piret

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie jõuame Phuketisse 15,12, kaasas 15 aastane neiu. Kes käinud, kuhu kindlasti soovitate minna ja mida võiks vältida. Varasem kokkupuude on Krabi ja Khao Lakiga.  Mis ööbimist soovitate või mida seal vältida?

Meie oleme veebruari vaheajal Sharmis just sukeldumas ja snorgeldamas.

Väga huvitav lugemine, endal 11.01 minek, hetkel veel olen segaduses sellest liiklusest seal :)

selge tänud. Oleme käinud erinevates kohtades ja osades vaid mehed koos lastega vees ja naised burkades see suht tavaline vaatepilt, aga just see huvitaski, et kas ma pean siis ikka kaetud olema.

Meie lähme ka esimest korda Maldiividele ja esimesed ööd peatume Hulhumales, siis hakkame edasi vaatama, aga mind paneb veidi mõtlema, mida mõeldakse liiga napi riietuse all? Kas tavalised lühikesed püksid ja top on ikka aksepteeritav?

Pole varem Bulgaarias käinud, kas oktoobris on veel soe?

Mina olin Ramadani ajal nii Egiptuses, kui ka Türgis. Vahet poe mitte mingisugust.

Meie läksime 30. aprill ja tulime 7. mai ja ilmad olid lausa suurepärased ja määrisin end pidevalt SPF 15-ga ja sain kenaks pruuniks, ilma, et oleksin ära põlenud. Lained on väga mõnusad, aga jah last madalasse, ei tihka üksi jah jätta. Ma olin teist korda Alanyas ja lähen kindlasti sinna ka tagasi. Just sinna, sest see kuurort pidavat olema sellise "kaane" all, kui mujal ka sajab, siis seal haruharva. Julgen soovitada.

meie lähem türki ja seal on ramadan 11 sept-13 okt.seda saad lugeda sealt raamatust, mis irmaga sa lähed.