trip-krainetrip-ukraine-dark

koogikata2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
134 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oudekki, niipalju kui ma Sinu jutust aru saan, käisid Sa Libeerias 2005 a. Praegu on aasta 2009. Milliseid paiku Sa praegu soovitaksid Libeerias külastada, kuidas sinna kohale saada ja millist transporti kohapeal olles kasutada?

Minu puhul saatis Ryanair meili, kus oli link. Aga see oli ka pisut teine olukord tühistamiseks (lennufirma enda süü). Millalgi nägin Ryanair´i lehel mingit postiaadressi, kuhu midagi saata. Alustuseks võiks vaadata nt. "Travel questions" /...All Ryanair fares are fully changeable flight/dates/times/routes and names (up to 4 hours prior to original flight departure) however fares, fees or charges are non-refundable. Government taxes are the only portion of taxes, fees and charges which are refundable.../

Üks hiinlasest reisija ostis enne Pekingisse sõitu Pariisi CDG lennujaama ühest butiigist 46 423 euro (üle 700 000 krooni) eest veini. Alustuseks veinid, mille hulgas Côte du Rhône La Tâche 1991, Lafite Rothschild 1947, Pétrus 1986, Romanet Conti 2002, Certan 1982, Château Margaux 1982 ja Château Latour 1976 summas 43 083 Eurot. Mõni aeg hiljem pöördus hiinlane tagasi, et osta veel 3 pudelit veini summas 3340 eurot. Lennujaama varasem rekord kuulus ka hiinlasele (2007 a., 23 000 eurot).

Arvan, et lennatakse Ryanair´iga.

Kui odavalt tahad hakkama saada tuleb kala püüda või vähilaadseid kivide vahelt õngitseda :). Seda kõike saab edukalt teha ka Playa de las Americases (nagu kohalikud, nt. siis kui turistid lähevad õhtul rannast ära, lähened Sina õnge ja ämbriga :). Kui tahad ise süüa teha, siis Mercadona supermarketid. Kasuta trip´i otsingut ja loe varasemaid postitusi.

Praktikas olen Ecolines´iga lennujaamast ära sõitnud ka kell 18. Igat juhti ei huvita üldse, mitu reisijat sealt peaks peale tulema ja sõidab lihtsalt läbi umbes 18 ajal :( Tavaliselt on peatunud küll tavabussipeatuses, aga ükskord peatus nt. üleval (oli uus bussijuht Moskvast :)

Ööbimiseks leidsin Kevelaer´is noortehosteli (tüüpiline 2-kordsete naridega). Hind 13,50 Eur/täisk.; lapsed 3-5 a. -30%, väiksemad tasuta. Sisaldas kerget hommikusööki. Meie kasutasime hommikusööki ainult tagasitulekul. http://www.jugendherberge.de/jh/rheinland/kevelaer/index.shtml.en Weeze´st Kevelaer´i pääseb nii bussi kui taksoga. Hind täiskasvanule 4,10 Euri/1 ots, täpsem info lennujaama kodulehel. Buss viib väikelinlikku keskusesse, kust hostelini umbes paar kilomeetrit. Hostel on sõna otseses mõttes bambuses, mingit toidupoodi (või kohvikut jne. ) seal läheduses pole. Minnes olime ainsad külastajad, tagasi tulles olid ka lätlased, kes tulid samuti Tenerifelt. Vesteldes hosteli perenaisega tuli välja, et viimasel ajal on tema külalisteks lätlased:) Taksoga on hind u. 15 Euri. Varahommikusel ajal 20-25 Euri. Varahommikul lennujaama minekuks tuleks takso eelnevalt ära tellida. Meil juhtus taksodega keskusest minekul lõbus lugu – kuna 5 inimest + kotid ei mahtunud tavataksosse, siis kutsus taksojuht väikese bussi. Saabus siis buss, kus kohti nagu oli, aga kottide jaoks taga piisavalt ruumi polnud. Salongi võtta juht ka ei lubanud. Ütles, et oodaku me paar minutit, tuleb tagasi uue bussiga :), ja tuligi paari minuti pärast tagasi natuke suurema väikebussiga :), oh seda ordnungit küll :) Võimalik, et on paremaid variante. Meie jäime üldiselt rahule.

Kordasin veelkord otsingut „réunion" , lisaks ka „reunion".

Ma ei tea, kuidas see otsing Google-iga seotud on, tulemuseks tulevad ainult trip.ee andmebaasi asjad.

Kui www.google.ee aadressil teha mõlemad otsingud, valikud „Otsi veebist" või „Otsi eesti lehti", tuleb rohkem tulemusi.

1)Salasõna väljade kõrval kasutajale mittevajalik info. Sisseloginud kasutaja buratino2. Valin „Minu konto“ – „Muuda“ väljad „Salasõna“ ja „Kinnita salasõna“. Kirjutan „Salasõna“ väljale „buratino2“ , siis välja kõrval tekst „Password strength“ ja muutuv tekst „Low“ /“Medium“ Kirjutan „Kinnita salasõna“ väljale „buratino2“, siis seal tekst „Password match“ ja muutuv tekst „Ei“/“Jah“ Lisaks muutuvad roosad inglisekeelsed juhendid. Täiesti piisav on olemasolev tekst: „Salasõna muutmiseks sisesta uus salasõna mõlemas väljas“ (praeguses vers. ka sama) 2)Tripi otsing „Sisu“ andis rohkem tulemusi kui „Google“:) , kui sisestan reale „Otsitav“ „réunion“. Kui valin „Kasutajad“ ja „Otsi“ ja „Otsitav“ „réunion“ saan tulemuseks Your search yielded no results • Check if your spelling is correct. • Remove quotes around phrases to match each word individually: "blue smurf" will match less than blue smurf. • Consider loosening your query with OR: blue smurf will match less than blue OR smurf. Kui reale „Otsitav“ sisestan „buratino2“, valin „Sisu“ ja „Otsi“ saan sama teksti. Ehk siis sisuliselt õige, vormiliselt võiks olla sama, mis praeguses vers. „Otsitavat ei leitud. Proovi teiste otsisõnadega. Soovitus: ära kasuta liiga lühikesi ega väga üldlevinud sõnu“

Reset password koogikata2, see on ühekordne sisselogimisvõimalus ja see aegub 22 november, 2008 - 15:34

Sisselogimiseks ja salasõna muutmiseks vajuta allolevale nupule.

This login can be used only once.

All "Logi sisse" link.

et kui nüüd sellele lingile vajutada, siis tuleb tekst inglise keeles:

Reset password This is a one-time login for buratino2 and will expire on 22 November, 2008 - 14:54.

Click on this button to login to the site and change your password.

This login can be used only once.

All "Logi sisse" link.

Ei ole katsetanud, võib-olla on praeguses vers. samuti, märkisin lihtsalt ära.

Ei täheldanud uue kasutajaga "buratino2" parooli muutmisel, postitusele kommentaari lisamisel/ hiljem kommentaari muutmisel vigu. Muutmisel jättis kommentaari samasse kohta uue kellaajaga.

Rubriik "Elu ja töö välismaal" oli kasutaja Catherine postitus. Valisin "Muuda" (ülemiselt menüüribalt) ja seejärel postituse all olevalt menüüribalt "Kustuta".

test.trip.ee esilehelt:

  • "Kõik Jaapani blogipostitused"
  • All paremal nurgas "Kontakt", "Kasutustingimused", "Registreeru" ja "Logi sisse".

Ei tea, kui olulised iluvead (tekst inglise keeles) on, aga toon siinkohal ära, mida märkasin:

  1. Kohe peale sisselogimist "Latest activity" "Add forum post" - peaks vist olema "Lisa foorumipostitus"
  2. Kui vajutada "Add forum post", tuleb "Create foorumipost" – peaks vist olema "Lisa foorumipostitus"
  3. "Minu konto" – "Registreeru kasutajaks" – välja "Kasutajanimi" all inglisekeelne seletus
  4. "Unustasid parooli" – meilile saabub link, millele tekst ainult inglisekeelne; uue salasõna kinnitamisel ka seletused ainult inglise keeles
  5. Valides "Otsi" – tuleb "Enter your keywords" (praeguses vers. "Otsitav")

"Kontrolli, kas kõik sai õigesti" ei tööta uue teema lisamisel (kommenteerimisel töötas) Valitud: Create foorumipost, lisatud teemasse mingi sisu Postituse tüüp: Küsimus Sihtkoht: Hispaania Rubriigid: Sooduspakkumised Reisistiilid: Lennureis Valides "Kontrolli, kas kõik sai õigesti" – tuleb teade "Postituse tüüp field is required" Päises näitab koogikata2 20 November, 2008 - 12:07 Küsimus Hispaania Sooduspakkumised Lennureis Punane tärn on "Pealkiri" ja "Postituse tüüp" juures. Postituse tüüp – Please choose Sihtkohad, Rubriigid, Reisistiilid – Non Selected Täites alumised väljad uuesti "Küsimus, Hispaania, Sooduspakkumised, Lennureis", valides "Salvesta" tuleb tekst Ups... tundub, et seda lehte ei leia isegi pingutades mitte. foorumipost Eesti õhk has been created. The requested page could not be found.

Aga loob uue postituse.

Loen Malarone profülaktika juhendist:

  • Alustage tablettide võtmist 1...2 päeva enne malaariaohtlikusse piirkonda jõudmist ...
  • Jätkake tablettide võtmist veel 7 päeva jooksul pärast tagasitulekut. Et siis iseenesest ei tohiks ka mõni päev varem ostetud reisiga probleeme olla. Omast kogemusest ütlen, et Malarone on paras keemia, mis võib tekitada ka depressiooni.

Ei ole tähele pannud, et Ukraina ja Venemaa Euroopa Liidu liikmeteks oleks saanud.

Kui need on Sinu eelistused, siis esimesel päeval võtad ette esimesed kaks kohta ja teisel päeval teised kaks kohta. Louvre on teisipäeviti kinni. Kui aega üle jääb, võid mõelda nt. La Grande Arche´i (la Défense´s), Sacré Coeur´i (Montmartre´s), Tour Montparnasse´i, Pompidou keskuse peale.

Põhimõtteliselt olen Sinuga nõus. Presidendivalimised on vist lükatud aastasse 2009. Prantsuskeelne link lihtsalt infovälja pärast.

Musta mehe käest saadud info järgi, kes viibis seal septembris, oli olukord siis rahulik. Info

Lugu elust enesest. Marsruut Riia-Frankfurt Hahn, Frankfurt Hahn-Veneetsia. Riias saime teada, et lend Hahni hilineb. Kahe lennu vaheline aeg oli umbes 2 tundi. Ryanairi teenindaja oli kindel, et me järgmisele lennule ei jõua ja pakkus võimalust osta uus pilet (hind 50 EURi) järgmiseks päevaks (s.t. oleks tulnud veeta 1 öö Hahnis ja sõita järgmisel päeval edasi). Arvasin, et sõidame Saksamaale ära, sealt saab ka piletid osta kui vaja. Meiega sama marsruuti sõitis üks leedulanna, kes elas Itaalias. Enda sõnul ei osanud ta inglise keelt (suhtlesime vene keeles) ja ostis Ryanairi töötaja soovitusel uue pileti. Reaalsuses jõudsime Hahni 40 minutit enne lendu Veneetsiasse. Pöördusime Ryanairi letti ja saime võimaluse kohe edasi lennata. Leedulanna oli kusagile ära kadunud ja oleks tõenäoliselt ise sellise lihtsa asja organiseerimisega hätta jäänud. Vastus Sinu küsimusele on – tuleb lugeda kodulehel olevat infot. Uue pileti ostmine võib olla odavam kui vana muutmine.

Ryanair kodulehel oleva info kohaselt tundub, et ei saa online check-in´i kasutada. Mäletan, et tegin enda ja alla 2-aastase lapse jaoks eelmisel aastal ka airport check-in´i. Ülejäänud pereliikmed klassifitseerusid online check-in´i alla, neile tegin eraldi broneeringu. Sinu olukorras oleks olnud mõtekas teha 2 eraldi broneeringut (üks Sulle ja teine kaaslasele). Päris lõbus, täna oli Ryanairi sait pool päeva maas, boss aga räägib meedias plaanidest alustada lende USA-sse.

Konkreetselt Dublini kohta ei tea, aga üldiselt lähed jah otse turvakontrolli ja kui Sa seal millegi erilisega silma ei torka (palju kotte vms.), siis ei hakka keegi midagi kaaluma.