trip-krainetrip-ukraine-dark

ppp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

28 meeldimist
4 postitust
128 kommentaari
Viimased kommentaarid

Võtsin ühendust meilitsi tallinnmarketing@thy.com , sest telefoni teel ei saanud ühendust.Vaatasin ise ka variante eelnevalt kodulehel, mis päevaks muuta, et ümberistumised kiired oleksid. Vastati samal päeval, uued piletid kenasti olemas.  Kiire hea teenindus eesti keeles!

Lasin küll oma lennud endale sobivaks ajaks ära muuta. Kui veel muudavad lennuaegu, lasen uuesti muuta. Miks peaks ootama ja mõtlema…

Käidud ka mõned aastad tagasi Filipiinidel. Olime Boracayl-ei kahetse sugugi. Surfajad ei ole aga 5 päeva olid väga mõnusad .Edasi Panglaol  4 ööd ja lõpuks 4 ööd veel Boholi saarel Andal. Selleks, et Boracaylt Panglaole saada lendasime Boracayle lähimast lennujaamast Manilasse ja sealt edasi Tagbilarani. Panglaolt rentisime rollerid ja tiirutasime nendega ringi. Nii Boracayl kui Andal sattusime filipliinlaste kohalikule suurele pühale.Kus vahvad rongkäigud ja esinemised. El Nido külastusest loobusime, sest sinna saamine  ja tagasitulek võtavad nii palju aega. Oma  reisiga igati rahul!

Pajest on palju head infot kirjutatud, Sinna võtame majutuse nädalaks aga kuhu siis veel nädalaks?

Palun andke nõu.  Esmalt peatuks Kendwa või Nungwi rannas, . Seejärel  kas Paje oleks liiga kaugel teiseks kohaks? Ehk oleks parem valik Matemwe või Kiwengwa kant? Pole surfar ja ei plaani ka hakata. Stone Towni jätaks päeva kaks enne koju tagasi lendamist. Reisi pikkus oleks kaks pool nädalat. Ka ei rendi kindlasti ka autot, seega tuleb taksodega sõita.Iga nõuanne on teretulnud!

Kui ajaliselt test sobib siis ei tohiks mingit probleemi olla.

Lennud olid märtsis Frankfurt -Cancun -Frankfurt  kõik täis, polnud vabu kohti. Cheki-in tehes sai kohti valida  vahetada, sest automaatselt oli ta meile juba kohad määranud küll kõrvuti aga lennuki sabas.

Seda linki enam ei leia,Meil ei õnnestunudki seda lennujaamas täita, näitasime telefoni, et ei töötle ära. Andsid siis kummalegi väikse paberi kirbukirjas, mille täitsime, nimi lennu nr ja 5 risti ja kõik. Tulemus ,vaadati korra ja keegi seda ära ei korjanud ,paber alles.Kas alles on pool paberist mille ,mille enne kodus või lennujaamas täitsite(turisti card)?Selle teine pool on vajalik, kui pole, vaja maksta uue eest. Meie hoidsime alles, kuid osad mitte.

Rännuhunt 11 aprill veel kaugel! Kui tuled tagasi Cancunist, siis on vaja Eestis olla, kas 10  päeva isolatsioonis või teed Tallinna lennujaamas kohe testi ja neg. testi korral uue 6 päeva pärast. Seda, et nad sulle uue testi aja saadaksid sms-ga, ära väga looda. Helista parem ise 5-l päeval ja pane testisks aeg 6780000 telefonil. 6 päeva hommikuks polnud meile sms tulnud. Frankfurdis näitad ainult piletit poltseile, et lendad Tallinna. Cancuni lennujaamas on vaja lahkudes sama tervise küsimustik täita, nagu minnes sinna, saate QR koodi.

Veebruaris lennates Tallinnast oli kõige suurem kontroll, politsei seisis check-in leti kõrval. Frankfurdis  ei kontrollitud, kuhu lendad. Tagasilennul Frankufurdis taheti lennupiletit näha.

Küsimus,  kui olen Mehhikos ja siis kuulutatakse Eesti  viirus variandi piirkonnaks? Kas ka siis rakendub transiidi keeld läbi Frankfurdi ?

Tänan Vatse põhjaliku vastuse eest!

Vatse, Sinu viidatud info on juba loetud. Mis ajast seda 48 tundi arvestatakse? Alates Tallinnast  väljumise ajast või Saksamaale saabumise ajast?

Piletid  Cancuni vahemaandumisega Frankfurdis,  Kas  siis on ka vaja minnes ja tulles teha covid test? Lennud Lufthansaga.  Kui jah, mis ajast seda 48 tundi arvestatakse? Alates Tallinnast väljumisest või Saksamaale jõudmisest?

Tegelikult ei saa üldse aru ,miks vaja teste ja isolatsioonis olla ,kui tulen väiksema nakatumisega riigist?

Selle tripini aega terve pikk aasta!Oota esmalt suveni ja tee siis plaane.

Endal plaan märtsi algul minna.Lennata plaanisime Lufthansaga.

bdsm-2021 mai kuhugi ei pääse ?Eks aeg näitab,ei saa maailma lukku panna.

Improved -istu ainult kodus ,ära plaani miskit. Teised ,kes plaanivad reisi ei ole sellepärast veel lollid,

Noorus spa oli tõesti 63 eur ,kui ostsid kevadel paketi .Suvel tõsteti öö hind juba 92 peale.Waagenküllis sai ka käidud.Hoonete ümbrused räämas ,park hooldamata.Kui saabudes õhtusöögiks lauda ei reserveeri ,siis sind õhtul restoranis ei teenindata...

Monika64 seega Sulle sobib ainult kodus istumine ,sest leiad ainult negatiivset.

Finnair tagastas 18 märts tehtud taotluse raha üleeile.

Sigala, ei tasu oma pessimismi külvata ! Istu rahulikult oma kodus karantiinis .

Mina ostaks.Esmalt peab ikka lennufirma lennud tühistama....