ppp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

25 meeldimist
4 postitust
118 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsimus,  kui olen Mehhikos ja siis kuulutatakse Eesti  viirus variandi piirkonnaks? Kas ka siis rakendub transiidi keeld läbi Frankfurdi ?

Tänan Vatse põhjaliku vastuse eest!

Vatse, Sinu viidatud info on juba loetud. Mis ajast seda 48 tundi arvestatakse? Alates Tallinnast  väljumise ajast või Saksamaale saabumise ajast?

Piletid  Cancuni vahemaandumisega Frankfurdis,  Kas  siis on ka vaja minnes ja tulles teha covid test? Lennud Lufthansaga.  Kui jah, mis ajast seda 48 tundi arvestatakse? Alates Tallinnast väljumisest või Saksamaale jõudmisest?

Tegelikult ei saa üldse aru ,miks vaja teste ja isolatsioonis olla ,kui tulen väiksema nakatumisega riigist?

Selle tripini aega terve pikk aasta!Oota esmalt suveni ja tee siis plaane.

Endal plaan märtsi algul minna.Lennata plaanisime Lufthansaga.

bdsm-2021 mai kuhugi ei pääse ?Eks aeg näitab,ei saa maailma lukku panna.

Improved -istu ainult kodus ,ära plaani miskit. Teised ,kes plaanivad reisi ei ole sellepärast veel lollid,

Noorus spa oli tõesti 63 eur ,kui ostsid kevadel paketi .Suvel tõsteti öö hind juba 92 peale.Waagenküllis sai ka käidud.Hoonete ümbrused räämas ,park hooldamata.Kui saabudes õhtusöögiks lauda ei reserveeri ,siis sind õhtul restoranis ei teenindata...

Monika64 seega Sulle sobib ainult kodus istumine ,sest leiad ainult negatiivset.

Finnair tagastas 18 märts tehtud taotluse raha üleeile.

Sigala, ei tasu oma pessimismi külvata ! Istu rahulikult oma kodus karantiinis .

Mina ostaks.Esmalt peab ikka lennufirma lennud tühistama....

tripp! Parem kui istud ise ka kodus reisimise asemel. Selle asemel ,et siin kräunuda.

Lugesin Postimehest: haigussümptomite avaldumiseni on viiruse edasikandumise risk madal,-seega nakatab alles üldiselt siis ,kui ise haige on.

Olime nädala just Itaalias suusatamas .Minnes Bergamo lennujaamas kraaditi kōiki .Edasi oli täiesti tavapärane elu,

Korra nendelt lennukipiletid ostnud .Lend Kreetale hilines üle 10 tunni .Kaotasime reisist terve päeva , sest hommiku asemel jōudsime kohale õhtul.Kahest kohast taotlesime peale reisi ka raha tagasi ,kuid ei miskit. Tagasilend oli igati ok.

Olime 6 aastat tagasi Silan Mo hotellis ,täiesti ok.

Kas keegi on viimasel ajal Panamalt  Kuubale Copa airlinesiga lennanud? Kas saab lennujaamas osta või jagatakse lennukis tasuta Kuuba turistikaarti? Või oleks mõistlikum Eestis juba Estraveli kaudu muretseda?

Vaadake ka alguspunktina Fort Lauderdalet. Sealt oli isegi vist suurem valik. Meie laev väljus ja saabus just sinna. Hotellist oli tasuta transfeer ka otse kruiisisadamasse ja tagasi jõudes võtsime laevalt transfeeri Miami lennujaama.

Ostsime https://www.cruise.com/ lehelt royal carribeani kruiisi ,oli soodsam hind kui royal carribeani enda lehel. Kõik toimis kenasti ,chek in ja joogipaketid lisaks juurde siis hiljem royal carribeani enda kodukalt.

Oleme juba aastaid kasutanud Läti Novatorsi teenuseid ja nii ongi ,et maksad ettemaksu või kõik kohe korraga..Saad meilile ka tellimuse vastuse ,kuid nii kaua kui pole saanud kinnitust lennukipilete ja majutuste vautšeritega ei saa enda valitud paketis kindel olla!Vahel on kinnitus tulnud mitu päeva hiljem ,korra pidime oma valikut ka muutma ,sest meie oma polnud enam saadaval.

Mauritius on prantsuskeelne. Tulistamisi tänavatel ei näinud ei kuulnud, kuigi sai palju ringi sõidetud,nii kohalike bussidega kui erinevatel trippidel,mis rannast said ostetud. Rannad Pereybere ja Flic En Flaci juures head, valge liiv ja helesinine meri. Snorgeldada mõnus. .Kõhuhädasid ei saanud .Väga rahul reisiga .