eteglan

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sardiinia on küll üsna väike saar, kuid see-eest mägine ja niisiis on autoga teatud vahemaade läbimiseks vaja arvestada kindlasti suurema ajakuluga, sest teed on käänulised ja kulgevad tõustes-langedes pea kogu läbi saare. Käisime väikese seltskonnaga Sardiinias eelmisel aastal aprillikuus ja autoga seikleseime mööda saart kolm päeva, mis on iseenesest ka paras aeg, sest väga kurvilised teed ja kõrguste vaheldumine ei paku just suuremat lusti väga pikalt autos aega veeta. Kuid ilma saarel ringi kolamata jääksid nägemata suurepärased rannad ja vaated mägedelt/mägedele, mis asuvad suurematest linnadest enamasti eemal.

Ise pean üheks hurmavamaks kohaks Costa Smeralda piirkonda (mäletamist mööda asus saare idaosas) oma ilusate ja hästi hooldatud väikeste rannikul asuvate linnakestega ning samuti tõeliselt kenasid liivarandasid, mida jagub saarel hulganisti.

Olen kursis, et Grand Slam'idele hakatakse pileteid müüma juba sisuliselt pärast eelneva aasta turniiri lõppu ja seega tekkis küsimus, et kas ja kuidas plaanite endale piletid hankida. Kas olete need juba online's ära ostnud või loodate vahetult enne mänge kohapealt pileteid saada? Ja kui leidub keegi, kes on tenniseturniiridel käinud (eelkõige Suure Slämmi turniiridel) ja teab anda hüva nõu, kas on alati mõistlik osta piletid ca pool aastat ette või on võimalik ka kohapeal olles endale pääse hankida, oleks tore, kui ta seda informatsiooni jagaks!