maria

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Müüdud on Peruu, Honduras, Kanaarid ja Boliivia.

Lisan lihtsalt juurde, et mul olid samad küsimused transiitviisaga (erinevad SVO terminalid). Eestist saadud info transiitviisa vajalikkusest on väga vastuoluline, aga kuna nii reisibürood kui ka Välisministeerium kinnitasid, et transiitviisa on kindlasti vajalik, siis lendasin transiitviisa vältimiseks SVO asemel läbi Euroopa. Kahjuks ma ei tulnud selle peale, et SVO-sse helistada, nii et tänud info eest.

Tere reisilised!

Kust ostate Trans Siberiani Moskva-Peking rongipileteid? Balti jaamast neid ei müüda ja soovitatakse tuttavate kaudu Moskvast osta? Kas muud varianti ei olegi?

Hei, reisilised,

Lendudest praktilist infot nii palju, et meie teekonnal London-NY-Washington-Miami-PR-NY-London ei hilinenud ükski lend, kõik pagas tuli ilusti kohale, probleeme ei olnud. Lennujaamas saab end iseteenindavas masinas sisse tsekkida ja siis kohvrid näidatud kohta viia - selline korraldus teeb check-in protseruuri lihtsaks ja mugavaks.

Turvakontroll on muidugi "meeldivalt" põhjalik. Peale passikontrolli tehti meie piletitele alati estramärge, mis tõi endaga kaasa täiendava kontrolli. See tähendas, et meid patsutati korralikult, kogu käsipagas vaadati ekstra läbi ja tõmmati mingi spetsiaalse lapikesega üle, mis peaks lõhkeaineid avastama. Ametnikud proovivad samal ajal nalja teha ja juttu alustada, nii et tuleb kogu seda protseduuri paratamatusena võtta.

Lennukitel (va üleatlandi reis) süüa ei pakuta, nii et oma reisimoon tuleb kaasa võtta. Lennukid on suvalised air-baltic tüüpi, nii et ei midagi liiga hullu ega ka liiga mugavat.

Puerto Rico on äge, hetkel kahjuks pikemalt kirjutada ei jõua, aga väike ümmargune info on blogis ka kirjas: http://talikas.wordpress.com/2008/10/02/finally-puerto-rico/

Head reisi!

Kas keegi teab, kuidas selle American Airlines pagasiga siis jääb? Ma ei saanud Estraveli kodulehelt selget sotti.

Kas pagasimaksu vältimiseks piisab vaid Estravlis pihku surutud prinditud paberitest?

meie proovisime aastaid tagasi tln-london-malaga. londonis tuli lennujaamasid vahetada, aga muidu klappis ilusti. ka easyjet või ryan air. ma ei tea, kas enam need liinid käigus on, aga uuri :)

Festil käiakse ju loomulikult vabatahtlikuLT, küsimus puudutas sinna vabatahtlikuNA minemist. et siis jah, vabatahtlikuna tööle minemist. Manna, ole nii hea, jaga seal töötamise muljeid. Kui palju pidid töötama ja mida tegid? Kodukal kirjas, et tööd tuleb teha min 24 h.

mul igal pool topelt vaja, ükskõik kus, ükskõik mis riigis.