algaja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere Kavas minna lähiajal Kreetale esimest korda. Lugedes postitusi, siis tekkis mõte, et kuidas seal ühiskondlik transport liigub? Kas tasub proovida liigelda linnade ja vaatamisväärsuste vahel? Mida soovitate kindlasti vaatamisväärsustest külastada?

Paraku ei võimalda mul töö varem minna,kui augusti algul.Muidugi oleks vahva koos minna.Tore oleks lugeda teiste arvamusi ja hea marsruut saada.Tahan ise palju fotosid teha, seega ,ikka veel õppida!Oleme ise kahekesi.Toredat reisi teile kõigile!

Plaanis minna Soome kaudu Nordkapini ja sealt mööda Trolliteed tagasi.Täpsem marsruut paika panematta.Aga suur tahtmine on minna küll.Oleme kahekesi vanemad inimesed.Ei virise ja lõbusad.Kui oleks kompanjone oleks lihtsam marsruut paika panna ja seltsim ka.

On plaan augusti algul esmakordselt Norra minna.Selleks vaja korralik marsruut kokku panna ja äkki on keegi huvitatud ühinemisest vanemate inimestega?

Iiris olles viisin suveniiriks laste tehtud valgest kaltsust lumememme.See oli eksootiline mänguasi pere lastele ja meeldis ka vanematele.Ka heegeldatud linikud on huvitavad viia ja muidugi tõesti eesti multikaid ja muusikat.

kuidas oleks võimalik see kasutusjuhend endale saada?