Tirts

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja paadireisi koha pealt kõigile: EI SOOVITA!!!!!!! Enamus laevas viibinutest oksendasid ja kellelgi polnud nägu,et nad seda reisi kuidagimoodigi naudiks. Lainetust nagu pole aga see pidev kiikumine siia-sinna ajab ikka sisikonna mõnusalt sassi. Ise õnneks okserallist pääsesin aga ega seal kõikuda ligi 5 tundi mõnus küll polnud. Seega lennake parem:)

äärmiselt positiivne jutt P6hja-Küprose ja Girne kohta. Olen ise siin juba peaaegu kuu olnud ja siiani vaid väääääääga positiivseid kogemusi ja emotsioone saanud. Kohalikud on nii toredad ja lahked igas m6ttes. Selle paadireisi suhtes püüan siis olla ettevaatlik ning mitte süüa,saaks vaid ilma valida:D.. Suured tänud emotsioone vahetamast! :)

Ja k6ik, kes plaanivad ka siiapoole tulla- igati soovitan. Ei tasu karta liiast türgi poolt- siin on t6esti ilus ja turvaline olla. Ja vaimustavalt hea tunde saate St. Hilarion'i kindlust külastades ja tippu ronides;)

K6ike kaunist!

he he kavatsen ise just vastupidi hakata minema. Girne - Alanya ja see paadis6it küll hirmutab mind natuke. Kuidas oli? :) Loodan, et ilm on OK ja ei pea oksekotti kasutama.. Aga tore kuulda, et kellelegi veel meeldib peale minu - ise pesitsen ka hetkel just Girnes ja plaaanis augustis Türgi kaudu EEsti tagasi tulla, seep2rast uurin juba maad :) Aga k6ike ilusat sulle igatahes!