trip-krainetrip-ukraine-dark

Riho

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
7 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh kaasamõtlemise eest! Ostsin uue üheotsa pileti ja jätsin vana pileti muutmata. Kui mulle peaksid järgnema kuskilt poolt mingid sanktsioonid, siis annan kindlasti siin teada, teistele õpetuseks, kuidas teha ei tohi :-)

Mitte ainult kõige kuumemal, vaid kõige vastikumal perioodil, kui on vihmaperiood ning mägisel teel Badrinathi on maalihked vägagi tõenäolised. Mul perekondlikult lihtsalt ei õnnestunud paremat aega klapitada kui juuni-sept vahemikus. Aga võtan seda ise kui eriti põnevat väljakutset. Isiklik eesmärk on mu reisil keelepraktika, kõneleda-harjutada kohalikega hästi palju hindi keelt. Lisaeesmärgiks on kõigele vaatamata teha jalgsirännak Delhist Badrinathi. Kui aega jääb, siis kulgeda veel kusagile. Hemkund Sahib ja Kedarnath tundub hea mõte.

Huvitav idee. Mõtlen ka vahel selle peale, kuid teostamine tundub hetkel ülikeeruline mitmel põhjusel.

Firefoxi kasutades on muuhulgas mingid probleemid tolle viisa taotluse veebilehe sertifikaadiga.

Ei, proovisin ka Firefoxiga, ikka sama lugu.

Mul sama probleem nagu Tripsul - ei lase enam pooleliolevat viisa taotlust uuesti avada. Võib-olla siis tõesti Chrome ei sobi. Kuigi viisa taotluse lehel on koguni kirjas: "Best viewed in Chrome".

Olen 6.-18.aug Delhis, aga olen suurema osa ajast just seal. Kui, siis ehk ka korraks Varanasis.

See pildiga deebetkaart laskis mul vähemalt Turkish Airlinesist pileti ära osta. Alguses oli probleem, et maksete limiit kaardil 5000 EEK. Aga seda saab internetipangas iseseisvalt ära muuta. Eks näis,mis edasi saab.

Lasin nüüd selle pildiga deebetkaardi teha. Vaatame, mis saab. Eks kirjutan pärast enda kogemusest, et kuidas Turkish Airlines sellesse kaarti suhtuma hakkab. Vähemalt saavad siis ka teised õppida sellest.

Riho

Lasin selle virtuaalkaardi teha, millel kehtivusaeg 40 päeva. Proovisin siis enda lendu bookida, mis peaks augustis alles tulema. AGA võta näpust, ta ei lasegi maksta selle reisi eest, kuna näeb ära, et kaart aegub enne reisi lõpuleviimist. Nii et virtuaalkaardist mul kasu pole. Alles 40 päeva enne India reisi pileteid hakata ostma on minu meelest liig... Ja ütleme, et kui tahaksin Indias olla 2 nädalat, siis peaksin ostma piletid umbes 25 päeva enne reisi. Mis garanteerib, et saan normaalse hinnaga piletid siis?

Paistab jah, et see virtuaalkaart on kõige mõttekam. Loodan, et ei tule ka probleemi, kui see virtuaalkaart aegub (40 päeva vist kehtib ainult), sest reis on mul tükk maad hiljem planeeritud. Peaks ehk piisama, kui esitan pangatempliga mingi dokumendi, et olen ostnud sellise pileti.

Kust sa tead, et see nii on? Oskad sa viidata internetis mingit linki, et see nii on? Või on endal olnud kogemus, et see nii on?

Mul on SEB ISIC kaart. Kas see toimib tõesti nagu krediitkaart? Aga seal ei paista olevat mingisugust Security Code'i vist?

Tere! On soov minna Turkish Airlinesiga RIIAST Delhisse, aga mul pole krediitkaarti. Turkish Airlinesi infost leidsin, et:

"If the credit card holder is not the passenger, credit card holder must be present with the passenger(s) at the check-in counter with his/her credit card (used for the payment) and his/her valid identification card or the credit card holder must apply one of the Turkish Airlines Sales Offices to show the credit card (used for the payment) and his/her valid identification card before the first flight."

Kui näiteks laseksin maksta kellelgi isikul, kas ta peab siis tulema minuga spetsiaalselt RIIGA kaasa, et tõendada oma isikut ja näidata oma krediitkaarti? On kellelgi kogemusi selliste probleemide lahendamisega?

Kasutaja 'totukuul' mainis midagi sleeper II klassi kohta. Võib-olla ma ei vaadanud veebi-broneeringu andmeid täpselt, aga ma nägin ainult üldist SL (sleeper class) varianti. Kas/kuidas saan teada, et see on SL II klass?

Mul vend oli Goas kellegi juures kodus ja nagu aru olen saanud, siis ta oli üsna rahul.

Huvitav oli vaadata pilte.

Mul võttis aega 2 nädalat viisa saamiseni. Nii et polnud viga midagi, kui passipildi taust pole päris kiiskav-valge.

Minu teada kehtib tavaline viisa 6 kuud, võid selles vahemikus mitu korda edasi-tagasi reisida.