roheline reisunaine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
0 meeldimist
3 postitust / 28 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Omalkäel minek märtsis. Gran Canariale. Oleme alati hinnanud privaatsust ja loodust. Turismimelu võiks olla minimaalne. Otsime majutust. Hotelle ei taha. Silma on jäänud vahvad piirkonnale omased majutused just saare keskosas. Kas sealt mere äärde liikuda on liiga ajamahukas? Mägised teed, nende seisukord jms.

Kas Põhja Poolas on "metsik" telkimine mõeldav? On seal RMK tüüpi telkimiskohti? Paar majutust on broneeritud, kuid kaalume ka paari telkimist.

Kadedaks teeb. Montenegro on meil olnud senini vahvaim ja metsikuim reis. Oli vist aasta 2009. Siis oli veel suht turismist rikkumata.

Mõned laused ka 08.11 alanud reisi kohta. Hotellivahetus oli ilmselt kõigile hea uudis ja pettuma ei pidanud. Selle eest palju tänud. Hotell oli super.
Paraku oli giidide tase (töö) bussiti väga erinev ja vähemalt meie buss sai 450 km läbimisel aega vaid kaks tundi Pamukkales, millest giidi juttu vaid 15 min. Samas oli giid, kes käis oma inimestega 5 tundi Pamukkales ja rääkis kogu aeg infot juurde. Lisaks rääkinud ta hulgaliselt põnevat infot Türgist kogu bussisõidu aja. Meil oli 2 päeva bussisõitu ja giidi poolt vaid üksikud laused. Välja arvatud sissejuhatused "ostuparadiisidesse". Nüüd nahavabrik, nüüd kullapood jms. See on omaette õuduste teema ja omades vaid omaette reisimise kogemust saime me ikka päris shoki sellisest käitumisest.
Büroo esindaja Inga oli kahjuks kogu aeg sellise olemisega, et oleme talle tüliks. Infot tuli kogu aeg ise küsida. Pamukkale reisi lõunasöögi koht oli alla igasugust arvestust. Üks meie pere liige sai sealt ka kõhuhäda. Kuuldavasti viidi mitu bussitäit rahvast ka normaalsetesse söögikohtadesse. Miks osad maanteäärsesse sööklasse 10 euro eest mitte midagi sööma viidi, eks igaüks mõistatab ise. Ka meilt võeti 10 euri sissepääsu eest Pamukkalsesse. Lisaks ei öeldud ka seda, et alla 12 lapsed saavad tasuta.
Hetkel saavad negatiivsusest võitu positiivsed elamused hotellist. Paraku aga paketireis ilmselt küll omaplaanitud-omakorraldatud reise üle ei löö.

Panen siia Cherry vastuse. Minu arust läheb kenasti.

Saime info et 08.11 väljumisel toimub samuti hotelli vahetus. Wow Traveli teatel on hiljutine tugev vihmasadu põhjustanud
niiskuskahjustusi mitmele Jasmin Beach villakategooria tubadele, mis
asuvad peahoonest eemal aiaterritooriumil. Seetõttu hetkeseisuga
kliente nendesse tubadesse ei paigutata ja hotell opereerib
planeeritust väiksema toaarvuga.

Uueks hotelliks on Granada Luxury Resort & Spa, mis on kõrgema
kategooria hotell, kui Jasmine Beach. Hotell asub mere ääres, ca 35 km kaugusel Alanyast ning pakub oluliselt suuremat valikut teenuseid, kui Jasmine Beach. Enda eest kõneleb kahtlemata pildi- ning videomaterjal uuest hotellist, millega saab tutvuda nende kodulehel:
www.granada.com.tr

Kõiki 08.11 reisijaid teavitatakse muudatusest ka eraldi meili teel kontaktandmetel, mida voucherit soetades kasutasite.

Link vist ei tööta. Vastus siin:

Vabandan, et vastus viibis, uurisime lisainfot antud küsimuses nii reisikorraldajalt kui ka kohapeal viibivatelt puhkajatelt. Tõepoolest, Jasmin Beach hotell oli teinud ülebroneeringu ning pakkus alternatiivina külastajate majutamist Seher Sun Palace Resort & Spa hotelli. Kuigi ülebroneering ei hõlmanud kõiki Wow Travelile eraldatud tubasid, otsustati gruppi siiski mitte lahutada ja viia kõik külastajad sel korral erandlikult Seher Sun Palace hotelli.

Rääkisime ka kohalviibijatega ja tegemist on uue, vaid 5 aastat tagasi ehitatud hotelliga. Sisutus ja toad on sealviibijate andmel suured, puhtad ja väga kenad, samuti on suureks plussiks lai liivarand, mida Jasminis ei ole. Kõik kliendid on majutatud peamaja tubadesse. Samuti said kõik soovijad kompensatsiooniks tasuta ekskursiooni, kus eile juba ära käidi ja rahule jäädi. Hetkel on reisulised teel Pamukkalesse, ilm on võtnud taas pöörde kuuma ja päikeselise poole ja meeleolud head. Jana, mis puudutab Sinu küsimust 08.11 osas, siis saatsime ka selle edasi Wow Travelile, anna märku niipea, kui vastus käes.

Siin kommentaaride all on Cherry vastus: https://cherry.ee/forum/topicView.jsp?tPtr=d27xajn&deal=drnmzow#details Kiire pilk TripAdvisorile näitab, et asendushotell on saanud palju kehvamaid hinnanguid. Ja kui ma nende poolt kompensatsiooniks pakutud tasuta tuuri ei taha? Kolm täispäeva ekskursioone on juba täiesti piisav. Ma saan aru, et nad siiski lubavada anda vastuse, et mis saab 08.11 grupist majutuse osas.

Väga paha uudis. Kas 08.11 sõitjad saaks midagi ette võtta selle jama vältimiseks?

Tiigrike,
Lennuajad- Tln- Antalya 9.50, Antalya- Tln 5.00. Mina pöörduksin igaks juhuks triin@cherry.ee

Tere,
Lihtsalt infoks. Minek 08.11 ja piletid tulid reedel- 26.10.

Tere,
Paar küsimust eelloetu põhjal. Kas saan õieti aru, et "kõik hinnas" pakett hotellis ja ka Pamukkale ekskursiooni lõunasöögid on lastele kuni 12a. - 50% (Sotukese kirjast sain nii aru). Kas võtsite "all inclusive" paketti ka ainult teatud päevadeks, pooleks päevaks poleks ju mõtet. Kui keegi seda Pamukkale ekskursiooni lõunasööki (selle mõtekust) veel kommenteeriks, siis oleks ehk abiks.
Tänan.

Mind huvitavad üldises plaanis 2-3 lapsega reisijate kogemused ja nüansid maksumuse osas. Siis sealt edasi teeks juba plaane, et kas taaskord ise-tehtud reis või prooviks paketikat.

Tere,
Minu meelest peaks rendika igal juhul kätte saama. Panite ju auto tellimisel kirja lennu/saabumise aja? Minu teada nad ootavad ära.
Meie seiklesime sealkandis u. 6 a. tagasi. Minu arust meie kõige ägedam reis. Ei kasutanud kordagi tasulisi kiirteid (põhimõtteliselt). Rõhk oli kohalikul elul, väikelinnadel ja loodusel. Ma ei suuda paraku leida enam kodust meie täpse teekonna kaarti. Garda järve äärest tulime alla Liguuria mere äärde. Keegi siin kirjutas juba Cinque Terrest- see on äge! Kohe Milano lähedale jääb Pavia, seal külastasime Certosa di Pavia http://en.wikipedia.org/wiki/Certosa_of_Pavia . Sõitsime Firenzeni välja (vaatasime linna vaid eemalt) ja tagasi Parma kaudu. Hoidusime teadlikult suurtest massidest ja suurtest linnadest. Teele jäi ohtralt väikelinnu, kohalikke söögikohti, kohalikud (antiigi)turud on väärtus omaette. Ööbisime kämpingutes, autos ja metsikult/telgis. Võtke abiks mõni Itaalia reisijuht, sealt saab kah kenasti abi ja mõtteid. Ühesõnaga- head reisi!

Tänan. Netilehekülgi suudan ka ise leida. Pidasin silmas eelkõige kogemusi.

Värskem info Costa Dorada ja Costa Brava veeparkidest oleks abiks. Tänud.

Tõstaks korra veel teemat sõidust Girona- Baskimaa. Aega on meil 02.juuli hommik start- 05. juuli 17.00 väljub Barcelonast tagasilend Tln.-sse. Kui on kellegi kogemusi ja häid soovitusi, siis oleks abiks.

http://www.homelidays.co.uk/ Kas siit oled otsinud? Meie saime siit endale maja. Vali "Spain", "number of persons" ja oma konkreetsed kohanimed. Tuleb mühinal. Vara ei ole kindlasti, paljud head asjad juba bronnitud.

Meil on kolm päeva Geronast San Sebastiani sõiduks ja tagai Barcelona lennule jõudmiseks. Kas jõuab lahedasti? Kõik soovitused (eriti ööbimine) on abiks. Kas “metsik ööbimine” on sealkandis mõeldav?

Siit samuti Cinque Terre´l le soovitus. Meil oli Firenze piiriks, alla ei läinud. Paar aastat hiljem käisime allpool (Napoli kant) ja alati läheksin just põhjapoole tagasi. Võta auto ja sõida, lihtsalt, x teid, x linnakesi- külakesi. Neid jäi teele palju ja olid väga omanäoliseid.

Tänud toredate soovituste eest. Otsustasime kodumajutuse (maja) kasuks Costa Bravas.
Ehk oskab keegi jaga kogemust ka Costa Bravast Biscaya lahe/ookeani äärde sõitmise kohapealt. Planeeriks kolm päeva sinna ja tagasi. Kas jõuaksime?
Ja soodsad ja positiivsed autorendi kogemused on samuti abiks.

To reisihull:
meil 5 liikmeline pere so. 5x70 söökideta. Me leidsime siin 8le (koos teise perega) juba alates 400 hinnaga. + privaatsus. Maja renti saame kahe pere peale jagada.
Kas keegi jagaks ka hinnainfot (bensiin, toit). Kuskil teemas rääkis keegi, et tasuks Andorrast kraami osta...?
.
.
.
Lause ja kohanimed algavad Trip.ee-s endiselt suure algustähega!

Costa Brava või Costa Dorada?

Tahaks nädal kohapeal elada ja kolm päeva ringi sõita (juhuööbimised vist). Minek kahe perega, lastega. Rendiautod. Kas tasuks nädalakese olla Bravas või Doradas? Me oleme sellised pigem rahulikkuse pooldajad, linnakära ja rahvamassid pole väga meele järgi. Kes on käinud, palun muljetage. Igasugu muud head soovitused on vägagi teretulnud. Kas on üldse tõenäoline leida nendeks üksikuteks öödeks kodumajutust 8le? Kas metsik ööbimine tuleks kõne alla? Kämpingud? Tänan!

Tahaks nädal kohapeal elada ja kolm päeva ringi sõita (juhuööbimised vist). Minek kahe perega, lastega. Rendiautod. Kas tasuks nädalakese olla Bravas või Doradas? Me oleme sellised pigem rahulikkuse pooldajad, linnakära ja rahvamassid pole väga meele järgi. Kes on käinud, palun muljetage. Igasugu muud head soovitused on vägagi teretulnud. Kas on üldse tõenäoline leida nendeks üksikuteks öödeks kodumajutust 8le? Kas metsik ööbimine tuleks kõne alla? Kämpingud? Tänan!

Olen kolm korda rentinud (sh. kaks Itaalias). Kõik korrad võtnud Eestis hinnapakkumised (Herz, Avis jm.), valinud parima, maksnud siin ja kohapeal jääb igasugune rahaga jamamine ära. Osadel firmadel on soodukad erinevate kaartidega (Swedi krediitkaardid, Estravel jms).