trip-krainetrip-ukraine-dark

Liisax

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
5 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suur tänu vastajaile. Kohe palju abi sain siit:))

Tänan sind Kadrit info eest. Olen nüüd kohe rahulikum. Kartsin, et ei saa siit foorumist mitte mingisugust infot oma algelistele küsimustele. Siin liiguvad ju tõsised tegijad, kes minusugusele vastata ei viitsi (kui, siis ainult postitust parandades);)

Tänan. Ma olen ikka väga rumal ja abitu küll. Aru ma ei saa, et kui Ryanairil lennujaamades chek-in lauad ikkagi on, miks siis on vaja ilmtingimata online chek-in teha. Miks seda siis kohapeal enne lendu teha ei saa. Või ei saa ma jällegi millesti aru. Keelt ka eriti ei mõista:(

Tänan info ja abi eest. Aga kuidas lennujaamas edasi oma Boarding passiga tegutseda. Olen kuulnud, et neil ei ole oma putkatki lennujaamades või olen ma millestki valesti aru saanud?

vastajaile, sai kohe kergem. PS kui oma last laborihiireks peaksin, siis topiksingi enne reisi tabletid sisse ja ei uuriks siin miskit. Kena päeva ka sapistele;)

Tavaliselt teeb selliseid toiminguid ikka perearst.

vastajaile, hakkas palju kergem kohe. P.s lennureis kestab Tenerifele u 6 tundi-seega peaks siis vist ikka korralikud suured lennukid olema, ma eeldan.

vastajatele ja kogemuste vahetajatele. Plaanis minna jh ainult legolandi, sest kahjuks ei ole ajaliselt võimalik pikemat reisi ette võtta.

info eest, saime targemaks küll, kuna reis on ikka plaanis ette võtta ja juba lähiajal siis juba arvasime, et läheb väga kalliks.