trip-krainetrip-ukraine-dark

mii

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
35 kommentaari
Viimased kommentaarid

Elan Müncheni ligidal juba 16 aastat. Vaidlen viimasele vastu - BMW muuseum taasavati möni aeg tagasi on väga vahva koht. Meie käime seal päris tihti ja alati on midagi uut ja huvitavat juurde tehtud. Mönele tehnika vastu mittehuvitundvale tibile vöib-olla töesti ei ole huvitav...

Sugulasel on peale operatsiooni metallist plaadid peas. Sai ekstra paberi lendamise jaoks arstilt.

Olin Odessas ülikooli ajal ühe semestri. Rand oli täitsa lahe, see trepp - no trepp nagu trepp ikka, lihtsalt jube pikk... Ma elasin kohalikus peres ja see oli elamus omaette - väga söbralik rahvas.

Viisa registreeriti meil hotellis ära, sellega ei olnud üldse probleemi. Miilits tahtis jah raha saada tegelikult, me tegime rumala näo ja külmetasime 20 minutit - vaatasime abitult ringi. Mingi hetk viskas üle, hakkasin vene keeles nendega rääkima (enne rääkisime ainult inglise keelt), siis nad noomisid meid ainult ja lasid minema. Aga elamus oli see siiski!

Olin veebruaris ärireisil Moskvas. Jube külm oli. Punasel väljakul tahtis miilits meid arreteerida, kuna ühel meist jäi pass hotelli - Venemaal peab pass alati taskus olema. Peatusime hotellis Proton. Liikusime esimesel päeval üüritud autoga, aga järgmisel päeval juba metrooga, kuna ummikud olid metsikud. Metroo oli aga töesti ilus elamus, soovitan!

Lugesin teie blogi. Ja ei tea... Minu arust see reis küll tore ei olnud. Kohtusite nii paljude veidrate inimestega. Söltusite nii paljude külalislahkusest. Haigena talvel kuskil Poolas ringi köndida suurte kohvritega, no ei kujuta üldse ette. Mina oleks parem koju jäänud. Vöi olen lihtsalt liiga vana, et sellise reisi völusid märgata?

Mina elan Saksas ja mul on ka kolm last. Pisikeste laste peale ei vaadata siin kindlasti halva pilguga. Suurtes kaubanduskeskustes on eraldi mähkimis- ja imetamisruumid. Kuskil kohvikus vöi restoranis saab asja ka ära tehtud, ma ise olin küll pudelimajanduse peal ja igal pool aidati abivalmilt sooja veega piima jaoks jne. Vankrilaenutusest küll ei ole midagi kuulnud ja arvan, et targem oleks vanker ise kaasa vötta, sest lennujaamas ju ka liikumisvahendit vaja. Minu arust on pisikese lapsega reisimine isegi lihtsam, sest nemad ju magavad enamuse ajast. Ja kui rinnapiima peal, siis ei ole ju vaja pudeleid ja segusid kaasa vedada. Järgmine kuu vöib siin aga juba väga kuumaks minna, äkki on mötekas teed pisikesele kaasa vötta janu kustutamiseks.

Peaks ikka ette broneerima. Me käisime eelmine suvi, siis oli küll köik täis.

Oo, me olime ka augustis Korsikal. Kusjuures kohtusin isegi kahe eestlasega.

scally, jagan Sinu arvamust.

Su laps saab Eesti passi, kui Sinul on Eesti pass. Olin samas olukorras 6 aastat tagasi, tean. Kahjuks jäi meil see asi pooleli, kuna andsin oma Eesti passi ära.

Seda vöib juhtuda jah... Meil juhtus aga teistmoodi ebameeldivus Korsika reisil. Auto läks katki. 6 päevaga sai parandusest kätte. Aga körval majas olevatel hollandlastel läks hullemini - auto kah katki, ei saanud puhkuse löpuks valmis, pikendasid nädalakese. Uus hotell, + 7 päeva puhkust... Ka selle aja möödudes auto ei saanud korda. Lendasid siis koju, mees pidi 2 nädala pärast autole järgi lendama. Nii et juhtuda vöib köike, hea kui just omale köige hullemini ei juhtu...

Saksamaal: www.immobilienscout24.de

Aga meile just maitsesid souvlakid...

tartsi, mina ei organiseeri. Mu abikaasa aga teeb omale ja oma söpradele (alguspunkt München). Praegugi LGSK teel.

Täna olin oma isaga, kes mul siin külas, Saksamaal kingapoes. Arutasime kassa juures eesti keeles midagi ja müüja uuris, et mis keel see on. Kiitis, et väga ilus keel!

kopsy, kui varjulise koha platsil saad, siis saab magada ilusti kauemini kui seitsmeni, kui kämpingulärm Sind üles ei aja... Kämpingud üürivad ka bungalowsid välja, seal on valikuliselt isegi konditsioneer sees. Kui palju rahvast puhkuse ajal, siis äkki nad ei broneeri telgiplatse ette. Pole aga kunagi telgikohta ette broneerinud, kui noorena veel telkisime, siis sellist lugu kunagi ei olnud, et kohta polnud.

Me ei stardi Eestist, nii et lennata Korsikale önneks vaja ei ole... Lennukipiletite kohta ei oska seega infi anda. Aga maja leidsime internetist, vaatasime pilte ja valisime.

HEi-hei, me oleme sellises kohas nagu Ghisonnaccia. Kus teie?

Mängi Nintendo DSiga näiteks...

Hei, elan Saksamaal ja vöin öelda, et siin kasutatakse enamasti EC kaarte (pea igas poes ja tanklas ok) vöi siis tavalist Visa kaarti (tanklates ja spets. poodides) vöi Amexit (samuti mitte igal pool). Visa Elektronist ei ole siin nagu kuulnudki...

Mina elan SAksas ja olen Lastminute pakkumisi vaatama jäänud küll - on jah soodus. Olen aga siiski siiani mujal broneerinud, kuna sobival ajal pole sobivat kohta seal leidnud.

Saksamaal on diisli hinnaks 1,50 EUR momendil. Bensiinil sama. Hollandis pidavat kallim olema, Austrias on odavam.

Hei, mina peatusin oma kahe poisiga (5 ja 3 aastased) Eestis käies Pärnus Kapten Kurgo Villa külalistemajas. Jäime väga rahule, tore personaal, asub rannas, toad ilusad ja hind ka ok.