juhani

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aukonsul on Carl-Jüri Piht. C-J Piht vastab, et "kõike saab", "probleeme pole". Kui ta selliselt vastab, siis tuleb kõik detailideni ette kokku leppida ja lubadused välja pressida, nagu moslemitega asju ajades. Kadakamoslem.

Hinnad: Viisa: 30 USD /viisa transport: 650 EEK vormistustasu: 1000 EEK /viisa

Võrdluseks Piht-i kodulehel toodud hind: 55USD, millele ta oli ütelnud, et see on õige suurusjärk.

Odavam on suhelda läbi turismibüroo või otse Riiaga. Võibolla on mõnel juhul mõistlik kasutada siiski sekretäri abi, ta jättis mulje, et temaga suheldes ootamatusi ei teki või need alati lahendatakse.

Ivo on talvel Egiptuses, Hurghadas, SMS +20192283997 Kui SMS ei lähe kohale, siis ta pole Egiptuses, müttab mujal, mägedes vmt.

Hinnad olid tal nagu odavamad, kui siin toodud Maremargi või Olavi omad. Eks ma sukeldusin ka peaaegu iga päev ja sellest sain ka laeval allahindlust.

Ma ei soovita minna kohalikega. Võib vedada ja sattuda mõistliku kohaliku otsa, aga see on vist pigem erandlik sündmus. St kohalikud täidavad kõik lubatud punktid, mõned küll veidi rutakalt.

Suhtumises on suur vahe, Ivo saab kliente sellest, et teda soovitatakse tuttavatele. Egiptuse instrukorit näed sa esimest ja viimast korda. Paremat põhjust asjade võimaluste piires hästi tegemiseks on päris raske leida. Mina soovitan teda siin foorumis.

Kõrvalt vaadates nägin, et sukeldumise hulka käib, toomine, viimine, laevas saab süüa (minule maitses laeva söök palju paremini, kui Egiptuse 4* hotelli oma), 2x vees käia.

Ostsin prolite 4. Siiani olen rahul, enam ei saanud õhukesel matil olles korralikult välja puhatud. Isetäituv vajab harjumatult palju õrnust ja hoolitsust ning vähemalt minu mudelil ei ole laiutamiseks palju ruumi. Vana Thermaresti ridgerest on okastest ja muudest asjadest päris läbi torgitud...

Aga: HIND!!! Kanadast sain ~800 ja pidasin ka seda tiba kalliks, Eestis küsitakse 1700. Kas ta just nii palju peab maksma, on niisugust summat väärt...

Muudest Eesti hindadest. Lamp Black Diamond Spot, Kanadas 330 EEK, Trekkeris tol hetkel 850.-

St thermarest prolite tundub olevat mugav ost, aga laske mõnel tuttaval kusagilt tuua. Kindlasti tuleks osta ka paranduskomplekt ja võibolla ka ventiil ning teha sellest mingi kaasa võtmise valik.