trip-krainetrip-ukraine-dark

pt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

hei, tänud. Kursuseid ega midagi ei ole lihtsalt teatud tööviisidega tutvumine - rohkem nagu kõrvalt jälgimine. Aga oleksingi läinud turistiviisaga, aga saatkonnas viisavestlusel arvati, et õigem vist ikka oleks J1.

hei,

soovitan ka fusinat.....vbl veidi kallim, aga väga korralik....tervel (auto-kämpa)reisil Eestist Horvaatiasse (Käisime Veneetsias ka) ei leidnud nii korralikku ja organiseeritud kämpat. Me tulime ka Austria poolt ja polnud küll liiga kaugel.

Aga kas teil on olnud kogemust sellega, et kui mul ei ole hetkel veel kindlat elukohta seal, aga tegelen sellega, siis, kas on mõtet hakata viisat taotlema? Seal juküsitakse elukohta, aga mul vee pole ja samas ei tahaks enne teha ühtegi ettemakset, kui viisa kindel. Samas tahaks hakata lennupileteid ostma, mida ei julge teha enne viisa saamist :S ühesõnaga - olen nõiaringis :(

pigem jah ülikooli teema, aga lühikest aega. Kas sul seal isiklikud tuttavad eestist või õnnestus kuidagi muud moodi nende juurde saada? mul jah endiselt elukoha mure - eelmisest lingist leidsin küll mõne kuulutuse, aga suurem enamus neist olid mõnes muus linnas. Nii, et, kui oskad miskit soovitada v üldse kogemusi jagada sealsest ümbrusest, siis oleksin tänulik (lähme kahekesi ja teisel inimesel rohkem vaba aega, et seal kandis natuke ringi trppida).

Hei,

tänan vastajatele, aga mul endiselt küsimus, et millist varianti oleks kõige kasulikum kasutada, arvestades, et minu reisipäevad neljapäevast neljapäevani.:-( Et kas siis saabudes kuni pühapäevani on ikka kõige mõtekam kasutada 10korra kaarte ja siis osta orange esmasp - neljap? Või on veel mingeid piletisüsteeme seal? Ma tean ainult visite´´d ja oranget ja selle viimasega on ka see lugu, et sellelt lehelt - http://www.ratp.info - leiab orange kohta infi ainult prantsuse keeles (mida ma ei oska), aga kui inglise keelsele versioonile minna, siis mina ei suuda sealt oranget üles leida :-( Kas on kindel, et orange kehtib ainult esmaspäevast pühapäevani mittelihtsalt nädala a´la loe, kustpidi soovid:P? Tänud