ppp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi
8 meeldimist
3 postitust / 78 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Rhodos on nagu vaene sugulane võrreldes Kreetaga. See ei pea kohe kuidagi paiaka! Nii Rhodos kui Santorini oleksid head valikud. Isiklikult ei sooviks küll üle paari korra üht saart külastada. Kohti, kus käia,  nii palju!

Sai septembris lennatud Riga -Paphos-Riga. Kummalgi suunal ei näinud ,et kohvreid oleks mõõdukasti topitud. Endal oli prioriti ja kohver plastikust ja nagu teil paksusega 23 cm. Ei olnud probleeme ,mahtus lennukis kenasti üles. 

Head randa  pole Krabi linnas ,kuid Ao Nangis on  küll piisavalt Lisaks sõidavad sealt rannast paadid teistesse randadesse .Phi phil võib korra elus käia ,kuid rohkem küll mitte. Puhkuseks sobib Ao Nang kenasti. Meil oli ka hotellis bassein ,kuid 10 päeva jooksul ujusime selles ainult  2 korda. Hotelli konkreetselt soovitada nii raske, vaadake näiteks agoda lehelt ,valik ,hinnangud olemas .

Tagasi just reisilt Balile. Autojuhte, kellega tuure on võimalik teha on vägagi palju. Ei leppinud eelnevalt meilitsi kellegagi mingeid tuure ega hindu kokku. Kohapeal hea rahulik vaadata, mõelda ise kuhu minna, mida vaadata. Ja kõik toimis kenasti.

Ostsin eelmisel aastal expedia.com ja expedia.de lehelt American Airlinese lendudele piletid.Maksin swedi krediitkaardiga , ei mingei probleeme !

Ikka julgeme ,piletid ka ostetud .

Tais käidud mitu korda ja Krabi on kindlasti hea valik. Kuid endale jätsid ka Filipiinid vägagi hea mälestuse .Käisime 2016 jaanuaris 5 päeva Boracayl, 5 päeva Panglaol ja 4 Boholil. Esimeseks peatuseks oli Boracay saar ja majutusime 3 tsoonis .Rand oli väga ilusa valge liivaga ,vesi helesinine. Rahvast oli ,kuid mitte liiga palju.Söögikohtade valik rikkalik ,ostlemisvõimalused ka kenasti olemas. Toidu valik oli täiesti ok. Jaanuaris tähistasid kohalikud oma mingit püha maskeeritult ja ilma kostüümideta marssides läbi Boracay ranna ja põhitänavate. se tantsisid ja mängisid erinevaid pille.Sellist uhket etendust nägime ka Boholi saarel Andas .Bohol on igati külastamist väärt, turiste vähem ,loodus ilus. Edu valikute tegemisel!

Olen lennanud palju ja alati on ka igas vanuses lapsi lennukis olnud.Ok ,ka nutavad vahel , kuid mitte miskit hullu .Ebameeldivamad on hoopis purjus täiskasvanud lennul. Rahu ja ilusat reisi !

Ei võta Agoda alati tasuta tühistamise puhul kohe raha kaardilt maha.On kenasti olemas variant , mis kuupäevani on tasuta tühistamine ja alles siis võetakse raha arvelt maha .Ise seda korduvalt kadutanud Aasias reisides.Toimib kenasti.

Käinud Filipiinidel jaanuaris ja igati rahul . Oli kauneid randu , huvitavat loodust ja söök ka söödav. Tasub külastamist .

Kaks inimest-lennupiletid+majutus kokku 1300€ .Mis hinnaga lennupiletid , olid? Ja 4 kohas hotellid? Natuke vähe tundub?

Küsimus Balil käinutele lennugaTallinn-Istanbul-Jakarta-Denpasar. Kui minnes tuli Jakartas pagas välja võtta terminalis 2 ja siis 3 terminaali minna Denpasari lennule ,kas tagasiteel tuli samuti pagas Jakartas välja võtta ,ei läinud otse Tallinna ?

Meie lennuk jõudis Ho Chi Minhi õhtupoolikul.Ja hotell milles ööbisime muretses meile bussipiletid järgmiseks päevaks.Sõit oli pikk ,kuid kõik oli ok.

Infoks :Triibuliine -Triin Medeiros elab endiselt Ponta Delgadas, töötab firmas Azores Whale Watching.

Ise valiks Boracay ,super ilus rand ja vesi.Rahvast ja melu on ,kuid see ei häirinud.Teine super saar on Bohol Anda kandiga.Seal privaatsed rahulikud rannad.Panglao saarel sai ka käidud.,kuid selle jätaks valikus viimaseks..Boracayle saamiseks peab siiski väikese sõidu paadiga tegema ,kuid see pole midagi hullu.

Ostsime kodus interneti teel piletid ära ja printisime välja.Näha oli ,et osadel oli ka rongijaamast ostetud pilet näpus.Lennujaamast linna sõitsime netist valitud bussist varasemaga,polnud probleemi.Tagasi lennujaama , selle bussiga ,millele pileti netist ostsime.

Just eile sai Roomast tuldud ja ka ise etteostetud piletiga lennuajaamast ja lennujaama sõidetud. Pole vaja mingit eelregistreerimist ja esmalt saavad ikka vastavale bussile pileti eelmüügist ostnud! Vaja on vaid esitada prinditud pilet . Siginat -saginat on kohapeal palju ,kuid rahu, kõik toimib.
Head reisi!

Korduvalt lennanud Tais,Vietnamis ,Kambodžas Air Asiaga .Kõik on siiani toiminud kenasti,ilma probleemiteta.Filipiinidel kasutasime viit Cebu Pacificu lendu,millest ainult ühe väljalend hilines.Ju see siiski Filipiinidel opereeriva Air Asia probleem ainult.

Tere!
Isiklikult küll ei näe mõtet ,kuna linna -Kowlooni kanti jõuate alles keskööl heal juhul.Ja linnast lennujaama peaksite ka juba 7 paiku hiljemalt liikuma hakkama .Kõik see on liigne tormamine ja laste väntsutamine.

Olime selle aasta märtsis 2 nädalat Sri Lankal ,käisime ka Galle ja Weligama kandis.Ei tundnud ennast kusagil ohustatuna.

Käisime möödunud talvel Tezi vahendusel Riiast suusareisil.Kõik toimis kenasti,lennud ja transfeerid.

Kuna meie lennuk jõudis 16.00 paiku Ho Chi Minh Citysse,siis olime öö linnas ja alles järgmisel päeval sõitsime bussiga edasi Mui Neesse.Pileti bussile ostsime hotellist ,ka bussipeatusse viidi meid kenasti taksoga.
Sõit kestis umbes 6 tundi.Täisesti talutav,kuigi need teed ja liiklus....
Tagasi sõitsime ka bussiga ,kõik toimis.Hinda kahjuks ei mäleta.

Soodus võib olla see hind ainult soomlasele ,kes reisi Helsingist alustab.Kui hinnale lisaks veel Tallinn -Helsingi -Tallinn piletid ja ka ajakulu laevaga sõitmisel.Pole hind enam miskit soodne.Endal plaan Riiast üle Helsingi Bangkokki ka Finnairiga ,hinnaks 672.eur .

Siin foorumites on nii palju infot ,loe ja pane oma reis vastavalt oma pere soovidele kokku!