evkka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Margus, kas k2isid Lihav6ttesaarel 2ra? Kui ja, kas sa jagaksid oma reisimarsruuti ja kogemusi, palun?

Olen N46. Kindlaid plaane tegelikult pole, et kauaks ja kuna. Kui leiaks ka kindla sooviga kaaslase, siis hakkaks plaani paika panema.

Suvel on seal oma võlu - fantastiline loodus: järved, mäed, metsad, sood - ja muidugi polaarpäev!

Imeline Kariibi meri!Kui raha jagub, siis fantastiline puhkamispaik.Otsisime üles Mehhiko restorani - fantast söögid. Käisime Xcaret teemapargis. Algul arvasin, et mida on seal terve päev teha, aga tõesti oli terve päev vaatamist, snorgeldamist ja muidugi õhtu tipuks veel viimase peal etendus, kus näidati ka pelope mängu!Sees tuleb maksta vaid toidu eest, muud atraktsioonid on tasuta. Veel üks üritus, kus iga paar sai enda käsutusse paadikese ja meresõit snorgeldama võis alata - ka igati vahva. Käisin Germaloga ja pärast kõiki neid vaadatud püramiide, oli Cancun tõeliselt mõnus puhkuskoht! Hoiatan aga ka selle ilusa mere eest, meie grupp ronis vette tundmatus kohas ja jäi kimpu lainetega. Palju ei puudunud halvimast.Seetõttu, kui Cancunis oli ikkagi üleval punane lipp, püüdsime jääda hästi kalda äärde.

Dublini kesklinnas võiks otsida üles jõeäärse Arlingtoni pubi. Igal õhtul riverdance etendus, elav muusika, ja üks vähestest pubidest, kus olemas ka spetsiaalne tantsuplats.

Olen üle 2 aasta jooksul iirimaal elades selle maa läbinud risti , põiki. Soovitan soojalt Põhja-Iirimaad, Giants of Causeway - torujad kaljud - väga müstiline. Mereäärsed vaated võrratud. Ja üleüldse on inglismaa all olev pool kuidagi huvitavam,kenam, pikad vahemaad põnevad sõita, mida kesk-iirimaa kohta öelda ei saa - tasane ja suht igav.