trip-krainetrip-ukraine-dark

Rapuntsel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

..toitlustus polnud jah eriti kiita, tõesti alla käinud. Aasta tagasi oli tunduvalt parem teenindus ja toit. Restorani kujundus on küll nagu sööklas kuskil. Polnud ubane. Aga voodid olid küll super! Endalgi kodus võiks selline olla:) Spatja, eks kui sulle pakk ei meeldinud ja sa läksid sinna just merevaadet nautima, keegi ei keelanud sind toast see tugitool rõdule tassida:)

Ungari soolajärvest pole ma kuulnud. Aga Karpaatide soolajärvedes käime küll iga aasta. Muide, seal on ka norm ööbimiskohad: kämpingud ja hotellid. Ma soovitaks Ungarile pigem Slovakkiat. Seal Tatardes on küll head vaatamist. Lossid ja koopad. Seal on väga ilus. Sõita Poolast Slovakkiasse ja seal ületada Ukraina piir Uzgorodi. Ja suveniiriturud on seal küll hästi vahvad. Igasugused puunikerdused:)

Millal reis plaanis ette võtta? Praegu pole seal minu arust enam midagi teha. Külm juba. Talvel saab minna suusatama, suvel päikest võtta ja mägedes matkata. Läbi Ungari minnes soovitusi ei oska anda, meie sõidame alati Poola - Ukraina. Üks asi: teed on seal väga halvad. Eriti kui plaanis kuskile kõrgemale autoga sõita. Peale sügisvihmasid igale poole sõiduautoga ei pääsegi. Öömajadest eriti ei tea, kuna me seal alati sugulaste juures. Aga räägitakse (ise käind ei ole), et Bukovel on maru kena koht.