mellu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei näe ka mõtet teha vaktsiine, tegemist siiski arenenud ja väherahvastatud riigiga. Eriti kui Caprivi kanti ei lähe. Meil oli enam vähem sama tiir,kuid täpselt vastupidises järjestuses. Eelmisel aastal käies saime vihma kõigest ühel päeval, mis iseenest oli päris lahe, kallas ikka nagu oavarrest.

Meie broneerisime ainult ühe ööbimise-Sossusvlei Lodge-i sinna tõesti poleks ilmselt niisama saanud, kuid muidu küll probleemi polnud. Ostke hea kaart, kus kõik tähtsamad vaatamisväärsused peal ja tankige alati paak kütet täis! Kui suurest tiirust jutt?

Jälle midagi kõrva taha panna!

Aitäh Sulle hüva nõu eest! Võibolla tõesti peab legendi natuke ümber mängima. Mõned,kes tulnud üle järve on tohutult muljetanud just positiivses valguses, kuid võib ju ka tõesti võtta vaid tunnise ekskursiooni.

Plaan minna Bankokist Sieam Reapi lennukiga, tutvuda Ankor Wat-ga ning seejärel minna mööda järve alla Phnom Penhi. Idee korra põigata sisse ka Vietnami,vahemaa pole ju sugugi suur. Liiklusvahend kujuneb kohapeal. Vietnamis pole ka keeruline autot rentida, kuid Kambodzas ilmselt lihtsam muude liiklusavahenditega seigelda kui rendiauto (õigemini ei leidnudki suurt infi Kambodza rendiauto kohta) Taotlen mõlema riigi jaoks e-visa. Kokku aega 2 nädalat. Kas tundub väga hullumeelne plaan? Mõte ongi ringi vaadata mitte rannas lebotada.

Käisimime märtsis 2007. Ei kujuta küll ette Namiibias reisida ühistranspordiga! Ise rentisime 4x4 Nissani, ja sai näha paiku, kuhu turismigrupiga ega ühistranspordiga ei pääse. Kustumatu elamuse osaliseks saime, kui käisime himbade külas (kohaliku giidi saatel). Ööbisime Opuwo Country Loudges, võib ainult ülivõrdes rääkida, vaade hingematvalt kaunis, teenindus viimase peal jn. Siin väike valik pilte reisist http://fotoalbum.ee/photos/suliin