trip-krainetrip-ukraine-dark

margissa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina kiidan GOLDCARi taevani. Ainult positiivsed kogemused ja olen nende nn. heavy user Itaalias olnud juba paar aastat. Mitte yhtegi pretensiooni, pigem saan alati midagi upgradituna oma paketile juurde. Nn. lastetool tasuta või lisapäev tasuta vms. Väga flexible suhe.

E.T - veel yks kysimus seoses liikumisega Cat Ba ja Ha Longi vahel. Milline yhendus seal on ja kui tihe?

Väga hea, sinust oli otsustamisel palju abi! Plaan on minna augustis.

Tere E:T, kas Cat Ba kylastus sai teoks. Mul plaan minna augustis. Mõni soovitus. Kuidas on mõistlik liikuda Hanoist Cat Ba sse. Kas kasutasite nn. kohalikku bussi või võtsite organiseeritud tuuri? Mõni hotelli soovitus Cat Bal?

Egiptus - lihtsalt ei tõmba, ju seetõttu, et pigem eelistan vähem turistlikke piirkondi.

Jamaica - sest üksi naisena Kingstonis ellu jääda oli päris suur väljakutse. Hüperseksuaalsed ja väga pilves kohalikud rastavennad on suhteliselt ohtlikud. Samas kui minna seltskonnaga, siis on olukord teine ja võibolla isegi suudaks olemist nautida.

Ei läheks ka sõjakolletesse ja rahutuste keskele. Iraani, Somaaliasse jne.

Mina olen seal käinud korduvalt ja soovitan väga!

Ramazan Ayiniz Mubarek olsun ----türklastel kombeks soovida.

Varem oli selline firma kui Cloud X aga hetkel sõidavad kruiisid aga ka nn päevakruiisid. Mis on hea ja suht soodne võimalus sinna saada. See maksis ca 59-79 USD erinevate pakkumistena. Mul veel eriti vedas kuna mul oli sünnipäevakuu sain tasuta :)))). Väljumine oli Fort Lauderdalist. Lennupiletitepakkumisi oli samuti saada häid. AA ja Bahamasairilt.

Rongijaam on South terminalis.Kahe terminalivaheline transfeerühendus on kiire. Küsimus on vaid ajas, mis kulub erinevatele vajalikele protseduuridele ehk passikontroll, pagas jne. 30 min pead ikka arvestama ja tavaliselt kipub passikontrollis olema pikk järjekord.

Aga miks just otselennuga Euroopast? Mina just eelmisel nädalal saabusin, käisin väga soodsalt ja seda Miami kaudu. Praegugi siin on soodsaid Miami pakkumisi erinevatel reisifirmadel olnud ja Miamist jamaikale oli pilet vaid 200 USD.

Kas Kingston on ohtlik - kõik sõltub sellest kus liikuda, kellega ja mis ajal. Ise käisin ringi üksinda ja pean tunnistama, et suhteliselt kõhe on Kingstoni Downtown, New Kingston on Ok aga on teatud kohti, mida peab kindlasti vältima.West Kingstoni, Tivoli, Greenwichi, ....Parade (ehk siis alllinna keskväljak) Õnneks on nendest enamus ka Lonely Planetis või muudes reisijuhtides ära toodud. Reisijuhid soovitavad vältida ka Kingstoni busse, mis on suhteliselt suure kuritegevuse %ga kuid ise liiklesin mitmete bussidega ja ei saaks seda kinnitada, et midagi hirmsat või judinaid tekitavat nendes oleks olnud. Pigem huvitav! Mina naisena aga sain suure shoki just selles osas, et need kohalikud rastavennad ujuvad külje alla ja tahavad end kaela sokutada ehk, et siis ennast müüa. Rent a Rasta. Kui lähed flirdiga kaasa, siis hiljem ei taha nad keeldumisest aru saada ja võivad isegi vägivallani välja minna. Parem on neid vältida kuid see konsentratsioon, mis sulle külge kleepub on nii suur, et vahel oli küll mõte, et sooviks endale Usain Bolti jalgu või Bob Marley välimust. Väljaspool Kingstoni on olukord veidi parem ja inimesed tunduvalt sõbralikumad. Narkokaklusi ja sellepõhjalisi vägivallatsemisi tuleb ette päris tihti.

Tere kõigile USA-sse reisijatele. Saabusin just tagasi sellelt esimeselt kampaaniareisilt mis hõlmas endas kolm sihtkohta kuid üle mandri ehk siis valisin Miami, N.Y, L.A. L.A st võtsime auto ja käisime ka mitmepäevasel Mehhiko tripil. Kuigi meie reis oli väga super, siis peaaegu oleks see kõik vastutaevast lennanud. Siinkohal soovitan kõigil, kelle reisi alguspunkt on kas Berliin või Stockholm arvestada piisava varuajaga, et juhul kui lend algkohta peaks hilinema või ära jääma on teil olemas PLAN B. Meil oli algkohaks Berliin ja plaanisime jõuda eelneval õhtul Berliini Easyjeti lennuga Tallinn- Berliin. Lendu lükati edasi, lõpuks juba tühistati ja paigutati meid ülemiste hotelli, et hommikul lennata, seejärel taas uudis, et lennupersonalil on lennutunnid täis ja ei saa ka lõunaajal järgmisel päeval lennata jne. Ma olin juba õnneks oma kogemustele tuginedes nii taibukas, et öösel kell 5 lennujaamas Estraveli büroos jätkulennupiletid ümbermuuta / sest edasi lennud olid veel toimumata ja sai seda teha - läbi raskuste, kuid see on seotud lisakulutustega ning Easyjet ei võta endale mitte mingeid vastutusi ega kompenseerimist. Seega sellega peab edaspidi arvestama. Aga kogu selle tulemusena vastab siiski tõele ütlus, et sa pole nii rikas, et lubada endale odavaid asju.

USA-s müüdi sellist Samsonite H105 adapterit, mis hõlmab endas kõigi erinevate maade erinevaid ülemiknekuotsikuid/adaptereid. Maksis 10 USD. Saan sellega igalpool akud laetud:)

Vaata neid aadresse, sealt auto väga soodsalt ning seal võimalus tellida just lennujaamast. Autorenti viib lennujaamast shuttle. Seega mugav lahendus! Keskklassi auto sain homseks 138 USD nädal Miamis ning L.A-s 102 USD.

N32, läheks jaanuaris Miami-PuertoRico ja Neitsisaared. Keegi veel???