trip-krainetrip-ukraine-dark

dominique

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleme perega varem Itaalias käinud, kuid tahaksime sinna uuesti juunis sõita. Plaan on olla põhiliselt Toscanas, aga külastada ka Pisat, Firenzet, Roomat, Sorrentot jne. Lennupiletid on olemas, kuid majutust veel ei ole. Tahaks majutust mere äärde. Netist leidsin, et kiidetakse Viareggiot. Kas kellelgi on selle kandiga kogemusi? Esialgu on plaan veeta umbes nädal Toscana kandis, teise nädala võiks olla Sorrento lähedal. Netist leiame majutuskohti ka ise, aga oleks tore, kui need satuksid olema sellised läbiproovitud variandid, millest on mõnele inimesele jäänud ehk eriti head mälestused. Kui Teil näiteks on häid kogemusi mõne Toscana majutuskohaga, siis jagage palun oma kogemusi teistelegi!

Loomulikult ei saa välistada, et ühel hetkel lähevad juhuslikud konfliktid üle sõjaks, aga küsimus on pigem selles, kas praegune olukord võrreldes aastataguse olukorraga on liikunud halvemuse suunas. Enamus eksootilisi reise on seotud suuremate riskidega kui Euroopa reisid. Inimesed on ka väga erineva tundlikkusega ja osa inimesi armastab veidi liialdada, nii et väga raske on aru saada, kui ohtlik seal tegelikult ikkagi on. Hea oleks, kui kommenteeriks siin mõni selline inimene, kes on Sri Lankal viibinud pikemat aega, mitte lihtsalt 1-2 nädalat.

Viimane kommentaar tegi mind veidi ärevaks, sest meie pere kavatseb Sri Lankale minna talvisel koolivaheajal ning lapsed on meil algkooliealised. Kas poliitiline olukord on seal vahepeal ärevamaks muutunud? Ma olen aru saanud, et tulevahetused toimuvad pigem põhja pool, kuhu turistid reeglina ei lähe, või on siiski terve saar ühte moodi ohtlik? Lapsed pole meil küll väga väiksed, aga siiski - vaevalt, et keegi oma puhkusereisi tahab tulevahetuse hirmus veeta.

Soodushinnad on kõik muuks ajaks kui detsembri lõpp -jaanuari algus. Liinilendude hinnad kujunevad selleks ajavahemikuks ikka väga kalliks ja on ebamugava lennugraafikuga. Mõistlikum tundub selleks ajaks pakett võtta (mis ka kallim kui muul ajal).

Kurimoorile - aga mis kuupäeval toimunud/toimuva lennu eest Sa sellise hinna said ja millisest kanalist Sa piletid ostsid? Jõulude ja aastavahetuse ajal on hinnad oluliselt kõrgemad.

Meie oleme otsustanud reisida koos perega. Mul on abikaasa ja 2 last oma abikaasaga. Me moodustame mõnusa perekonna ning me ei taha jätta jõuludeks/aastavahetuseks oma lapsi vanavanemate juurde. Lapsed on kogu Euroopa läbi sõitnud ning on nüüd suuremad. Kui hästi-halvasti lapsed pikka reisi taluvad, sõltub ikka konkreetsetest lastest (aga ka vanematest endist). Täiskasvanud on tihti suurte eelarvamustega - näit. viisin oma rüblikust poja balletti vaatama ning kõik vaatasid algul viltu, aga kui poeg oli kogu balleti rahulikult ära vaadanud, vaadati meid üsna aupaklikult. Mis seal salata - need pikad reisid on tõepoolest väga kallid ning juba kasvõi seetõttu tundub paljudele parem lapsed koju jätta. Meie hotellivalikus on alati 4* ja 5* hotellid, sest me armastame mugavust. Tegelikult ei küsinud ma siin üldse, kas võtta oma lapsed reisile kaasa, sest siin ei tunne ju keegi meie perekonda ega meie lapsi. Küsimus oli hoopis milleski muus.

Lapsed käivad algklassides ja peame silmas Goat. Loomulikult oleme vaimselt Indiaks valmis, kui me oleme juba teatud valiku teinud. Minu küsimus oli tegelikult rohkem praktilist laadi.