kuid meil erinevad perekonnanimed. Kas keegi oskab kommenteerida, kas võib tulla piiril probleeme? Samuti pasis näha, et hiljuti käidud Türgi. Ette tänud!

et tasub ikka minna? Just kardan, et seal võib jahe juba olla. Mida tegite seal sõbrannaga, kas õhtul baaris? Lähemegi selle Topclubi pakkumisega ja lastele mingi eriprogramm. Ainult lend läbi Sitsiilia ja 6 tundi. Kas Teil oli sama?

Tulge appi! kes Türgis -Alanya või teab midagi järgmise nädala ilmast. Sõit oleks 20.10 ja tagasi 27.10 kas rannas saab veel olla, kuidas vesi jne. Tänud