foorumlane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
42 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen käinud Küprosel märtsi lõpus ja aprillis ning väga meeldis. Pole veel turistide horde ja Küpros on tore maa. Meie eelsitasime ise reisi kokku panna. 

Aitäh! Me oleme ka majutusega Salous ja esimest korda Kataloonia rallil. See rongi mõte on hea (kuigi kahju veidi, et auto tühja seisab). Kui kellelgi veel mõtteid/soovitusi nii Kataloonia ralli kui ka Barcelona osas, olen tänulik. 

Tere! Oktoobri lõpus on meil kaks päeva Barcelona jaoks (ööbime Tarragonas). Oleme rendiautoga. Kas tasub ise need kaks päeva seigelda ühistranspordiga või hop on hop off buss oleks parem? Olen aru saanud, et rendiautoga linna sisse minna pole hea mõte. Ja kas ja kuhu üldse saaks rendiauto (tasuta) parkima jätta, kui ilma autota seigelda linnas? 

Aitäh! Üks asi veel- kuidas selle väikese, tasuta pardale võtmise koti mõõtudega lood on. Ega nad ei mõõda ja pisikese seljakoti asemel võib võtta ka tavamõõdus seljakoti? Ei hakkaks ju selles eraldi minikotti ostma.

Käisime ka mõned aastad tagasi nädalaga Poolas - Gdanskini ja tagasi. Oli tore!

Tervist! Piletid ostetud eelmise aasta septembris ja sisaldavad märget- 10kg Check-in Bag included ja  Small Bag (40cm x 20cm x 25cm) included. Kinnitage, et ma saan õigesti aru ja igaüks meie reisiseltskonnast võib 10 kg pagasi lisatasuta ära anda check-in´i (piletite check in- i teeme ise kodus) ja väikese pagasi saab pardale võtta. Tänan!

Tervist. Ma sogan nüüd vett. Ostsin piletid juuli lõpus, sõitmiseks märtsis 2019. Huvi pärast vaatasin enda Trip itinerary´t Ryanairi lehelt, mis ütleb, et 10kg Check-in Bag included. Ma ostsin juurde ainult istekohad.  Lisaks veel small bag (40cm x 20cm x 25cm) samuti included. Juurde ostmiseks pakutakse 20 kg eur 40 eest. 

Mina olen ostnud Skyscanneri kaudu oma pileteid, ka Ryanairi. Ja Ryanairi enda lehel on sul piletid kenasti näha. Tee seal kasutaja ja uuri asja. 

Kumba kohta soovitate märtsis majutuse rentimiseks , rannas vedelemiseks, ise ringi sõitmiseks rendiautoga. Pissouri või Episkopi? Plusse-miinuseid? Tänan!

Ma panen lihtsalt infoks, et sain oma kompi kätte Ryanairilt. Snoop´i pandud lingilt täitsin ankeedi, nõudsid veel infot juurde meilitsi ja viivitasid maksmisega, kuid meeldetuletuse peale õnnestus 2x400 kätte saada. 

Tervist! Viibisime sel kevadel Drouseia ümbruses, kuni Coral Bayni ja põhjaosas ka, kuni piirini sai läbi sõidetud. Tahaks uuesti ja nüüd kaalungi, et kas tasuks varakevadel sättida end Pissouri kanti e. allapoole/lõunapoole. Jagage kogemusi, kuidas sealkandis on. Rendiks auto ja võtaks ise majutuse. Sõidaks ringi ja saaks jume peale. :) 

Snoop ja k.h- kas saite ryanairi ankeeti täites ka kohe mingi teavituse, et teie ankeet on vastu võetud või siis pärast otsuse tegemist, et otsus on see ja see? või laekus ilma igasuguse teavituseta see komp.? mul pole kippu ega kõppu ja 2 ndl. hakkab täis saama.

Snoop´ile: Kas saan õigesti aru, et kui hilinemine on üle 3 tunni (mida Paphose lennuga mõlemal otsal juhtus), siis tuleks asuda täitma seda vormi:https://contactform.ryanair.com/?cr=eu261&lg=en&id=78  Seal vormis vihjab manustele. Mida ma peaksin varuma ja lisama- kas hilinenud lennu piletid jms. On see vorm pikk või käib lihtsalt? Tänades

Tervist. Kas ma saan siis õigesti aru, et väga ei tasu muretseda selle ühe (pileti hinnas sisalduva) väikese käsipagasi (20x20x35) mõõtude täpsuse koha pealt. On kellelgi kogemusi, et näiteks tavamõõdus seljakott on ok ja keegi ei hakka selle külgi mõõtma või mõõdukasti toppima seda kotti?

Omalkäel minek märtsis. Gran Canariale. Oleme alati hinnanud privaatsust ja loodust. Turismimelu võiks olla minimaalne. Otsime majutust. Hotelle ei taha. Silma on jäänud vahvad piirkonnale omased majutused just saare keskosas. Kas sealt mere äärde liikuda on liiga ajamahukas? Mägised teed, nende seisukord jms.

Kas Põhja Poolas on "metsik" telkimine mõeldav? On seal RMK tüüpi telkimiskohti? Paar majutust on broneeritud, kuid kaalume ka paari telkimist.

Kadedaks teeb. Montenegro on meil olnud senini vahvaim ja metsikuim reis. Oli vist aasta 2009. Siis oli veel suht turismist rikkumata.

Mõned laused ka 08.11 alanud reisi kohta. Hotellivahetus oli ilmselt kõigile hea uudis ja pettuma ei pidanud. Selle eest palju tänud. Hotell oli super. Paraku oli giidide tase (töö) bussiti väga erinev ja vähemalt meie buss sai 450 km läbimisel aega vaid kaks tundi Pamukkales, millest giidi juttu vaid 15 min. Samas oli giid, kes käis oma inimestega 5 tundi Pamukkales ja rääkis kogu aeg infot juurde. Lisaks rääkinud ta hulgaliselt põnevat infot Türgist kogu bussisõidu aja. Meil oli 2 päeva bussisõitu ja giidi poolt vaid üksikud laused. Välja arvatud sissejuhatused "ostuparadiisidesse". Nüüd nahavabrik, nüüd kullapood jms. See on omaette õuduste teema ja omades vaid omaette reisimise kogemust saime me ikka päris shoki sellisest käitumisest. Büroo esindaja Inga oli kahjuks kogu aeg sellise olemisega, et oleme talle tüliks. Infot tuli kogu aeg ise küsida. Pamukkale reisi lõunasöögi koht oli alla igasugust arvestust. Üks meie pere liige sai sealt ka kõhuhäda. Kuuldavasti viidi mitu bussitäit rahvast ka normaalsetesse söögikohtadesse. Miks osad maanteäärsesse sööklasse 10 euro eest mitte midagi sööma viidi, eks igaüks mõistatab ise. Ka meilt võeti 10 euri sissepääsu eest Pamukkalsesse. Lisaks ei öeldud ka seda, et alla 12 lapsed saavad tasuta. Hetkel saavad negatiivsusest võitu positiivsed elamused hotellist. Paraku aga paketireis ilmselt küll omaplaanitud-omakorraldatud reise üle ei löö.

Panen siia Cherry vastuse. Minu arust läheb kenasti.

Saime info et 08.11 väljumisel toimub samuti hotelli vahetus. Wow Traveli teatel on hiljutine tugev vihmasadu põhjustanud niiskuskahjustusi mitmele Jasmin Beach villakategooria tubadele, mis asuvad peahoonest eemal aiaterritooriumil. Seetõttu hetkeseisuga kliente nendesse tubadesse ei paigutata ja hotell opereerib planeeritust väiksema toaarvuga.

Uueks hotelliks on Granada Luxury Resort & Spa, mis on kõrgema kategooria hotell, kui Jasmine Beach. Hotell asub mere ääres, ca 35 km kaugusel Alanyast ning pakub oluliselt suuremat valikut teenuseid, kui Jasmine Beach. Enda eest kõneleb kahtlemata pildi- ning videomaterjal uuest hotellist, millega saab tutvuda nende kodulehel: www.granada.com.tr

Kõiki 08.11 reisijaid teavitatakse muudatusest ka eraldi meili teel kontaktandmetel, mida voucherit soetades kasutasite.

Link vist ei tööta. Vastus siin:

Vabandan, et vastus viibis, uurisime lisainfot antud küsimuses nii reisikorraldajalt kui ka kohapeal viibivatelt puhkajatelt. Tõepoolest, Jasmin Beach hotell oli teinud ülebroneeringu ning pakkus alternatiivina külastajate majutamist Seher Sun Palace Resort & Spa hotelli. Kuigi ülebroneering ei hõlmanud kõiki Wow Travelile eraldatud tubasid, otsustati gruppi siiski mitte lahutada ja viia kõik külastajad sel korral erandlikult Seher Sun Palace hotelli.

Rääkisime ka kohalviibijatega ja tegemist on uue, vaid 5 aastat tagasi ehitatud hotelliga. Sisutus ja toad on sealviibijate andmel suured, puhtad ja väga kenad, samuti on suureks plussiks lai liivarand, mida Jasminis ei ole. Kõik kliendid on majutatud peamaja tubadesse. Samuti said kõik soovijad kompensatsiooniks tasuta ekskursiooni, kus eile juba ära käidi ja rahule jäädi. Hetkel on reisulised teel Pamukkalesse, ilm on võtnud taas pöörde kuuma ja päikeselise poole ja meeleolud head. Jana, mis puudutab Sinu küsimust 08.11 osas, siis saatsime ka selle edasi Wow Travelile, anna märku niipea, kui vastus käes.

Siin kommentaaride all on Cherry vastus: https://cherry.ee/forum/topicView.jsp?tPtr=d27xajn&deal=drnmzow#details Kiire pilk TripAdvisorile näitab, et asendushotell on saanud palju kehvamaid hinnanguid. Ja kui ma nende poolt kompensatsiooniks pakutud tasuta tuuri ei taha? Kolm täispäeva ekskursioone on juba täiesti piisav. Ma saan aru, et nad siiski lubavada anda vastuse, et mis saab 08.11 grupist majutuse osas.

Väga paha uudis. Kas 08.11 sõitjad saaks midagi ette võtta selle jama vältimiseks?

Tiigrike, Lennuajad- Tln- Antalya 9.50, Antalya- Tln 5.00. Mina pöörduksin igaks juhuks triin@cherry.ee

Tere, Lihtsalt infoks. Minek 08.11 ja piletid tulid reedel- 26.10.