trip-krainetrip-ukraine-dark

foorumlane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
61 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tavapäraselt rendime reisidel auto ja sõidame ringi. Korfu tundub nii väike ja jäime mõtlema, et äkki prooviks sel korral üldse ilma autota (ühistranspordiga) või hoopis rolleriga. On kellelgi kogemusi? Kohapeal 9 päeva ja võtaks ilmselt kaks majutuskohta.

Aitäh, neandertaal! Järelikult siis peangi ostma Rynairi lehelt kõik otsad eraldi. :( Ma lootsin, et saab kõik korraga osta. Ma asun pusima.

Vabandust, ma sõidan oma küsimusega vahele. Kas ma saan õigesti aru, et Ryanairi ümberistumisega reise (et ostan kõik lennud korraga) ei saagi Ryanairi lehelt osta vaid ainult läbi MyTrip, Kiwi jm. Ryanair on kompanii, aga seda reisi opereerib MaltaAir.

Ja, mina olen ka nii aru saanud, et võid kohad ostmata jätta. Ma ise seekord ostsin, et pere kõrvuti saada. Ja minu lendudel (sept. keskpaik) lubab ka mõlemal lennul juba check- in teha. 

Mina ise mõtlesin kogu aeg, et muutused on min 2 ndl enne. Nüüd loen henry kirjast, et muutsid 2 päeva enne lendu.....

Kui kellelgi viimasel ajal kogemusi/nõuandeid autorendiga FCO lennujaamast, oleks abiks. Plaan rentida nädalaks.

Kas ma saan õigesti aru, et Wizz tühistab/muudab oma lende min 2 ndl enne lendu? Mul on teema majutuse tühistamisega ja tahan kindel olla. Roomasse lend peaks startima 20. sept. õhtul ja majutust saab tühistada kuni 6. sept. Täpselt 2 ndl vahet. Senini lennud paigas ja saab juba ka check-in teha.

Kui Wizz laseb mul kodulehel juba teha check-in 20. sept. lennule, kas siis võiks järeldada, et lend toimub?

Kuidas selle Wizz´i Rooma liiniga läheb? Loodetavasti ei ole palju muutmisi ja hilinemisi olnud. On kellelgi infot jagada? Endal minek sept. keskel.

Siit peaks abi saama:

https://trip.ee/foorum/uldfoorum/roomas-lennujaamadest-kesklinna-paasemine?page=1

1.35 lennu puhul vist ainult hirmkallis takso.... Mina avastasin sama teemat uurides, et paljud majutused tahavad ka hilise check-in eest lisatasu.

Aitäh soovituse eest. Cinque Terres sai käidud umbes 10 a. tagasi (Milanost tol korral) ja jääb tsipa kaugeks ka. Äkki kellegi veel mõtteid?

Kuhu sõita (septembris) Roomast välja viieks päevaks . Lõunas (Napoli suund ) oleme käinud. Jääks põhja poole sõit või teisele kaldale (Pescara, Termoli....). Kumba suunda soovitaksite? Oleme rendiautoga, pargiks end viieks päevaks kuhugi ja sõidaks majutuskohast siia- sinna. Eelistaks vaikseid, ehedaid rannikulinnu. Reisi lõpetuseks oleme paar-kolm päeva Roomas.

Paistab, et hilise lennuga ongi, kas kallis takso või kallis Leonardo express. Hilise check-in eest küsivad paljud majutused ka lisatasu. Parajad röövlid. 

dktal85, kas jõudsite Wizz´i lennu pealt selle expressi peale.

Lennuk maandub Fiumicino lennujaamas 22.30. On keegi hiljuti nii hilja (alates 23.00 siis umbes) sõitnud lennujaamast Rooma. Need soodsamad võimalused (soodne buss, rong) nii hilja vist enam ei sõida? Expessi peale nagu jõuaks, kuid see kõige kallim.

Kas keegi seda Tln.- Rooma otsa (mis pidi 2. juulil avatama) on juba sõitnud, avati see üldse? Meil sept. piletid ja seda jama lugedes juba mõtlen, et parem tühistagu kohe, kui et pean ootama septembrini....

Käisime u 6 aastat tagasi. Hakkab juba meelest ära minema. :) Umbes sama pikalt. Oli tore- Masuuria kaudu Gdanski, Hundikoopad tuleb ka meelde. Ma ise saingi selle idee tol korral Trip´ist uurides.

Septembris sõidame Rooma. Nuputame, kas lisaks Roomale külastada Orbetello/Porto Etcole (Roomast üles) kanti või siis teisele kaldale/Aadria mere äärde. Oleme rendiautoga ja iseseiklejad, väldime suuri rahvahulki, eelistame nö kõrvalteid ja iseavastamist. Kumb kant oleks meile soovituslikum? Aitäh!

No tore, et üks positiivne kogemus ka vahepeal. :)

Ma juba mitmendat päeva nuputan, et kas tõesti ainult 2 ndl varem teavitatakse, et lend jääb ära ja kantakse raha tagasi. Et siis 2 ndl varem saan teada, et ma ei saa planeeritult puhata.... ja pean uue plaani tegema? Või tulevad need lennu ärajäämise infod varem?

Ma olen küll jätkuvalt optimist, kuid tean siis plaan B peale mõelda.

Mina ostsin piletid sept. Rooma ja olen optimist. :)

Ootan väga soovitusi just majutuskoha (rahulikum linnake/küla) osas. Ja kas seal üldse rahulikum võiks olla? :) Plaan minna septembri lõpus. Üks kuni kaks majutuskohta nädalaks ja siis nendest liigume rendiautoga ringi.

Olen käinud Küprosel märtsi lõpus ja aprillis ning väga meeldis. Pole veel turistide horde ja Küpros on tore maa. Meie eelsitasime ise reisi kokku panna. 

Aitäh! Me oleme ka majutusega Salous ja esimest korda Kataloonia rallil. See rongi mõte on hea (kuigi kahju veidi, et auto tühja seisab). Kui kellelgi veel mõtteid/soovitusi nii Kataloonia ralli kui ka Barcelona osas, olen tänulik. 

Tere! Oktoobri lõpus on meil kaks päeva Barcelona jaoks (ööbime Tarragonas). Oleme rendiautoga. Kas tasub ise need kaks päeva seigelda ühistranspordiga või hop on hop off buss oleks parem? Olen aru saanud, et rendiautoga linna sisse minna pole hea mõte. Ja kas ja kuhu üldse saaks rendiauto (tasuta) parkima jätta, kui ilma autota seigelda linnas? 

Aitäh! Üks asi veel- kuidas selle väikese, tasuta pardale võtmise koti mõõtudega lood on. Ega nad ei mõõda ja pisikese seljakoti asemel võib võtta ka tavamõõdus seljakoti? Ei hakkaks ju selles eraldi minikotti ostma.

Käisime ka mõned aastad tagasi nädalaga Poolas - Gdanskini ja tagasi. Oli tore!