trip-krainetrip-ukraine-dark

bibi28

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minu teada ei ole, pead ei anna, aga ei tea, et oleks. Ise õpin Hollandis ja saan Hollandi riigilt toetust ja tööpäevadel tasuta reisida, nädalavahetusel 40% soodukat. Praegu, kui ma uut ühistranspordi kaarti ootan, ei saa isegi mina soodukaga reisida (kuigi oman ülisõpilas piletit) vaid pean täis hinda maksma. Need soodukaga piletid on teatud kaardi omanikele (nt võin mina oma ühistranspordi kaardiga veel kaks inimest 40 % soodsamalt kaasa võtta), ma ei tea, et välismaa tudengitele see kehtiks (vähemalt minu sõpradel pole see veel õnneks luainud). Aga meili neile ja küsi, et ikka kindel olla, eks ole!

Photoshopis saab mitut fotot korraga töödelda. PS'i saab ka illegaalselt alla laadida ja juhend on sellel üsna asjalik!

Kui ei taha EA lennata, ega keegi ei sunni ju! Ja muffinit ei sunni ka keegi sööma! Mina lendan nii või naa tihti EA'ga, sest koera transport on odav ja teenindus looma lennule registreerimisel alati suurepärane. Alati helistavad tagasi kui mõningad asjad veel selgitamist vajavad No ja kui muffinit ja võileiba pakutakse, siis ma selle pärast küll lennufirmat vahetama ei hakka! Ega igas tühises võileivas ei pea kohe salakaval õeluse uss pesitsema. Pigem pesitseb see ikka nende südames, kes 4 tundi bussiga Riiga loksuvad ja lennuväljal mitu latti tassikese kohvi eest maksavad!

Hollandil pole häda midagi. Elan siin 2,5 aastat ja nüüd saab ka üliõpilaselu maitstud. Keele pärast ära muretse - mul sai kiiresti elementaarne suhtluskeel selgeks aga eks see ole individuaalne. Erinevalt eelkõnelejast ma Rotterdami kohta küll midagi paha ei ütleks - igati vahva on kõrgete ehitiste ja erinevate rahvuste vahel. Ja inimesed on siin üsna sõbralikud võrreldes Amsterdamiga. Mul on sõpru, kes Hollandis vahetusõpilasena olnud ja kõigil on lõbus olnud. Nii et midagi sul karta küll ei ole vaja. Vaikselt võid ennast aga suuremaks multikultuursuseks ettevalmistada! :)