JimmyAce

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
16 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ma arvan, et eks sa pead ikka vist ise kohale minema. Ei saa sind siin keegi aidata.

Aga palun... http://meteor.turystyka.pl/polonia-augustow,augustow.html Tegemist on ühe imeliku urkaga Augustowis, kus olen ööbinud põhjusel, et kõik ülejäänud hotellid olid täis :) Hoopis meeldivam oli telkida Wigry rahvuspargis ühe imetlusväärse kloostri kõrval kämpingus. See asub Suwalkist ca 15km idas.

Vaatsin just fotode järgi. Pärnus 9.30 ja Poola piiri ületasin 17.30. Nii et siis 8h. Riiast sai ringiga möödutud ja Marjampoles oli ca tunnine shoping.

Paar ööd olen olnud järgmises kohas... http://www.hotelprokocim.pl/

Eks vaata ise hinnakirja ja otsusta, kas sobib. Geograafiliselt oli meile ideaalne ja hind väga sobiv.

Sõit tehtud ja inverter täitis oma eesmärgi ilusti ära. No see teise aku ostmine nüüd küll kindlasti mõistlikum ei ole.

Keelega on seal nii, et inglismannide keelt eriti ei osata, kuid vene keelt lihtsalt rääkida ei taheta. Kahes kohas pakkusin välja inglise või vene keeles suhtlemist. Mõlemal juhul sain vastuseks pakkumise suhelda inglise või poola keeles :) Tegemist oli keskealiste inimestega.

Tere

Hetkel olen Krakowis. Sai siia sõidetud läbi Suwalki, Augustowi, Varssavi, Czestochowa. Üksikuid remonte muidugi oli, kuid ei midagi hullu. Oleneb muidugi kui kiire on ja kuhu minek :)

JA

Eestist on võimalik mööda veeteed Leetu sõita!

  1. Virtsu-Kuivastu
  2. Mõntu- Ventspils
  3. Küll Ventspilsist mõni reeder sobiva summa eest Klaipedasse ära viib.

Mul plaanis soetada järgmine massin. http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=HQ-INV300W%2F12 Loodan, et sellega mingit jama ei tule :)

Aga kui õhtul kämpingus muretult läpakast dvd-sid vaadata, kas siin seda ohtu pole, et hommikul auto käima ei lähe? Läpaka toiteploki vool on ca 1,6A. Selle loogikaga peaks autoaku pikalt pidama, kuid millised on tegelikult ohud?

Paar suve tagasi sai aega veedetud Gamanta hotellis. See oli päris heal tasemel. Loodetavasti on siis sama ka villaga :)

Üritasin täna mobiili TomTom-iga suhtlema panna, kuid see ei taha kohe kuidagi õnnestuda. Ühildamisprotsess jääb seisma 65% peal ja kogu moos. Kas võib olla jama selles, et TomTom-i listis puudub N6120? Mis telefoni ma võiks talle menüüst "närmiseks" pakkuda? "Muu" igatahes ei aidanud.

Nuuh! Kas said öömaja? Kuhu ja kuidas oli?

Ma kardan, et nädalane bussireis Tallinn-Pariis-Tallinn saab kindlasti kummaline olema. Pariisi jaoks jääb väga vähe aega ju.

Igasugu masinates sularaha kasutamine pole nii loomulik midagi! Aga kõnealused masinad tunnistavad metallraha, kuid tavaliselt võetakse sularahana kaasa ikka paberraha. Kaardiga on asi väga mugavaks tehtud...

Asi oli lihtne ja teistele siis ka teadmiseks... CDG2-st viib linna RER (nagu eelkõneleja kirjutas). CDG1-st CDG2-te viib selline vidin nagu CDGVAL, mis on tasuta! Pileteid RER-ile soovitaks osta piletimasinast (need on igas jaamas ja tunnistavad pangakaarte). Üks pilet linna maksab 8,20€. Nii et asi oligi lihtne :)