mailis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, kas see aasta ka keegi Palangas jaanipäeval, ise seal 22.06-01.07. Ja kas keegi teab, kas seal Šventojis ikka veel jaanituld peetakse?

Jaanuaris sai käidud, ei olnud pikad järjekorrad ;)

Meil minek samamoodi Riia- Bangkok ja sealt maad mööda Kambodžasse aga Riiast stardime reedel 23.11.12 , plaan siis ka algul paar- kolm päeva Bangkokis veeta ja siis Kambodžza poole liikuma hakata. Hotelli pole veel bronninud ja arvatavasti ei bronni ka, vaatame kohapeal. Kui kauaks ise lähete ja mis marsruut täpsemalt plaanis? Meil plaan Kambodžast edasi minna: Phuket, Krabi, Phi-Phi saared ja sealt edasi veel Pattaya ja lõpetuseks veel mõned päevad Bangkokis.Reisi kestvus 34 päeva.

Tegin viisa Go Adventuri kaudu, kuna mul oli ka vaja kahekordse sisenemisega viisat sest plaan Kambodžasse minna aga vahepealsed lennukipiletid mul polnud siis arvasin, et läbi reisibüroo on kindlam teha. Kahe nädalaga sain viisa kätte ja siis selgus, et passid olid saadetud Stockholmi saatkonda, järelikult see ikka kindlam variant. Vahepealseid piletid ei nõutud ja 2 kordne viisa olemas :) maksma läks 85 eur-i 30+30+25(teenus).

Mul ka mure viisaga, olemas lennukipiletid Taisse ja tagasi 34- päeva kohapeal, aga on soov ka Kambodzasse minna maad mööda, kas on võimalik üldse taodelda 2-kordse sisenemisega viisat, kui pole lennuki pileteid (Kambodzasse) ja kas Kambodza viisa on ka vaja Helsingist taodelda?