trip-krainetrip-ukraine-dark

siku

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

1 meeldimist
6 postitust
11 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Minu kaasaostetud kloonid mobiiltelefonide näol töötavad ideaalselt.

Paluks hiljuti Riiast reisiga algust teinud inimestelt värskeid kommentaare, kas siis peab ka tasu maksma (6,5-7 euri) kui reis ostetud läbi reisibüroo?

Anksu, uurisin ise ka selle kohta infot, kuna eelmine kord Pattayal olles jäi see ainult jututeemaks. Sain infot Tõnn Sarvelt, kes juba pikemalt aega Taimaal elab ja tema blogi ka väga huvitav... Minu küsimusele ahvidesaare kohta, sain temalt sellise vastuse: Ahvide saar on siin Pattaya lähedal täiesti olemas ja seal elavadki metsikud ahvid. Aga neid saab ainult eemalt, st laeva/paadi peal olles imetleda, sest nad on ikkagi metsikud ja võivad olla ka seetõttu veidi ohtlikud. Vähemalt nii mulle räägiti, kui sinna sattusin. Võibolla ka sellepärast ei lasta inimesi sinna saarele, et ahve mitte häirida või on miski looduskaitse. Aga see oli mitu aastat tagasi, nii et võibolla on seal ka midagi muutunud.

Väga palju oleneb reisikorraldajast, kellega Te sinna sõidate. Meie oleme käinud kaks korda Vares Reisidega ja nendepoolse korraldusega väga rahule jäänud. 2-nädalasest reisist oleme olnud paar päeva Bangkokis ja ülejäänud aja Pattayal. Selline asi juba Varestel paketis sees, kes tahab, see võib Bangkokist ka loobuda ja saab transfeeriga otse lennujaamast Pattayale. Pattayal oleme peatunud Jomtieni piirkonnas, ujumisega on jah nii ja naa, aga randa koristatakse. Tegevust ja vaatamist jagub ka Pattayal: transvestiitide show, Mini siiam, Troopikaaed, Korallisaar, Krokodillifarm, lõbustuspark- tegevust jagub, kui ise aktiivne oled:) Ja linnamelu küll Jomtienil kedagi häirima ei peaks. Reis broneeritud veebruariks, siis plaanis Ahvidesaarel ja mõnel paradiisisaarel ära käia.

Ei ole rahul, juba peaaegu aasta aega ootan Tai reisi hinnapakkumist, mida lubati paari päeva jooksul.

Käisime eelmisel aastal Vares Reisidega Tais ja samamoodi oli vahemaandumine TaSkendis, mingit transiitviisat vaja ei ole. Ole valmis jubedaks elamuseks, see koht, kuhu meid viid järgmise lennu ootamiseks oli ikka oma 20 aasta tagune vana hoone. WC-desse sellised järjekorrad, et vaatad, kas ikka jõuad ära seista või jääd oma lennust maha. Tagasi tulles oli samuti vahemaandumine TaSkendis, siis olime ikka kaasaegsemas ooteruumis. Ilusat reisi!

Käisime perega kaks aastat tagasi ja jätsime lapsed 13 ja 10 hotellituppa, mitte küll ööseks, päeval olid nad omaette ka basseini juures. Olime ka Pattayal Jomtieni piirkonnas.

Käisin ka eelmisel aastal Varestega Tais- siis sujus küll kõik ilusti. Täitsa imelik, kas siis terve grupp ei saanud õigel ajal tagasi lennata? Huvitavad ka teiste kommentaarid, kes sellel hooajal Varestega käisid, plaan oleks minna järgmisel hooajal aga hakkan pisut kahtlema...

Paistab, et keegi pole veel Goas käinud, kui keegi teab, võiks ju infot jagada-huvitaks ennast ka...

Lõpp vajub ikka päris ära. Vares Reiside kohta pole siin küll enam midagi lugeda- võiks äkki teemale uue pealkirja panna, eksitab huvitajaid.

Käisime eelmisel aastal Varestega-siis oli sõit veel pikem , vahemaandumise vahele jäi ikka mitmeid tunde. Sellel aastal paistab, et lendavad kiiremini. Polnud hullu, plaan minna ka sellel talvel Varestega.