ppp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

14 meeldimist
4 postitust
103 kommentaari
Viimased kommentaarid

tripp! Parem kui istud ise ka kodus reisimise asemel. Selle asemel ,et siin kräunuda.

Lugesin Postimehest: haigussümptomite avaldumiseni on viiruse edasikandumise risk madal,-seega nakatab alles üldiselt siis ,kui ise haige on.

Olime nädala just Itaalias suusatamas .Minnes Bergamo lennujaamas kraaditi kōiki .Edasi oli täiesti tavapärane elu,

Korra nendelt lennukipiletid ostnud .Lend Kreetale hilines üle 10 tunni .Kaotasime reisist terve päeva , sest hommiku asemel jōudsime kohale õhtul.Kahest kohast taotlesime peale reisi ka raha tagasi ,kuid ei miskit. Tagasilend oli igati ok.

Olime 6 aastat tagasi Silan Mo hotellis ,täiesti ok.

Kas keegi on viimasel ajal Panamalt  Kuubale Copa airlinesiga lennanud? Kas saab lennujaamas osta või jagatakse lennukis tasuta Kuuba turistikaarti? Või oleks mõistlikum Eestis juba Estraveli kaudu muretseda?

Vaadake ka alguspunktina Fort Lauderdalet. Sealt oli isegi vist suurem valik. Meie laev väljus ja saabus just sinna. Hotellist oli tasuta transfeer ka otse kruiisisadamasse ja tagasi jõudes võtsime laevalt transfeeri Miami lennujaama.

Ostsime https://www.cruise.com/ lehelt royal carribeani kruiisi ,oli soodsam hind kui royal carribeani enda lehel. Kõik toimis kenasti ,chek in ja joogipaketid lisaks juurde siis hiljem royal carribeani enda kodukalt.

Oleme juba aastaid kasutanud Läti Novatorsi teenuseid ja nii ongi ,et maksad ettemaksu või kõik kohe korraga..Saad meilile ka tellimuse vastuse ,kuid nii kaua kui pole saanud kinnitust lennukipilete ja majutuste vautšeritega ei saa enda valitud paketis kindel olla!Vahel on kinnitus tulnud mitu päeva hiljem ,korra pidime oma valikut ka muutma ,sest meie oma polnud enam saadaval.

Mauritius on prantsuskeelne. Tulistamisi tänavatel ei näinud ei kuulnud, kuigi sai palju ringi sõidetud,nii kohalike bussidega kui erinevatel trippidel,mis rannast said ostetud. Rannad Pereybere ja Flic En Flaci juures head, valge liiv ja helesinine meri. Snorgeldada mõnus. .Kõhuhädasid ei saanud .Väga rahul reisiga .

Minek endal Kuubale märtsi algul . Mael ,kuidas teil õnnestus majutust booking.com kaudu broneerida? Me broneerisime hotels.com kaudu. lõpuks.

Kogemus 2016 aastast , nendega 3 lendu , ostetud cebu kodulehelt , toimisid kenasti.

Ise võtaks kindlasti ka ühe kohvri, Sorry ,kuid ei mõista neid ainult seljakotiga reisijad  Jah , kindlasti saab hakkama kuidagi aga ....Tehke nii ,kuidas Teile parem tundub!Käisime nii Kamboža ,kui Vietnami reisil suure kohvriga ja polnud probleeme!

Ubud - käidud, vaadatud, kuid peatuda olla seal pikemalt  ei tahaks.

Kui siin paljud kommenteeriad ei mõista pagasiga reisijaid ,et mida küll kaasa veetakse. Siis ise ei kujuta ette 2-3 nädalast reisi käsipagasiga.  Iga reisija enda valik ! 

Minek ka Kuubale Usa-st lennuga , kuid vahemaandumine on Panamas .Siis peaks ju ikka sobima tavaline turistikaart , mida Copa airline kaudu saab ?

Lihtsalt linnas keskuses on ikka mõnusam  , kõik lähedal. Kes šopata ei taha siis sellele sobib Soldeus ka ehk. Mäel õlu oli 3.50 - 6  eur,sõltuvalt kohast. Meil oli hinnas poolpansion ,seega väljas õhtuti söömas ei käinud. Varustust sai tõstuki alla ka jätta , kuid me seda ei kasutanud. Ski in/out võimalus ?Me alustasime ja lõpetasime Encampilt alati päeva. Linnas lumi puudus oli mõnus kevad. Ise rendiautoga ei läheks , tänavad kitsad  ja liiklus tihe.Parkimisega kindlasti probleeme. väga rahul Andorra suusreisiga , et iga kell läheks uuesti.

Andorras võiks ikka majutus Andorra La Vellas või Grandvaliras olla. Bussid sõidavad kenasti Encmpi ja sealt suur radade valik sõitmiseks.Läti Novatoursi reisi hinnad algavad 539 eur inimene.Valik majutuste osas rikkalik; kas hommikusöökidega või koos õhtusöökidega.Õhtusöögi puhul peab arvestama , et algus alles 20.00. Osta saab kenasti reisi novatours.lv lehelt ja  maksta  krediitkaardiga.Ei näe põhjust ise reisi kokku panna , kui 1200-1300 eest 2-le suusareisi saab.

Kui pole probleemiks lend algusega Riiast siis Läti Novatoursiga ok hinnad .Lennud 1 veebruarist 14 märtsini laupäeviti, pagas ( ka suusapagas) hinnas. Ise juba 3 korda nendega suusareisisil käinud, igati ok!Ok ,saan aru,  kui 15 aastane lendab üksi Kiievisse  ja seal teda keegi vastu võtab .Aga ei mõista , miks ta peab seal üksi edasi  reisima?Sorry ,ei mõista....

Veebruaris  ja märtsis sai lennatud AirBalticuga ja mõlemal korral istusime eraldi. Seega ei saa olla sugugi kindel, et ühel broneeringul olevad reisijad istuvad kõrvuti. 

Kui usinad on Air Balticu töötajad Riias, kas kaalutakse/mõõdetakse?

laseb broneeringut teha algul kenasti ,kuid alles peale krediitkaardi andmete sisestamist ja peale viimast klõpsu tuleb see tabel ette...