hannes41

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

10 meeldimist
2 postitust
44 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hooajal on näiteks Mango kilo Mae Rim’i kohalikul marketil (Chiang Mai lähedal) 5-15 Bahti. Lôuna Tais naljalt alla 40 Bahti kilo ei leia.

Üks trikk on, et kui su seljakott vms on natuke liiga täis ja hästi ei mahu sinna Small Bag’i mõõtekasti osta lennujaamast pudel vett, küsi sellejaoks kaasa suur kilekott ja pane osad asjad sinna sisse.

Ma küsisin RyanAiri klienditeenindusest järgi ja lennujaama tax free’st ostetud kauba pardale viimist nad otseselt piirata ei saa. Lennujaam tahab ka oma kraami müüa ja raha teenida.

Minu kood ka siis:   https://www.booking.com/s/44_6/rand0h90


Mul vähe teine teema sellega vist, Broneering peab maksma vähemalt 40 Cad (umbes €28) ja siis saad 20 Cad'i tagasi oma krediitkaardile.

Ilmselt mitte, aga kindluse mõttes ma hoiaks selle summa ikka rahakotis kuna neil on õigus mitte riiki sisse lasta ilma cash'ita. Visa waveriga tulles peab vist ainult 10k olema ja turisti viisaga 20k.

Ühe öö pead vähemalt Malaysias veetma, muidu nad ei taha sind sisse tagasi lasta ja kindluse mõttes peaks 10000-20000 Bahti ka sulas kaasas olema, kuna suht tõenäoliselt nad maismaa piiril seda näha küsivad.

Vietnamis MB (Military Bank) helesinised ATM-id ja neil enda teenustasud puuduvad.

Mul korra läks üks päev üle, tehti kurja nägu lennujaamas aga sõnagi ei öeldud ja trahvi seekord ei saanud, overstay templit ka ei pandud passi.

https://www.travelsupermarket.com

Otsi sealt lehelt, me saime Phuketis täis kindlustusega veits üle 500 Bahti päev, Samuil kindlasti natuke kallim aga ei usu et ikka päris 2000 Bahti päev tuleb.

Uus seadus on, maad mööda lastakse ainult 2 korda aastas siseneda aga antakse samamoodi 30 päeva nagu lennujaamas.

Jooksvalt ikka, kui tempel passis ja tollist läbi siis lähed alla B1 korrusele ja sealt rongiga (45 Bahti). Või siis 1. korruselt taksoga (200-300 Bahti).

Air Canada pikkadel lendudel küll midagi viga pole. Jalaruumi oli normaalselt, söögid maitsvad ja veini anti väikese pudeliga.

Polnud nii hull midagi, kui ikka €200 eest sai Riiast alla 15h Bangkokki, siis kannatas ära.

Kanada lennujaamades ka sama süsteem, kōik käib väga lihtsalt ja ametnikud küll ükski kord ülbikud ei ole olnud. Küsivad kuhu lähed ja tempel passi.

Nii ma tavaliselt teengi ise, et muudan mingil vanal piletil kuupäevad ära. Aga kuna imeväike risk on ikka vahele jääda ei tahtnud teistele seda soovitada.

Umbes 10 dollari eest saab ka pileti rentida 24-48 tunniks, mida siis check in-is näidata et ilusti Filipiinide lennule lastaks.
Pm siis tehakse ametlik broneering sinu nimele, mida lennujaama töötaja saab oma süsteemist kontrollida ja mis hiljem lihtsalt tühistatakse.

Flyonward.com

Riiki sisenemisel ei tohiks probleeme tulla, iseasi kas sind ilma tagasisõidu piletita lennuki peale lastakse Euroopas.

Peaks viisa vaba olema, vähemalt eelmise aasta Oktoobris kui Batam'i kudu Indoneesiasse sisenesin ei tahtnud keegi mu Dollareid et Visa On Arrival teha omale ja tädi väitis et Eesti passiga on 30 päeva viisavaba.

Juuni alguses taotlesin esmaspäevaj ja kolmapäeva pärastlõunal tuli juba e-mail et võin passile järele tulla.

Uber on väga hea Bangkokis ja juhid palju mõistlikumad kui tavalised taksistid.

Cebu City HSBC pangas oli kaks ATM-i, üks annab P500 rahatähti kust saab korraga 20000 välja võtta ja teine annab P1000 rahatähti kust saab siis 40000 ühe korraga välja võtta.

Terminal 3'e kohta ei tea aga alles eelmisel nädalal lendasin Naia 1-st Guangzhou'sse ja ei pidanud midagi maksma.

Manilas NAIA 1 terminaalis on kõigil hinna sees alates 01.02.2015 kui just pilet enne seda kuupäeva ei ole ostetud.