trip-krainetrip-ukraine-dark

eteglan

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh diskussiooni eest! Õnneks leidsin Facebooki kaudu inimese, kes saab ka konkreetse probleemiga aidata.

Järgmisel korral igal juhul kaks dokumenti kaasa :)

Transiidi erijuhtudel võib tõesti ID-kaardist piisata, kuid meil on enne tagasilendu vaja veeta öö Londonis. Seega transiidi erijuht meile paraku ei kohaldu.

Loodetavasti keegi siiski leidub!

Uurin korra veel: kas saan õigesti aru, et kui 3G tingimused täidetud, siis ei ole Austria puhul vaja mingit vormi täita? Ehk piisab ainult COVID-passist?

Reisitargalt.vm.ee lehel on see justkui kirjas, aga igaks juhuks helistasin ministeeriumisse ja sealt öeldi, et nojah, paistab, et pole vaja, aga samas tükki küljest ära ei võta, kui vorm (pre-travel clearance) ikkagi ära täita.

Viide siis sellele lõigule:

_Isikud, kellel puudub sertifikaat negatiivse testi, vaktsineerituse või läbipõdemise kohta, peavad viibima 10 päeva eneseisolatsioonis kuni esitavad negatiivse PCR-testi tulemuse ning on kohustatud täitma enne reisi ka Pre-Travel Clearance’i vormi.
_

Oleksin tänulik, kui keegi hiljuti Austriasse läinud või Viinis vahemaandumise teinud inimene välja aitaks.

Vaatan, et see link viib lehele, kus on juttu USAst Austriasse tulevate/Austriast läbi reisivate inimeste kohta.

Kas on keegi, kes on viimase nädala või paari jooksul Viini lennujaamas vahemaandumise teinud ja oskab öelda, kas juhul, kui sealses lennujaamas vaid maanduda, mõni tund veeta ja siis edasi lennata, kehtivad COVIDi tõendite näitamise kohustused või mitte?

Sardiinia on küll üsna väike saar, kuid see-eest mägine ja niisiis on autoga teatud vahemaade läbimiseks vaja arvestada kindlasti suurema ajakuluga, sest teed on käänulised ja kulgevad tõustes-langedes pea kogu läbi saare. Käisime väikese seltskonnaga Sardiinias eelmisel aastal aprillikuus ja autoga seikleseime mööda saart kolm päeva, mis on iseenesest ka paras aeg, sest väga kurvilised teed ja kõrguste vaheldumine ei paku just suuremat lusti väga pikalt autos aega veeta. Kuid ilma saarel ringi kolamata jääksid nägemata suurepärased rannad ja vaated mägedelt/mägedele, mis asuvad suurematest linnadest enamasti eemal.

Ise pean üheks hurmavamaks kohaks Costa Smeralda piirkonda (mäletamist mööda asus saare idaosas) oma ilusate ja hästi hooldatud väikeste rannikul asuvate linnakestega ning samuti tõeliselt kenasid liivarandasid, mida jagub saarel hulganisti.

Olen kursis, et Grand Slam'idele hakatakse pileteid müüma juba sisuliselt pärast eelneva aasta turniiri lõppu ja seega tekkis küsimus, et kas ja kuidas plaanite endale piletid hankida. Kas olete need juba online's ära ostnud või loodate vahetult enne mänge kohapealt pileteid saada? Ja kui leidub keegi, kes on tenniseturniiridel käinud (eelkõige Suure Slämmi turniiridel) ja teab anda hüva nõu, kas on alati mõistlik osta piletid ca pool aastat ette või on võimalik ka kohapeal olles endale pääse hankida, oleks tore, kui ta seda informatsiooni jagaks!