trip-krainetrip-ukraine-dark

sv-en

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

6 meeldimist
2 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

skyscanner.com. Sisesta lennu alguspunkt ja sihtkoht jäta tühjaks, kalendrist vali kuu, millal soovid lennata, aga vali whole month. Ainult nii leiad soodsamad pakkumised. Nüüd jääb üle vaid kõik võimalikud marsuudid läbi kammida. Edu!

Rääkisin just eile ühe tuttavaga, kes elab Balil. Ilmad pidid head olema ja juuni-august just õige aeg külastamiseks. Austraallaste kohta ei oska öelda, aga arvestades, et alumisel Austraalia poolel on talveperiood, siis võib oletada, et võibolla otsivad head ilma Balilt.

Pean ka Darwinist Manilasse hambaarstile lendama üsna varsti. Austraalias pole mõtet alla 200-300 euro uksele üldse koputama minnagi. Manilas ühel kohalikul tuttaval tädi hambaarsti ja üks Eesti sõber elab Cebus kohaliku pruudiga juba mitmendat aastat, et kui kellegil vaja seal kandis hambaarstile minna, võin küsida.

Marriott'i ja ühte suvalist online vahendajat ei ole siin vast võrdlema hakata. Õppetund käes ja tulevikus hoolikam. Üldiselt ei soovitaks jah pikalt ettemakseid teha, kui siis läbi väga usaldusväärsete vahendajate.

Me tulime Cebust laevaga, 2 tundi ja 1000 PHP business class (edasi - tagasi ja open date ticket). Jõudsime siia laupäeval, rentsimine rollud 4ks päevaks (500 PHP päev). Muidu küsivad loomulikult rohkem. Peatume hetkel Panglao saarel Alona beachi lähedal. Laupäeva ööks oli majutuse otsimisega tükk tegemist, kimasime rolludega 4-5h ringi ennem, kui midagi saime, väga tüütu. Sõber, kes elab Cebus ütles, et sellist olukorda pole siin ennem kunagi olnud, et majutuse saamisega probleeme oleks. Muidugi mõista on hinnad ka nõudluse suurenedes kõrgemad, aga täna juba esmaspäev ja valik tunduvalt parem.

Eile kimasime rolludega ringi, vaatasime ära kuulsad Tarsier ahvid ja Šokolaadimäed, tõeliselt ilus. Tee peale jääb väga ilusaid riisipõlde ja külasid. Söime kohalikus söögikohas. Pererahvas oli väga abivalmis, saime 500 PHP eest 4kesi söödud, koos suurte õlledega. Andsin lastele veel igaühele näppu 20 kohalikku ja nad oli maailma kõige õnnelikumad :) Kuid reis oli pikk. Alona beach-ist edasi - tagasi umbes 160 km. Teadagi liikluskultuur pole siin päris sama, millega eurooplane harjunud on. Pole ise ka suurem motomees, aga saab hakkama ilusti :)

Hei Filipiinidel käinud trippijad. Oskate öelda mingi suurusjärgi, mis summaga peaks arvestama, et olla nädal Palawanil. Luksust taga ei aja, seljakotiga 2-3* majutus, natuke tripiks ja vaataks ringi.

Selle raha eest saab väga edukalt Mallorcale kui ka mandri Hispaaniasse. Ise käisin möödunud suvel Mallrocal, tuleb muidugi osata ise komplekt kokku panna. Oleneb, kui mihkel sa selle peale oled. Mallorcale sain Ryanairiga 250/in ja 3* hotell (rannast 100m) kokku kahes erinevas kuurordis kokku 8 päeva 300 €/ inimene koos kahe söögikorraga, ning seda booking.com-st.

Olen tähele pannud, et praegu müüakse pakettreise ka sama hinnaga.

Piletite müügile tulemisele peaks eelnema eelregistreerimine. Ole kärme, sest müüki tulles ostetakse viimne kui üks ära ja seda vähem, kui 30 minutiga. Pileteid kokku minu teada u. 180 000

Usun, et tasub tõesti tarbijakaitsest küsida, kuidas nende asjadega täpsemalt lood on :)

Sain ka täna viisa kätte :)

Just taoliste olukordade puhul saab selgeks, milline vahendaja (ettevõte) hoolib oma klientidest ja edaspidisest koostööst ja kes mitte. Loodetavasti saate ikkagi, kas varem või hiljem kõik oma rahad kätte :)

Mina ei ole ühtegi kirja saanud

Fly24.ee tegi täna ülekande 100%, plus maksti tagasi veel pileti edasilükkamis tasu (60€). Polnud mingit heietamist ega küsimuste esitamist.

Minu pilet oli ostetud läbi fly24.ee . Sain juba täna vastuse, nad reageerisid väga kiirelt ja hoolivalt.

Täname Teid e-kirja eest. Aerosvit on tõepoolest alates 29.12.2012 andnud Ukrainas menetlusse pankrotikaitse taotluse. Seoses sellega on alates 11.01.2013 ka Aerosvit välja lülitatud IATA poolt akrediteeritud lennuliinide seast ning sellega seoses on alustatud olemasolevatele lennupiletitele alternatiivide leidmist.

Võtame Teiega ise uuesti ühendust esmaspäeval, 14.01.2013 et organiseerida alternatiivseid lende. Sellega Teile täiendavat kulu ei kaasne. Samuti on teil õigus lennupileti 100% tagastusele. Palun andke teada kas soovite alternatiive või täistagastust.

Alternatiivsete lendude korral andke palun teada ka sellest, kas Teil on mõni jätkulend eraldi piletil millega peaksime arvestama lendude otsimisel?

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast ning oleme tänulikud Teie kannatlikkuse eest asja lahendamisel.

Seega, kõik peaks saama korraldatud või tagastatud :) No worries!

Minulgi ostetud 24.01 üheotsa pilet Bangkoki, läbi Fly24.ee aga tundub, et Air Baltic. Oleksin pidanud kuupäeva imselt edasi nihutama, huvitav kuidas see nüüd toimuma peaks. Saatsin fly24 kirja, eks uuel nädalal kuuleb.

Pileti info tuli täna meilile ja lõpus on järgnev märge:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DEAR PASSENGER! PLEASE NOTE THAT ALL AEROSVIT FLIGHTS ARE TERMINATED PLEASE CONTACT AIRBALTIC REGARDING YOUR FLIGHTS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tegin taotluse 20. dets ja kopsupildi 21. dets ja tänaseni pole veel midagi kuulda olnud ka. Kopsupilt pidi umbes 2 nädala jooksul sinna jõudma.

Kui juba mõtted selles suunas liiguvad, siis tasub kindlasti minna. Unistused tasub teoks teha.. avastamisrõõm, uued kogemused ja tutvused on seda väärt. Kui inimene on piisavalt tahtmist ja hakkamist täis ja valdab vähemalt alguses kasvõi inglise keelt, siis usun, et saab hakkama. Inimesed elavad igal pool! Siia sobib suurepäraselt üks minu lemmik tsitaate:

“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn’t do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.” - Mark Twain

Filipiinid on siiski odavam hinnataseme poolest, tänud :) Väga asjalik sait!

Teine variant on lennata Bangkokist otse Filipiindele. Kes on käinud ja mida soovitaks? Filipiinidel elu kindlasti soodsam, kui Malaisia elatustase selle piirkonna kõrgem on.

Tänan teid info eest, sellest on palju abi :) Maandun Bangkoki. Ilmselt peaks sealt lendama Phuketi ja siis sealt edasi vaatama, kuhu ja kuidas või mida teie soovitaksite? Enam külastatavad turismi sihtkohad jätaks tegelikult hea meelega kavast välja, kuid need Lõuna-Tai saared tunduvad küll avastamist väärt. :)

Lendan jaanuari lõpus Taisse ja plaan ka Malaisiat külastada. Tioman ja Perenthiani tunduvad tõesti fantastilised kohad olevat! Kuidas seal hinnatase on, kas mõeldud pigem rahakale turistile või saab ka soodsamalt hakkama? Malaisia hinnatase peaks üldiselt soodne olema või kas ma eksin?

Hei!

Kas kaamera soov endiselt jõus. Saaksin sind aidata võibolla peegelkaamera soetamisel, just hinna poole pealt, kuna tuttav tegeleb Canoni kaamerate vahendamise ja müügiga, ja hinnad tulevad palju odavamad...

Itaalia on ju moe ja disaini riik, seal peaks ju tegelikult üht teist leiduma?