Poltergeist

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mõned head aastad tagasi sai sõidetud justnimelt mööda Idarannikut Orlandoni ja pärast tagasi mööda läänerannikut. Elamused lahedad. Samamoodi rendimasinaga kimasime Orlandosse ja pärast tagasi ringiga läbi Key Westi Miamisse. Mõnus reis oli.

Elasin Tais, Phuketis ca kuu. Kulu põhiliselt elamise peale. Kuna kasutasin questhouse-tüüpi elamisi, siis sai ca 650-800 bahti ööpäevas. Söömiseks ainult kohti, kus kohalikud söövad. Need plastiktoolidega kohad. Kulu seal ca 100 bahti söögikorra kohta. Samas ntks Pattayal saad ntks supi, millesse ise laod lisandid niipalju kui tarvis ja seda kokku 8 krooni eest (vt.pilt http://y.delfi.ee/orig/43351/1870985_PcQCxR.jpeg ) või see http://y.delfi.ee/orig/43351/1870981_ixcKsZ.jpeg Nii, et rahaga saab seal kenasti kokkuhoidlikult hakkama kui ise oskad majandada ja ei vaja igapäev eurosööki. Muide, kanavarras maksis Phuketi liikuvas grilljaamas (see motikale ehitatud) ca 5-7 krooni tükk.

Ise nägin Koh Samuis elektrit, siin ka endatehtud pilt sellest http://y.delfi.ee/orig/43351/1806975_Ui8Nxq.jpeg

Olen käinud Phuketis märtsi lõpp-aprilli algus ja pean tunnistama sooja armastava inimesena, et oli tõesti päris kuum. Samas on teadatuntud tõde, et inimene harjub igas olukorras ja mingil hetkel tundus 27 kraadi sooja suisa jahedana. Songkran on üks äraütlemata mõnus üritus, kus pead olema valmis selleks, et kohalikud sind peatavad, sulle ämbritäie vett selga kallavad ja tagatipuks puudriga ära kaunistavad. Selleks puhuks jah saab soovitada vaid, et telefonid ja raha kilekotiga taskusse, meel rõõmsaks ja mis seal ikka, uut aastat vastu võtma. Phuketi sai külastatud ka oktoobris-novembris, kus ilm sootuks teine. Pilvine taevas ei ole just selline, millega siin kodusel kamaral harjunud olema. Seal imeb päike ennast ka läbi pilve su naha külge ja põletus on kerge tekkima. Temperatuur kusagil 28-30 kandis. Kui nüüd küsida kumb aeg mulle endale rohkem meeldis, siis pean tunnistama, et kevadine kuumus oli mõnusam. Eriti ka õhtused, lausa kellaajalise täpsusega (kella 20-ne paiku)algavad äikesetormid olid vaatemängulised. Aga mida vanemaks saad, seda rohkem hakkab kuumus tapma.Sellega peab arvestama küll.

Pärast mitmekordset lugemist sain vist aru, et matkamati pakub vist ..koolitust..või on see teenus...krt ei saanud siiski aru...aga võibolla ajas lihtsalt koha sassi..:) ole hea mees ja kriba mida sa tegelikult pakkusid või tahtsid.

Ennist sai siin kiidetud. Omast kogemusest soovitan teistel nüüd, kes kullerteenust seal kasutavad edaspidi, et nad kindlasti..KINDLASTI, nõuaksid seda, et kuller TOIMETAKS ISIKLIKULT neile piletid kätte. Mul juhtus nii, et kuller viskas tellitud lennukipiletid mingi suvalise mu naabri kätte ja pärast kui Bookinghouse poole pöördusin, et kuulge nii ei tehta, öeldi, et see mu oma probleem. Minu arusaam siiski, et kuller toimetab piletid personaalselt tellijale, mitte suvalisele isikule. Siiani ootan vastust Bookinghouselt, aga tundub et jäängi ootama. Igaljuhul see oli korralik tilk tõrva sellele eelnevale meepotile.

Olen nende teenuseid eelmine aasta kasutanud ca 10 korda ja rahul. Korra oli segadus e-piletite ja sellega, et oli tarvis piletid kulleriga Brüsselisse toimetada, aga saime asjad korda ja ei mingit muret. Täiesti okei ja usaldusväärne teenusepakkuja. Saad seda, mida tellid.

Ma soovitan sul ronida saidile www.sukeldumine.ee ja seal on foorum, kus saad kõikidele sellistele tehnilistele küsimustele vastused.

166 Bahti ja selle eest saad ennast üsna seaks süüa seal ühel õhtul. Grillnuudlid mereandidega ca 70 bahti (ports vägev), suur Singhabeer ca 80-90 bahti..ja tõepoolest, õhtusöök missugune.

See on kohalik komme, et kõik lastakse veega üle. Lulu kindlasti oskab pikemalt sellest rääkida, et mis vaime sellega ära aetakse ja milleks see nägu seal puudriga valgeks tehakse. Igaljuhul piirkonniti olla see erinev. Phuketis kestis see üks päev, aga on kohti kus selline veesõda kestab mitmeid päevi. Alguses on tore, aga mingi hetk on seda asja meeldivam jälgida questhouse rõdult. Aga lõbusad on nad küll ja koomiline oli jälgida neid valgeid, kes sellest veelaskmisest närvi läksid.:)