trip-krainetrip-ukraine-dark

pilveke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ryanairi tasumine - veateade

Tere,

Oskab keegi aidata. Oleme varem mitu korda Ryanairi pileteid ostnud NPNK kaardiga pole probleemi olnud. Nüüd lihtsalt mitte kuidagi ei saa, ütleb lihtsalt, et your payment has been declined. Proovisime ka krediitkaardiga, MasterCard, aga viskab ikka sama veateate ette.

On kellelgi sama probleem olnud ja kuidas lahendada?

Ette tänades!

Soovitan kindlasti ise kohalikelt ekskursioonid võtta. Võin näiteks tuua, et TopToursi kodulehel maksab Pamukkale ekskursioon 59 Euri nägu, mina sain 45 euriga kahele inimesele.

Kindlasti ei soovitaks minna selle kalli raha eest sinna. Ise saarel ringi seigeldes näeb sama ilusat loodust. Kuid jah, kui suur huvi neid loomi ja linde seal näha ja kui varem mujal pole näinud ka, siis vist pole väga muud valikut kui ikkagi minna.

Oleme 2 korda Novatoursiga Alanyas käinud. Esimene kord ostsime täispaketi ja meie giidiks oli Timo, superlahe inimene, teel Alanyasse rääkis bussis väga huvitavalt juttu, nalja sai palju ja üldse mingeid halbu kogemusi küll ei olnud Novatoursiga. Teine kord ostsime aind lennupiletid Novatoursilt, see ei hõlmanud transporti Alanyasse, aga küsisime, kas meil oleks võimalik nende bussidega Alanyasse saada ning see õnnestuski, igati abivalmid inimesed orgunnisid meile kohad bussi:) Ja reisi lõpus tuli olukord, kus oli vaja giidile helistada ning ka siis pidime kogema ainult meeldivat teenindust, meelsasti oldi nõus meid aitama:) Igastahes ainult meeldivad kogemused Novatoursiga:)

Alanyassse lennates oli flyLAL lennuk väike ja väga kitsas ning teenindajateks olid leedulased. Tagasi tallinna tulles oli lennukis hoopis rohkem ruumi ning vahed suuremad ja meeldivad eesti teenindajad.

Käisin eelmise aasta oktoobris ja ilm oli korralikult soe, päikest oli ja randa sai korralikult nautida. See aasta käisin augusti keskpaigal ja siis oli ikka liiga kuum ja niiske. Soovitaks pigem ikka minna oktoobris, kui keset suve.

Ma sain sõbrannaga edasi tagasi piletid 11 päevaks 2000 kr eest, see oli küll täitsa viimase hetke pakkumine. Kuid soovitaks uurida air balticu lehelt kõigepealt istanbuli ja siis sealt edasi antalyasse, seal on ka vahepeal soodus pileteid. või siis vaadata äkki saab ka turkish airline lehelt midagi orgunnida.