camcrew

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud, eks ma püüan. Vaatame mis välja tuleb, edu teilegi! Ootan uusi ja huvitavaid sissekandeid teie kodulehel ja et teil lektüüüri jätkuks :)

Mul sama mõte. Minna otse Itaaliasse või te mõtlete nii, et kordamööda sõidate 3 päeva, ei maga öösel? Muidu rohkem peatusi mootorrattaga ei tule kui kütus ja öösel magaks.

Tere.. Ka minul on samal ajavahemikul plaan minna Itaaliasse.. kuid see on alles idee vormis.. Kas teile oleks mõeldav see kui sõidaks Itaaliani koos. Minu sõiduvahend on mootorratas. Oleks turvalisem ja võibolla ka huvitavam. Kõik oleneb muidugi seltskonnast ja sihtpunktidest. Ma lihtsalt kaalun variante...

Stelvio on üks sihtpunktidest kindlasti... Aadria tuur oli teil Motoreporteriga kÜll supper. Ma ikka vahel inspiratsiooni mõttes vaatan neid videosid netist. Aga kuidas seal mägedes rattad ennast üleval pidasid. Teil seal ühel vennal ütlesid pidurid üles. See oht on seal vist päris suur?! Kui kaua teil see reis kokku aega võttis?

Küsimus teemaksude kohta.. Saksamaal?? Itaalias?? Kuidas maksmine? Kui palju (umbes)?

Jah see on hea mõte, et rattad treileriga saata, aga ma arvan et ma ei saa valmis omadega nii kiiresti. Minu plaan minna jääb ikka sinna juuni kuu kanti. Aga palju treileriga saatmine maksma läheb muidu?

võiks endal ka mingi enduurokas olla või siis klaasiga masin, aga pole sellist võimalust hetkel... ja minemata ei taha ka jätta sellepärast :)

Suurem mure on see, et kas masin nii pikka maad vastu peab. Tegemist on vanema masinaga. Läbisõit üle 25000

Kuidas seal muidu keeltega on? Kas vajaliku saab inglise keelega hakkama?

See on hea inf .. uurin asja. Kuidas seal ööbimisega oli?

Jah ma arvestasin, et see kusagil 3 nädalat võib minna. Kuigi tahaks hakkama saada 2,5 nädalaga. Püüaks sinna sõites kerget tempot hoida.. kui see võimalik aga see, et ma kevadel soovin minna on ka alles mõte. Oleneb kuidas asjad arenevad.

ja selle mõttetu koha suhtes .. et ma tahaks ikka ise minna ja vaadata.. ma täiesti usun et see võib seal tõesti nii olla .. aga oma silm on kuningas :)

kohalik_kalamehele vastuseks .. et olen sama meelt .. tahaks kusagile seikelma .. havaii palaanid on sellised kahtlased aga pole alla andnud veeel .. kui saaks sinna mingisuguse normaalse töö ala.. lihviks surfilaudu ja sellist lihtsamat et saaks aega ringi ka vaadata oleks chill ... aga hetkel pole mingit tööd sinna saanud ei orjaks ka ei taheta vist .. niiet vaatan ka mujale kuhu võimalik ... :)

huvilisele vastuseks .. et havai on lihtsalt minujaoks väga huvitav koht .. tahan minna sinna elama kauemaks et näha kas see kõik mis nende saartekohta räägitakse on tõsi.. see loodus huvitab mind kõigerohkem ... ja ega sealne kultuurgi igav ei ole.. :)

jah .. ma tulin ära ülikoolist :( noh et enam nagu nimekirjas mind ei eksisteeri ... et mis võimalusi siis veel on ?