kirsike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie plaan on minna P-Itaaliasse septembris. Rattaks on Yamaha RSV. Stelvio on plaaitud kohe esimeseks kohaloleku päevaks:)Oleme kõik ööd ühes hotellis Trento lähedal(hind 39E inimene) ja teeme sealt väljasõite. Ajakava muuta ei saa, sest tegemist on meie klubi "hooaja lõpu koosolekuga", aga Eestist sõidame sinna üksi.

Ibis ka Accori ketis ja mul ainult kiidusõnu:) Tegelikult kõik kolm, nii F1,Etam kui Ibis on olnud täitsa norm igas riigis, kus õnnestunud neis ööbida.

Meie käime igal aastal Itaalias ja alates 2001 aastast (mõni aasta kaks korda kah:)). Oleme käinud nii lennukiga/rendiautoga ja oma autoga (tegemist olnud siis mahtunivaersaaliga või väikebussiga - tavalise 5-kohalise sõiduautoga pole käinud). Ei eelista konkreetselt kumbagi varianti, sest need on totaalselt erinevad reisid. Autoga minnes on tegu ikkagi koormavama/põnevama ja oluliselt "seikluste"rohkema matkaga. Autoga minnes on ka sõiduaeg meie jaoks põnev reisi osa, mitte nüri kohalesõit. Lennuk seab olulised piirid kaasavõetavale varustusele, korralikku suurt telki, mugavaid magamisasju ja kämpsivarustust, et end kämpsides mugavalt tunda, sa lennukiga kaasa enamasti ei vea.
Terve perega ehk siis 4 inimest on autoga selgelt odavam kui lennukiga. Süüa kaasa ei tassi enam mitu aastat juba, sest mujal on söök ikka tükk maad odavam. Kaasas on esimese päeva toit ja teisel päeval käime Tshehhis supermarketis (seda nii toidu kui odava õlle pärast:) Kohale sõidame nii, et esimene päev on pikk sõit kuni Tshehhi piirini ja seal ööbime (alati ühes kohas, odav ja norm motell), teine päev siis Austrias kuskil õhtul ja kolmandapäeva hommikul Itaalias. Muidugi saaks teise päeva õhtuks ka kohale, aga meil on alati paar peatust niisama huvitavates kohtades ja ka poodides.Selliste peatustega minnes ja tulles sõit igav ja tüütu pole. Oleme ükskord tulnud ka nii, et sõitsime 24 t (jäime 1 päeva kauemaks kohale ja seepärast tagasisõiduga oli kiire), aga seda enam ei tee, autos konkreetselt ööund magada on ikka vastik, vaatamata sellele, et üks terve istmerida oli nö vaba voodi. Viiamsel ajal oleme teinud viimase öö tagasisõidul kämpsis enne Riiat, siis ka ametlik reisilõpupidu ja järgmine päev normaalsel ajal ja puhanult koju. Aga lennukiga/rendiautoga on ka toredad reisid, aga hoopis teistsugused;)

Ps sel aastal läheme mootorrattaga, aga septembris.